Listwy zasilające
Do koszyka

Listwa zasilająca InLine 16435 5m

Złącze USB: Nie
ID produktu: 931951
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość kabla [m]: 5
  • Kolor: Czarny
  • Liczba gniazd sieciowych: 3
  • Złącze USB: Nie
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

InLine Listwa zasilająca 3 gniazda Typ F - markowa - czarna 5m
Listwa zasilająca niemieckiego producenta InLine wykonana została z najwyższej jakości tworzywa, a dzięki zabezpieczeniu przeciwprzepięciowemu zapewnia ona bezpieczeństwo dla Twoich bliskich oraz dla Twoich urządzeń.
Dane techniczne:3x styk uziemiający, kabel zasilający 5m, z ochroną przed dziećmi

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Informacje o gwarancji producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Teka Zlewozmywak 1,5-komorowy Astral B-TG z ociekaczem 78 x 50cm brązowy (40143522), Akyga (AK-ND-04), Elmak HDMI - HDMI, 10, Czarny (SAVIO CL-34), Samsung USB 2A, czarna (EP-LN915CBEGWW), HAPPET TŁO AKWARIOWE ROLKA 45cm 15m T106, Qoltec Optic Patchcord FC/UPC - SC/UPC simplex SM 9/125 G652D 2m (54316), Canon PowerShot SX730 HS Czarny (1791C002AA), Staedtler MARKER STAEDTLER DO TABLIC 351 FIOLET SUCHOŚCIERALNY OKRĄGŁY - S351-6, HP SAMSUNG Trommel schwarz 450K K7x00 - SS829A, Hyperbook N85S i7-8750H/8GB/1000 GTX1060 8 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 256 GB SSD/ Windows 10 Pro PL , 3M Prywatyzujący Wide 22" (16:9) (PF220W9), Q&Q Męski QA60-004 Klasyczny złoty, Diloy Bransoleta stalowa do zegarka Diloy 941-18-0 18 mm, nemo ETUI HQ VENA PULL CZERWONE S5230 AVILA, nemo NAKŁADKA STRIPS SAMSUNG I9300 GALAXY S3 TURKUS, Galactic Cafe The Stanley Parable Steam Gift, Alveus ROCK 90 780x480x180mm kolor 55 - beż + syfon POP-UP, LINDY DVI - DVI, 15, Czarny (36227), Strength Master Bieżnia Strength Master TM1020 uniwersalny