Ładowarki samochodowe
Do koszyka

Ładowarka SBS Mobile ŁADOWARKA SAMOCHODOWA ZAPALNICZKA SBS 3X USB 4.1A 12V/24V CZARNA

ID produktu: 5644974
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

ŁADOWARKA SAMOCHODOWA SBS Ładowarka samochodowa z funkcją szybkiego ładowania. Pozwala na jednoczesne ładowanie do 3 urządzeń. Jeśli urządzenie ma funkcję szybkiego ładowania, możesz uzyskać pełne naładowanie w ciągu zaledwie kilku minut. Cechy - funkcja szybkiego ładowania - 3 wejścia USB - prąd ładowania: 4100 mAh - napięcie zasilania: 12 / 24V EAN: 8018417237263 Kolor: Czarny Liczba portów USB: 3 Napięcie wyjściowe: 5 V Natężenie prądu: 4.1 A Zakres napięcia wejściowego: 12 - 24 V

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: HP Advanced Photo Glossy A3 (Q8697A) błyszczący |20 ark, Spire SP-M4001-USB, HP 2 year Next Business Day Hardware Support Post Warranty LaserJet Enterprise 700 (U6W78PE), Orvaldi 1.5m AP5-1,5MU, Pilot Pióro kulkowe automatyczne FRIXION CLICKER niebieski (WP1838), PremiumCord DisplayPort - DisplayPort, 10, Czarny (kport1-10), Hama microUSB 1.4m Czarny (001736100000), Sera VIPAN PUSZKA 1000 ml, Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - SC/APC simplex SM 9/125 G652D 2m (54332), Delock Zestaw startowy Secure Clip RJ45 20 częściowy (86406), Solidpak Koperty Bąbelkowe 17G Pudełko 100szt. (261782), Adler elektryczny 1.8L, CR 1252 fioletowy (CR 1252 v), Ultimate Racing Grzałka do świec, 1.5V na baterie AA (UR1410), Goobay Przewód adapter Jack 3,5mm - 2 x RCA 1,5m (50018), NoName Kabura SLIM FLEXI Sam Note5 czarny, GSM City CASE ETUI OBRAMÓWKA CZERWONY IPHONE 6 6S, GiftWorld Słoik Staję na wysokości 450ml , Fenix Dyfuzor czerwony Traffic Wand AOT-L , DMA Design Grand Theft Auto III EU Steam CD Key