Sieci - komponenty
Do koszyka

MicroConnect Adapter SC-SC Duplex (FISCSCSM)

ID produktu: 941624
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
NISKA CENA bez wysiłku
Niska cena bez wysiłku oznacza, że nie musisz już sprawdzać, czy kupujesz w atrakcyjnej cenie - robimy to za Ciebie!

  • Typ: Wtyki, adaptery i akcesoria
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Specyfikacja

Plastik
Typ
Wtyki, adaptery i akcesoria

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
25 lat
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Assmann D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA) 10m szary (AK3750XF/AK3750XFIMP), Sony ICD-BX140, InLine Patchcord światłowodowy SC/SC, 50/125µm, OM3 1m (83501O), InLine Typ C Euro - Euro 8 C7 (16654F), UPrint Toner B.320B / TN328BK (Black), Lindy HDMI - DVI-D 0.2m Czarny (41227), LogiLink Przedłużacz kabla zasilającego IEC C8 > C7 czarny 2m (CP129), Katun kompatybilny toner z CEXV49, cyan, 8525b002 (48742), NoName Glitter 3in1 iPhone 6/6s Silver (GSM030738), Hama Piórnik z wyposażeniem. Unicorn, UNI-BALL Długopis kulkowy Jetstream SX-101, czarny, Intenso 480 GB M.2 2280 SATA III (3833450), VIDVIE Zestaw słuchawkowy HF VIDVIE HS619 czarny, Roline Kabel krosowy Cat.6 UTP, poziom komponentowy, LSOH, niebieski, 0,3 m, Techly Techly Wandhalterung LCD 13"-37" ausziehbar neigbar 2 Gelenk