Ładowarki samochodowe
Do koszyka

Ładowarka Forever Samochodowa ładowarka USB 1 A Forever czarna + kabel iPhone 4/4S - GSM005430

ID produktu: 1032668
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing
Rabat zostanie naliczony po dodaniu do koszyka produktu Ładowarka Forever Samochodowa ładowarka USB 1 A Forever czarna + kabel iPhone 4/4S - GSM005430
Rabat zostanie naliczony po dodaniu do koszyka produktu Ładowarka Forever Samochodowa ładowarka USB 1 A Forever czarna + kabel iPhone 4/4S - GSM005430
Rabat zostanie naliczony po dodaniu do koszyka produktu Ładowarka Forever Samochodowa ładowarka USB 1 A Forever czarna + kabel iPhone 4/4S - GSM005430

Opis produktu

Samochodowa ładowarka USB o natężeniu 1 A do szerokiej gamy urządzeń elektronicznych, np. odtwarzaczy MP3 i MP4, palmtopów, telefonów, nawigacji. Produkt jest podłączany bezpośrednio do gniazda zapalniczki samochodowej. Posiada diodę informującą o stanie procesu ładowania. Ładowarka w zestawie z dedykowanym kablem.

Specyfikacja techniczna

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: 4World kabel krosowy RJ45, bez osłonki, Cat. 5e UTP, 15 m, niebieski (04722), Cellular Line etui Book iPhone 6 (CBOOKCOLORIPH647G), Corsair Air 740 (CC-9011096-WW), Intellinet Network Solutions Patchcord światłowodowy LC/LC OM2 50/125um Duplex Multimode, 3m, Pomarańczowy (470322), Esselte Ekonomiczny dźwigniowy A4 50mm czarny (81197), MicroConnect Jack 3.5mm - Jack 3.5mm 1m czarny (AUDLL1A), Rapid SUPREME S17 CZARNO-CZERWONY (5000538), Cullmann Malaga Maxima 200 czerwona (90402), Ferro TA5 ścienna chrom (TA5), St. Majewski Plecak Stright BP-33 Fast Food (270708), MicroBattery 11.1V 4.4Ah do Dell, Nillkin Etui Nillkin Frosted Shield Asus Zenfone 4 Max + ZC550TL Biały, nemo ETUI SILIKONOWE 3D HTC 626 SÓWKA RÓŻ, GALD Zestaw dwóch przyprawników (B MAT), Valve Corporation Half-Life 2: Deathmatch Steam Gift, Lenovo Legion Y530-15ICH (81FV00X5PB) 16 GB RAM/ 480 GB M.2 PCIe/ 240 GB SSD/ Windows 10 Home PL