Kolumny i głośniki
Do koszyka

Magnat Monitor Supreme 102 mocca

ID produktu: 1624697
Zobacz produkty podobne
(1)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Cena dotyczy: 2 sztuk
  • Kolor: Mocca
  • Łączna moc zestawu RMS [W]: 60
Opis
Specyfikacja
Opinie (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

 

Dwudrożna kolumna głośnikowa Magnat Monitor Supreme 102 w kolorze mocca.

Moc 60 W.
Głośnik pracuje na paśmie przenoszenia wynoszącym od 42 do 36000 Hz.
Czułość to 89 dB, impedancja 4 - 8 om.

Specyfikacja

Mocca
Dwudrożny

Opinie (1)

(1)
5/5
(1)
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Grają świetnie z Denon i subwoferem bo same głośniki to trochę słaby bas.
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (1)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Kyocera Toner TK-150Y ,Yellow, Electrolux ENN 3153 AOW, HP SmartCard CCID (E6D77AA#B13), InLine HDMI - HDMI, 3, Biały (17503W), REMAX 2600mAh (AA-418), Cisco Catalyst 3850 (WS-C3850-12XS-S), Gens Ace & TATTU 10000mAh 14.8V 25C TATTU Gens Ace (TA-25C-10000-4S1P), Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM2 5m (54025), Epson Tusz SJIC30P(K) black (C33S020639), Brit Animals Rat Complete 300 g, HydraPak Butelka składana Softflask pomarańczowy 500ml, WOKÓŁ NAS Kalendarz 2018 A4 Dzienny Vivella (247842), Zolux Transporter Flower fuksja 25x50.5x33cm, Durable Biały A4 (2260-02), PET HEAD Oatmeal Paw Butter - maść do łap 59ml, EUKANUBA Adult Yorkshire Terrier 2kg, Tri-Bio Probiotyczny Koncentrat do Toalet Turystycznych i Przenośnych, 1 l (TRB04093), Berlinger Haus Zestaw noży Blaumann, 6 sztuk (5999056775633), Lenovo Legion Y530-15ICH (81FV00WCPB) 16 GB RAM/ 240 GB M.2 PCIe/ 256 GB SSD/