Lampki USB

Lampka USB InLine dioda LED czarny (67541B)

ID produktu: 932233
Zobacz produkty podobne
(1)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: czarny
  • Źródło światła: dioda LED
Opis
Specyfikacja
Opinie (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

InLine USB LED Light ultra cold single LED
Światło z USB niemieckiego producenta InLine. Przenośne i łatwe do przechowywania. Podłączane do dowolnego portu USB, z elastycznym metalowym drutem.

Specyfikacja

Kolor
czarny
Źródło światła
dioda LED

Opinie (1)

(1)
3/5
(1)
0% osób poleca
ten produkt
5
0%
4
0%
3
100%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Gadżet....
Posiadam ten produkt Ponad rok

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
6 miesięcy
Typ gwarancji
Sprzedawcy

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (1)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Epson Atrament Ink Cart/Cyan PJIC1/PP-100 (C13S020447), InLine HDMI - HDMI, 1, Czarny (17601P), Intellinet Network Solutions PatchCord, Cat5e, SFTP, 5m, żółty, 10 sztuk (330664-10P), Starpak Długopis aut. My Little Pomy - 320825, Esperanza EA154B, InLine Sub-D 25pin (F/F) (31124), Gens Ace & TATTU 6000mAh 11.1V 35C Gens Ace (B-35C-6000-3S1P), Intel S3520 960GB SATA3 (SSDSC2BB960G701), MicroConnect Patchcord światłowdowy LC/UPC - SC/UPC, 62.5/125, OM1, 7m (FIB420007), EUROWET Hexoderm Excellence - szampon regulujący mikroflorę skóry z fitosfingozyną i chlorheksydyną dla kota i psa 200ml, Incore Toner do HP CF411X, cyan (IH-411XR), EA Games The Sims 3: Zostań gwiazdą, ESD, Realpower 3-Port USB QC3.0 25W(5V/5A) (163720), Kontakt-Simon Łącznik z czujnikiem ruchu z przekaźnikiem do obiektów użyteczności publicznej Simon 54 kremowy (DCR11P.01/41), Art-Pol Zegar stojący kwadratowy srebrny (243371), MyScreen Protector Kupon MyScreen VP PL Remix Tablet 7"/8", Ezviz Ezviz ezNVR KIT 8Canal/1TB/NVR, GiftWorld Kubek Dziękuję Mamo/Tato 250ml 2szt., Trust Uchwyt samochodowy Veta Magnetic Air Vent -22825