Kable teleinformatyczne
Do koszyka
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł lub od 39,99 zł z Morele MAX  
Darmowa dostawa od 199 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

MicroConnect Duplex LC/LC 50/125µm OM3 9m (FIB442009)

Nie dotyczy
ID produktu: 1076698
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 7.1 - 10m
  • Kolor: Turkusowy
  • Rodzaj: Światłowód
  • Typ kabla: Nie dotyczy
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Światłowód wielomodowy ze złączami LC/UPC - LC/UPC. Średnice rdzenia to 50/125µ. 

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
FIB442009
EAN
5704327738930
Informacje ogólne
Turkusowy
Typ kabla
Nie dotyczy
Rodzaj
Światłowód
Długość
7.1 - 10m
Złącza
Budowa
Izolacja
LSZH

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
25 lat
Typ gwarancji
Producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Esperanza Pudełko CAKE BOX Na 50 CD/DVD - 3134, Hama etui iPhone 3G (917320000), Motorola EARBUDS purpurowe (ASMLUMPUR-MLTI0A), Brother tusz oryginalny LC-3219XLM, magenta, TRENDnet Antenowe 2m czarny (TEW-L202), Staedtler Marker permanentny Lumocolor żółty )WIKR-0983562), ARRMA Śruba z łbem kulistym 4x35mm 4 szt. (AR721435), Savox Serwo standard SW-0231MG 71g (15kg / 0,15sec) wodoodporne (1SV2301-4), Lexmark Toner do Lexmark X746 / 748, Premium, Cyan, Delock DisplayPort - DisplayPort 2m czarny (Z10474), Kemis Kuloodporna szklanka BULLETPROOF, FunnyCase ETUI NADRUK HELLO WEEKEND SAMSUNG GALAXY S6, HP 15-da1006nw (6AT44EA) 16 GB RAM/ 512 GB SSD/ Windows 10 Home PL, JetWorld Toner Czarny Ricoh Sp100 / Sp112 zamiennik 407166 / Black / 1200 stron uniwersalny, HQ Lightning - USB, MyScreen Protector MS Lite Glass Edge FG iPhone 6/6S Plus biały/white Full Glue
Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
Od 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni