MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 20M 50/125 OM3 (FIB442020)

Kable proste
ID produktu: 941688
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 16 - 20m
  • Kolor: Zielony
  • Rodzaj: Światłowód
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Kabel LC/UPC-LC/UPC 20M 50/125 OM3 firmy MicroConnect.

Rozwiń opis
Wyróżnione przez eksperta
  • Długość 16 - 20m
  • Kolor Zielony
  • Rodzaj Światłowód
  • Typ kabla Kable proste
Produkt
Producent MicroConnect
Kod producenta FIB442020
EAN 5705965896815
Informacje ogólne
Kolor Zielony
Typ kabla Kable proste
Rodzaj Światłowód
Długość 16 - 20m
Złącza
Złącze 1 Duplex LC
Złącze 2 Duplex LC
Budowa
Żyły 2
Izolacja LSZH
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
25 lat
Typ gwarancji
Producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od  , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.

Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!

Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

Zwykły zakup
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD   DO  
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD  
CZAS NA ZWROT*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
DARMOWY ZWROT
Dla produktów, które można nadać za pomocą Paczkomatu lub DPD pickup point
BRAK
Specjalista Morele | 23:46
Cześć!
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 20M 50/125 OM3 (FIB442020) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.

92,08 zł
Do koszyka