Ładowarki sieciowe
Do koszyka

Ładowarka VIDVIE sieciowa 2,4A QC 2.0 FAST biała (PLE208Q)

ID produktu: 4966038
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Amperaż (mA): 2400
  • Rodzaj złącza kabla: Nie dotyczy
  • Rodzaj ładowarki: Adapter sieciowy
  • Wyjścia adaptera: 1x USB
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

ŁADOWARKA SIECIOWA UNIWERSALNA VIDVIE


Wykonana z najwyższą precyzją z tworzyw sztucznych (PC), ta ładowarka spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa. Posiada wbudowany inteligentny microchip, który zabezpiecza ją przed przeładowaniem, skokami napięcia, przegrzaniem i przepięciami. Dzięki swym niewielkim rozmiarom jest niezwykle poręczna i łatwa w transporcie i przechowywaniu. 

 

CECHY PRODUKTU:


- 100% oryginalny
- Porty: 1xUSB
- Napięcie wyjściowe: 2,4A
- Szybkie ładowanie
- Wykonany z PC


ZESTAW ZAWIERA:


1 x Ładowarka sieciowa uniwersalna VIDVIE

Specyfikacja

Biały
Rodzaj ładowarki
Adapter sieciowy
Wyjścia adaptera
1x USB
Rodzaj złącza kabla
Nie dotyczy
Quick Charge
Tak

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
-
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Kamet Marker permanentny GIGANT niebieski (KM1031), Hama uRAGE SoundZ EVO, Abilite Toner TAB-CF283 / CF283A Black, Lynx CS Patchcord światłowodowy 50/125, OM4, SC-LC, 5m (DPX-50-LC/SC-OM4-5), MicroSpareparts Mobile AC Adapter 12V, 1.5A (MSPT2118), VRS Design Etui VRS Design New Crystal Bumper do iPhone 6S/6 (V904480), Trixie Miękkie szelki, XXS–XS: 25–35 cm/15 mm, czarny, Herlitz Piórnik Black (11415924), Natec Fury Patriot (NFU-1027), Vorel Przedłużacz elektryczny bez uziemienia 3 gniazda 1,5m - 72484, Modeco ZESTAW 4 SZT. WORKI NA GRUZ 120 L. 5 SZT. NÓŻ 18 MM, TAŚMA 48MM X 32M, RĘKAWICE ROBOCZE - 1kp - MN-05-633P, PNY Technologies Geforce RTX2080 XLR8 Gaming OC 3F (VCG20808TFPPB-O), Green Cell DA65NS4-00 do Dell Inspiron 15, Mercury Mercury Jelly Case Huawei Mate 10 Lite żółty/yellow Nova 2I, KingHoff KINGHOFF SZTUĆCE 72ELE. SATYNA KH-3556, nemo Etui BACK CASE S - LG JOY, nemo FOLIA OCHRONNA LCD SAMSUNG GALAXY J1 J120 2016, nemo Szkło hartowane Huawei Mate 10 Lite 3D białe