Kable teleinformatyczne
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł lub od 39,99 zł z Morele MAX  
Darmowa dostawa od 199 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

MicroConnect Patchcord LC/UPC - ST/UPC MM 50/125 OM4 1m (FIB412001-4)

Nie dotyczy
ID produktu: 1288348
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Różowy
  • Rodzaj: Światłowód
  • Typ kabla: Nie dotyczy
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Patchcord światłowodowy wielomodowy LC/UPC - ST/UPC.



Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych.

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
FIB412001-4
EAN
5711783478591
Informacje ogólne
Różowy
Typ kabla
Nie dotyczy
Rodzaj
Światłowód
Złącza
Budowa
Izolacja
LSZH

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
25 lat
Typ gwarancji
Producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Esperanza E5905784769936 - (EA127), HP 701498-B21, InLine Antybakteryjna Ultra-Thin Niebieska (55457B), MicroConnect Swiss - C13, 1.8m, biały (PE160418W), MyScreen Protector Diamond Glass do SAMSUNG Galaxy Tab S2 8' (PROGLASSATABS2), Varta Bateria Power One do aparatów słuchowych PR44 650mAh 6szt., Lindy USB A/mini USB, 2m (31925), Cillit Żel do toalet - Wybielanie i Dezynfekcja 750ml, AgfaPhoto Toner zamiennik Brother TN-241Y, yellow (APTBTN241YE), Curver Pojemnik na żywność biały 0.9l (231429), IPAKY IPAKY SURVIVAL SAMSUNG GALAXY S8 G950 CZARNY, Hurtel Carbon Slim Armor magnetyczne etui pokrowiec z wbudowaną metalową płytką Xiaomi Redmi Note 4 (MediaTek) czarny, Mercury Goospery Etui iJelly new IPHONE 4/4S róż, Brita Classic 3szt., ColorPlus KOPERTA C/13 BĄBELKOWA COLORPLUS 100SZT Z ZABEZPIECZENIEM POWIETRZNYM, TelForceOne Nakładka Spring Case3 do Samsung S8 G950
Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
Od 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni