Luna Otwornica Luna TCT-CP 27 mm
Luna Wiertło z ostrzami spiekowymi TCT-CP 27 mm
Wiertło z dużą ilością ostrzy ze spieków spiekanych. Do wykonywania otworów w drewnie z elementami metalowymi, żeliwie, laminatach, cemencie włóknistym, włóknie szklanym i innych materiałach o dużej twardości. Używane z odpowiednim uchwytem.

Cechy wiertła:
- Pasujący uchwyt XL-1 kod 203760103
- Średnica (mm): 25.00
- Prędkość obrotowa przy aluminium (obr./min): 1,145.00
- Prędkość obrotowa przy drewnie (obr./min): 2,355.00
- Prędkość obrotowa przy żeliwie (obr./min): 320.00
- Głębokość wiercenia (mm): 61
- Ilość w opakowaniu (szt.): 1
Dlaczego LUNA?
W firmie Luna dążymy do zaspokojenia szerokiego spektrum unikalnych potrzeb klientów wywodzących się z przemysłu, budownictwa, branży motoryzacyjnej i administracji publicznej, oferując szeroki i dobrze przemyślany wybór silnych marek i usług w zakresie narzędzi i maszyn.
Szwedzka jakość
To one stoją za naszym sukcesem.
Dzięki wysokim normom jakościowym opracowanym i nadzorowanym przez naszych szwedzkich inżynierów mamy pewność, że w ręce klientów trafiają produkty, które odpowiadają ich oczekiwaniom pod kątem funkcjonalności, trwałości jak i wygody użytkowania.
Market
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu