Kable teleinformatyczne

Lynx CS Patchcord światłowodowy, 62,5/125, LC-ST, 2m (DPX-62-LC/ST-2)

Kable proste
ID produktu: 850154
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 1.6 - 2m
  • Kolor: Pomarańczowy
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Lynx CS Patchcord światłowodowy, 62,5/125, LC-ST, 2m.

 

Specyfikacja

Pomarańczowy
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Długość
1.6 - 2m
Patchcord światłowodowy
Duplex LC
Duplex ST
Żyły
2

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Enermax MaxPro 700W 80+ (EMP700AGT), Sencor SEC 160GN, TTEC SpeedCharger DUO 3.1 A, Teka Zlewozmywak SQUARE 340/400 & 180/400 - 57,5 x 43 cm (40170180), KFA2 GeForce GTX 1050 Ti OC LP 4GB GDDR5 (128 bit), HDMI, DP, DVI-D, BOX (50IQH8DSP2MK), GORGOL AMICO SZCZOTKA Z 15 71 142, Lupus Electronics Zewsnętrzna klawiatura V2 (12109), Fresh n Rebel RUBY (001803640000), Magnat Monitor Supreme Center 252 mocca, Uni Mitsubishi Pencil Długopis żelowy UMN0207C pomarańczowy, czarny wkład (UMN207CPOM), Hama Family 6x 10x15cm (001143690000), Expression TUSZ DO EPSON (T2714) YELLOW (P), Hansgrohe Logis stojąca chrom (71091000), Hiro 857 H21 (NBCN857HP6-H21 NTT), GSM City CASE ETUI NADRUK PIŁKARZ HUAWEI P9 LITE, FunnyCase FUNNY CASE ETUI NADRUK TUKANY HUAWEI MATE 10 LITE, DD-Print Toner 83A Black VIP (CF283A), Lenovo IdeaPad 110-15IBR (80T700JCPB)