Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 1 000 zł lub od 39,99 zł z  
Darmowa dostawa od 1 000 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
  • obejmuje Kurier standard, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
  • obejmuje Kurier standard, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera Express

MicroConnect Patchcord światłowdowy, LC/UPC-LC/UPC, 50/125 OM3, 30m (FIB442030)

Kable proste
ID produktu: 941690
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 21 - 30m
  • Kolor: Błękitny
  • Rodzaj: Światłowód
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Patchord światłowodowy marki MicroConnect, zepewnia długą i bezproblemową prace.

Posiadamy wiele róznych typów i długości.

Rozwiń opis
Wyróżnione przez eksperta
  • Długość 21 - 30m
  • Kolor Błękitny
  • Rodzaj Światłowód
  • Typ kabla Kable proste
Produkt
Producent MicroConnect
Kod producenta FIB442030
EAN 5705965923429
Informacje ogólne
Kolor Błękitny
Typ kabla Kable proste
Rodzaj Światłowód
Długość 21 - 30m
Złącza
Złącze 1 Duplex LC
Złącze 2 Duplex LC
Budowa
Żyły 2
Izolacja LSZH
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
25 lat
Typ gwarancji
Producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od 39,99 zł, możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.

Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!

Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

Zwykły zakup
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD 39,99 ZŁ DO 1 000 zł
Kurier Express
0 zł
od 19,99 zł
Kurier standard
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 14,99 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
od 9,99 zł
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD 1 000 zł
Kurier Express
0 zł
od 19,99 zł
Kurier standard
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
DARMOWY ZWROT
Dla produktów, które można nadać za pomocą Paczkomatu lub DPD pickup point
BRAK
Specjalista Morele | 18:22
Cześć!
MicroConnect Patchcord światłowdowy, LC/UPC-LC/UPC, 50/125 OM3, 30m (FIB442030) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.

104,06 zł
Do koszyka