Ładowarki samochodowe

Ładowarka Silicon Power CC202P Srebrna (SP3A6ASYCC202P0S)

ID produktu: 1725845
Zobacz produkty podobne
(3)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Amperaż (prąd wyjściowy): 4.4A
  • Rodzaj złącza kabla: Nie dotyczy
  • Rodzaj ładowarki: Adapter
  • Wyjścia adaptera: 2x USB
Opis
Specyfikacja
Opinie (3)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

  • Stylowa i wytrzymała obudowa ze stopu cynku
  • Efektywne chłodzenie dzięki metalowej obudowie
  • Dwa porty USB do jednoczesnego ładowania dwóch urządzeń
  • Wysoki prąd wyjściowy 4,4A
  • Inteligentne wykrywanie zapewnia optymalną wydajność ładowania
  • Uniwersalna ochrona dla najbezpieczniejszego ładowania
  • Kompatybilny z wieloma urządzeniami
  • Dyskretne diody LED, aby znaleźć porty w ciemności
  • Kompatybilność 12-24 V dla samochodów osobowych ciężarowych

Specyfikacja

Srebrny
Rodzaj ładowarki
Adapter
Wyjścia adaptera
2x USB
Rodzaj złącza kabla
Nie dotyczy

Opinie (3)

(3)
4.5/5
(3)
100% osób poleca
ten produkt
5
67%
4
33%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Ładować ładuje, ma podświetlenie
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
-
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (3)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: GamersWear Nihilum T-Shirt granatowa (L) ( 0072-L ), Gembird PP6-5M/RO, Bridge Connect RCA (Cinch) - RCA (Cinch), 2m, Czarny (BEA482), MicroConnect 3.0 A-B Micro 2m (USB3.0AB2MICRO), Leitz 180° Active Style A4 (11090028), Acer V276HLCbid, Zolux Gniazdko wiklinowe dla kanarka, MicroConnect Patchcord światłowodowy LC/UPC - ST/UPC, 62.5/125, OM1, 10m (FIB410010), Qoltec 50192, Mercury Etui SKY SLIDE iPhone X złoty (Mer002639), Panta Plast Ofertówka A4 PANTA "U" (0301-0022-00), CEP Pojemnik z szufladami Pro Happy 4 szuflady kolorowe, Baseus Słuchawka Bluetooth Baseus A-01 do 2 urządzeń czarna, GSM City CASE ETUI LIQUID ZŁOTY LENOVO MOTO G5S, KingHoff Czajnik z gwizdkiem Kinghoff 3L KH-1225, Zolux Miska Break 11 plastikowa antypoślizgowa podwójna 0.4l + 0.4l niebieski/pudrowy róż (474226), Zolux Zabawka pluszowa Puppy Żyrafa zielona 19,5x5x29,5 cm, Media Rodzina Kalendarz 2019 Kicia Kocia