Etui i pokrowce do telefonów

Mercury Mercury Jelly Case LG K11 czerwony/red / K10 2018

ID produktu: 4686348
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Kolor:
  • Biały
  • Miętowy
  • Żółty
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Nowoczesne etui wykonane z elastycznego tworzywa, które idealnie chroni smartfon przed uszkodzeniami, a specjalny podwyższony rant etui idealnie zabezpiecza wyświetlacz przed zarysowaniem.

Specyfikacja

Czerwony
Plecki/Nakładka
Tworzywo sztuczne
K10 2018
K11

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Sprzedawcy

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Omega SPLASH RESIST (OG46O), Avinity HDMI - HDMI 2m czarny (001077700000), Camelion Bateria LR57 2szt., Lamart Listwa magnetyczna na noże 36,5cm (LT2037), Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC SM 9/125 G652D 3m (54033), DIBAQ Fitmin For Life Lamb & Rice - 15 kg, CHABA OBROŻA SKÓRZANA OZD 12mm/35cm ZIELONA, CHABA Mata Standard - Czarna gazeta 2B, Bethesda Software The Elder Scrolls Online: Morrowind, ESD (821813), Sera REPTIL PROFESSIONAL CARNIVOR PUSZKA 1000 ml, Whitenergy USB A - Lightning biały 2m (09982), ESR Yippee iPad 9.7 2017/2018 Miętowy, MSI GV72 (8RC-017XPL) 32 GB RAM/ 240 GB M.2 PCIe/ 128 GB SSD/, EFB Przedłużacz USB 2.0, Premium, 3m (K5220SW.3), EFB Patchcord, S/FTP, Cat.6, LSZH, 20m (K5512.20), Nillkin Etui Nature iPhone 6+/6S+, Green Cell EB-BG920ABE do telefonu Samsung Galaxy S6, TelForceOne Szkło hartowane Tempered Glass do Huawei Honor Magic 2, SWATCH Zegarek damski Swatch LR130