Kable teleinformatyczne

Lynx CS Patchcord światłowodowy, 62,5/125, LC-SC, 2m (DPX-62-LC/SC-2)

Kable proste
ID produktu: 850153
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 1.6 - 2m
  • Kolor: Pomarańczowy
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Lynx CS Patchcord światłowodowy, 62,5/125, LC-SC, 2m.

 

Specyfikacja

Pomarańczowy
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Długość
1.6 - 2m
Patchcord światłowodowy
Duplex LC
Duplex SC
Żyły
2

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Esperanza DVD+R/10/Cake 4.7GB 16x, GamersWear PVP ARENA T-Shirt czarna (L) ( 0012-L ), InLine Kabel USB 2.0 A-B 5m - pozłacane styki - czarny (34555S), Herma Etykiety samouszczelniające fi 32 mm (2279), Logo Etykiety tabelaryczne A4, dwurzędowe, białe, 24 etykiety, 10 szt. (32107), CAZO Obroża skórzana z ćwiekami kwadrat 25x600mm brązowy, Vakoss X-ZERO (X-M376KK), Mcab CAT6A, U/FTP, 0.25m, biały (3580), AOC U2777PQU, Arami 1kg CIASTKA HERCULES CZYSZCZĄCE ZĘBY, Apacer AS340 Panther 120GB SATA3 (AP120GAS340G-1), TelForceOne Pokrowiec Smart Magnet do Huawei Honor 9 Lite złoty (GSM034001), Apple dla iPhone 7 Plus 2900 mAh, NoName Etui Grain Leather Huawei Honor 9 Lite niebieski/blue, GSM City MERCURY JELLY CASE RÓŻOWY LG K8 2017 X300, Nillkin Etui Sparkle Samsung Galaxy J6 Navy, nemo Etui HQ Vena snake SAMSUNG NOTE 8, Emos Żarówka halogenowa EMOS 18W G9 240V