Ładowarki sieciowe
Do koszyka

Ładowarka Guess GUESS ŁADOWARKA INDUKCYJNA BEZPRZEWODOWA GUWCP850TLBK CZARNA 1A

ID produktu: 4894800
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Amperaż (mA): 1000
  • Rodzaj złącza kabla: Micro USB
  • Rodzaj ładowarki: Indukcyjna
  • Wyjścia adaptera: Nie dotyczy
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

Stylowe akcesoria , dostępne w kolorze czarnym albo białym, pozwalające na ładowanie kompatybilnych smartfonów, bez potrzeby podłączania ich to ładowarki sieciowej. Po prostu połóż urządzenie bezpośrednio na podstawce ładującej i Twój telefon zacznie się łądować.

Kolekcja: Traingle Logo
Typ: Induction charger
Wejście: Micro USB 5V / 1000mah
Wyjście: DC 5V / 1000mah
Kolor: Czarny
Moc transmisji : 5W 1A
Wydajność ładowania > 80%
Specyfikacja cewki: A6
W zestawie kabel USB do ładowania .
Produkt wyprodukowany na licencji Guess.

Specyfikacja

Czarny
Rodzaj ładowarki
Indukcyjna
Wyjścia adaptera
Nie dotyczy
Rodzaj złącza kabla
Micro USB

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: EdiMax EN-9260TX-E V2, Corsair Vengeance Pro Series, DDR3, 8 GB,1600MHz, CL9 (CMY8GX3M2A1600C9A), Esperanza EM125KS + podkładka żelowa (EM125K), InLine USB A/2x USB A, 2m, Czarny (34652), MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 20M 50/125 OM3 (FIB442020), Logo USB A - USB mini (5pin) Czarny (29240), StarTech HDMI - HDMI, 2, Czarny (HDMM2MLP), SELECTA H.T.C. Fafi Szampon Rumiankowy Dla Szczeniąt 250ml, Lamart Termos konferencyjny z pompką 1,9L (LT4037) , EBI Coockoo Zabawka Thunder Niebieska S 5.5x39cm, Stabilo cienkopis stabilo sensor (189/56), WL TOYS Washer (WL/12428-0066), Curver Pojemnik Curver Petlife Multiboxx 6L - 48339, Vakoss Szkło Ochronne Hartowane do LG Y70 Spirit H420 (PTV 8027-G), KRESKA Brulion A5 Kratka 500k, Nielsen Design NIELSEN Ramka drewniana ECOCARE z passepartout, 18 x 24cm zew. 13 x 18cm wewn, kawowy, Ami Play Bluza z kapturem Texsas 30 cm Yorkshire Terrier Niebieska, NoName Pojemnik Na Karmę dla Psa Kota Plastik Wysoki 4l, Orink Toner do drukarek Samsung CLP300 / CLX2160 | Yellow | 1000str. LSCLP300Y OR uniwersalny