Tonery do drukarek
Do koszyka

Lexmark C748 Cyan

Wydajność [str/5% pokrycia]: 10000
ID produktu: 600944
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Cyan
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

Kaseta z tonerem w kolorze cyjan do drukarek Lexmark serii C748e.

Specyfikacja

Lexmark C748de
Lexmark C748dte
Lexmark C748e

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Canon papier Pro Platinum PT101 A3 (2768B017AA) 20 ark, Hama RAMKA JESOLO 15X20 CZARNA (1007470000), StarTech Przejściówka DB-9 na DB-9 (NM9FF), TTEC etui SuperSlim Samsung Galaxy A5 (TELASTYSUPERSLIMSAMGA5GY), Beurer Czarny Zielony, InLine RCA (Cinch) x2 MiniJack 3.5 mm, 1, Czarny (89941B), MicroConnect Patchcord światłowdowy SC/UPC-LC/APC, 9/125 OS2, 10m (FIB851010), Apacer AH112 16GB (AP16GAH112R-1), Dell Li-ion, 4 Cell, 47 Wh (34GKR), TELLME Etui River do SAMSUNG GALAXY S3 Mini (ETRSI8190GS3MW), Qoltec Hartowane szkło ochronne PREMIUM do Huawei Y6 II (51421), Phanteks Enthoo Evolv Shift Antracyt (PH-ES217E_AG), Pentel Długopis czarny, 12 sztuk (BX487-12A), NoName Wał napędowy z osłoną 180 mm + śruba M2 30mm (2RA1301), MyScreen Protector MyScreen Diamond Glass Sony Z5 Tył Szkło hartowane RearGlass, ScreenShield ScreenShield fólie na displej pro Sony Xperia XA1 G3121, Hyperbook Pulsar Z15S 8 GB RAM/ 512 GB SSD/, Best Entertainment VR Powerboart racing, Ledvance Żarówka LED VALUE CLA 40 4W/827 220-240V FILAMENT E27 470lm 4058075819634