Etui i pokrowce do telefonów
Do koszyka

Mercury Goospery Etui Jelly Samsung Note 9 jasno różowe

ID produktu: 4997854
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Kolor:
  • Jasnoróżowy
  • Niebieski
  • Złoty
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

JELLY CASE MERCURY 


Jelly Case zapewnia przyjemność korzystania z telefonu przy jednoczesnym zachowaniu jego pełnego bezpieczeństwa. Futerał został wykonany z termoutwardzalnego poliuretanu, dzięki czemu idealnie przylega do telefonu, a jednocześnie jest na tyle elastyczny, że nie ulega pęknięciom. TPU jest odporny na zarysowania i uszkodzenia, a ponadto charakteryzuje się funkcjonalnością dając łatwy dostęp do przycisków i złącz. Jelly Case Mercury dostępne są w wielu ciekawych kolorach i interesującym designie.


CECHY PRODUKTU:

- 100% oryginalne, zaprojektowane do konkretnego modelu telefonu
- Wyjątkowo cienkie
- Lekka i wytrzymała konstrukcja
- Wykonane z wysokiej jakości poliuretanu
- Elegancki, minimalistyczny wygląd
- Pełen dostęp do wszystkich portów i przycisków
- Podniesione brzegi wokół aparatu chroniące obiektyw
- Szeroka gama kolorów do wyboru
- Łatwe w montażu i demontażu

 

Specyfikacja

Jasnoróżowy
Plecki/Nakładka
TPU (termoplastyczny poliuretan)

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: OKI 42127406, Liebherr CBNP3956, PremiumCord RCA (Cinch) x2 - RCA (Cinch) x2 RCA (Cinch) - RCA (Cinch), 5, Czarny (kjackcmm2-5), Case Logic EHUXA114K, MicroConnect Patchcord światłowdowy, LC/UPC-ST/UPC, 62.5/125 OM1, 15m (FIB410015), GPX Extreme Komplet 2 śmigieł GPX Extreme (CW + CCW) 10x4.5 - niebieskie (GPX/001-02205B), Zolux Gniazdko Pagoda duże, Glitter Nakładka 3in1 do Samsung A3 2017 A320 niebieska (GSM028060), Expression Toner Premium KHL-2672P / Q2672A (Yellow), Mercury iJelly do iPhone X czerwone (BRA006472), Digitus Kabel rozgałęźniacz miniUSB 2.0 /Canon/ Typ 2xUSB A/miniUSB B(5pinów), M/M, Electrolux (EAP300), Qoltec Hartowane szkło ochronne PREMIUM do Huawei Mate 10 Lite (51147), Acer Predator Helios 300 (NH.Q3DEP.005) 8 GB RAM/ 512 GB SSD/ Windows 10 Home PL , Tescoma Ociekacz na naczynia PRESTO TONE , zielony , HyperX Predator, DDR4, 32 GB,3333MHz, CL16 (HX433C16PB3K2/32 ), Enzzo ETUI ENZZO SAMSUNG I9500 S4 GLOBE, TelForceOne Nakładka Defender II do iPhone XR, GSM City CASE ETUI AUTOFOCUS SAMSUNG GALAXY S7 CZARNE