Maszyna do szycia Łucznik KAROLINA 2040
- Automatyczne nawlekanie igły: Tak
- Chwytacz nitki: Rotacyjny
- Liczba ściegów: 66
- Regulacja szerokości: Tak
- Zobacz pełną specyfikację
Chwytacz nitki
Chwytacz to bardzo przydatny element, odpowiadający za wiązanie nici podczas zszywania. Stosowane są dwa rozwiązania, wahadłowe i rotacyjne. Popularne w nowoczesnych maszynach chwytacze rotacyjne ułatwiają wymianę szpulki oraz zapewniają cichszą pracę. Z kolei chwytacz wahadłowy znany jest ze swojej wytrzymałości i niezawodności.
Automatyczne nawlekanie igły
Automatyczne nawlekanie igły to jedna z najbardziej przydatnych funkcji ułatwiających pracę. Wystarczy nawlec nić na nawlekacz a następnie go opuścić aby w szybki sposób zacząć szyć. Jest to rewelacyjne rozwiązanie dla osób starszych oraz dla tych, którzy chcą ułatwić sobie pracę.
- Automatyczne nawlekanie igły Tak
- Chwytacz nitki Rotacyjny
- Liczba ściegów 66
- Regulacja szerokości Tak
- ZALETY:
- + łatwość wyboru ściegu, cicha praca,
- WADY:
- - \"stojak\" do nici działa dobrze tylko z mniejszymi szpulkami
Market
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu