Kable teleinformatyczne
Do koszyka

MicroConnect Duplex LC/LC 9/125µm OS2 15m (FIB441015)

Nie dotyczy
ID produktu: 941672
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 11 - 15m
  • Kolor: Żółty
  • Typ kabla: Nie dotyczy
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Światłowód ze złączami LC/UPC - LC/UPC. Średnice rdzenia to 9/125µ. 

Specyfikacja

Żółty
Typ kabla
Nie dotyczy
Długość
11 - 15m
Patchcord światłowodowy
Izolacja
LSZH

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
25 lat
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Lancom Systems Moduł nadawczo-odbiorczy SFP-SX-LC10 (61485), InLine Typ F German - C13 IEC (16652W), NoName HDMI - HDMI 1m czarny, Logo ręczniki/chusteczki, na tablet, smartphone, opakowanie zamykane, 20 szt. 3+1 GRATIS, Dicota Secret 2-way do Microsoft Surface Book (D31175), BLACK ROCK Etui Air Case do Apple iPhone 7 PLUS (001800640000), Trixie Zabawka dla gryzoni Rolka drewno 7×5 cm, Sera GOLDY GRAN PUSZKA 100 ml, Ami Play Colosseum Aspen S 47x40x21 cm Beżowy, NC Koperty KOPERTA C-6 BIAŁA SK O P 1000SZ. (11021200), Xblitz Pure Słuchawki Douszne Bluetooth , Asarto Toner AS-LH250X / 504X (Black), Protos Wkład do bloku rysunkowego kolorowy A3/200, TelForceOne Nakładka Żel do Huawei Honor 8X, Timex TW2R36100 Metropolitan Gold damski, Case Logic Torba TBC405K czarna , Nokia Premium Clear Case CC-708 Transparent, JetWorld Toner Yellow Xerox 6280 zamiennik refabrykowany 106R01402 / żółty / 5900 stron uniwersalny, SanDisk ULTRA 128GB (001734230000) (SDSQUNS128GGN6MN)