Przysmaki dla psa
Do koszyka

Lolo Pets Classic Ciastka - Kości bananowe w słoikach M - 210g

ID produktu: 1169660
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Masa netto: 210g
  • Rodzaj: Chrupki, Kości, Ciasteczka
  • Właściwości: Najwyższa smakowitość
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Pyszne, aromatyczne i chrupiące ciasteczka dla psa w kształcie małych kosteczek. To idealna nagroda za dobrze wykonana komendę, nauczenie się nowego polecenia lub po prostu przysmak dla przyjemności czworonoga. 

 

Waga: 210g

 

 

Specyfikacja

Właściwości
Najwyższa smakowitość
Rodzaj
Chrupki
Ciasteczka
Kości
Masa netto
210g

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Sony DVD+R 4.7GB 16X SPINDLE 50SZT, InLine 5m Cat.6 kabel sieciowy 1000 Mbit RJ45 - zielony ( 76405G ), HP 2530-24 J9782A, Skech etui Crystal Clear iPhone 6 (SK25-CRY-CLR), Herma Etykiety adresowe Premium A4, papier matowy, 1600 szt (4479), Sunne 37-63-EA, Conceptronic CLLSPKSUCO, Cooler Master MasterLiquid Lite 120 (MLW-D12M-A20PW-R1), Krusell MALMÖ (60937), Kingston MOBILELITE DUO 3C (FCR-ML3C), NoName USB 1A + kabel micro USB czarna (GSM030356), Equip Patchcord światłowodowy MTP - MTP, Multimode OM4, 5m (25555507), TelForceOne Folia ochronna Forever do Sony Xperia XZ (GSM034695), AG Neovo L-W24E, Patriot LX Series 128GB MICRO SDXC V10, U1 up to 80MB/s (PSF128GLX1MCX), IPAKY 3 in 1 wytrzymały elegancki 3-częściowy pokrowiec Samsung Galaxy S8 G950 czarny, Kolorowe Baloniki Gumki do Ścierania Pachnące Słodkie Makaroniki, Allenzi Allenzi Olimpia 60 IX