Ładowarki sieciowe
Do koszyka

Ładowarka Ansmann Sieciowa uniwersalna 4x USB 6.8A Czarna (1001-0032)

ID produktu: 986502
Zobacz produkty podobne
(1)
Zapytaj społeczności 1 pytanie
  • Amperaż (mA): 6800
  • Rodzaj złącza kabla: DC-in
  • Rodzaj ładowarki: Adapter + kabel
  • Wyjścia adaptera: 4x USB
Opis
Specyfikacja
Opinie (1)
Pytania i odpowiedzi (1)
Gwarancje
Raty i leasing

Opis produktu

Ładowarka Ansmann Sieciowa uniwersalna posiada 4 porty USB o natężeniu maksymalnym 6.8A. Produkt w kolorze Czarnym.

Specyfikacja

Czarny
Rodzaj ładowarki
Adapter + kabel
Wyjścia adaptera
4x USB
Rodzaj złącza kabla
DC-in

Opinie (1)

(1)
5/5
(1)
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Jak narazie spełnia moje oczekiwania
Posiadam ten produkt Od kilku dni

Pytania i odpowiedzi (1)

Witam, jaka jest długość kabla?
Witam,

Niestety ani producent ani dystrybutor nie udostępnili nam informacji na ten temat. Z powodu braku fizycznego dostępu do produktu nie jestem w stanie zweryfikować tej informacji.

Pozdrawiam

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (1)

Pytania i odpowiedzi (1)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Platinum DVD-R/25/Cake 4.7GB 16x, 4World Etui GSM POCKET SILK niebieski (06199), Delock MiniJack 3.5 mm x2 MiniJack 3.5 mm, Czarny (65459), ADATA Dashdrive Durable UD310 64GB (AUD310-64G-RBK), PremiumCord DisplayPort HDMI, 2m, Biały (kportadk01-02), APC Smart-UPS SRT 96V, Green Cell AA-PBYN4AB Samsung NP530U3B NP530U3C NP535U3C 530U3C 535U3C (SA15), Leitz Complete Mini Bluetooth WOW (63581036), Intellinet Network Solutions Patchcord światłowodowy LC/SC OM4 50/125um Duplex Multimode, 3m, fioletowy (750936), CHABA OBROŻA WELUR CZARNA 34cm, Sennheiser G4ME ONE Black (506080), Bandai Namco One Piece: Burning Blood - Gold Pack, ESD (811814), GoodRam IRDM Pro SDHC 32GB V90 UHS II U3 (IRP-S9B0-0320R11), Nillkin Etui Sparkle Google Pixel 1, Gold, MSI GF63 8RD-013XPL 8 GB RAM/ 120 GB M.2 PCIe/ 256 GB SSD/ Windows 10 Pro PL , Sponge Move 2 Paski, Remax REMAX uniwersalny uchwyt samochodowy na kratkę nawiewu szary uniwersalny, Alogy Nakładka Aurora Armor do Huawei Honor 10 czarno-niebieska, Led2b Świetlówka LED T8 150CM 24W 6000K LED2B KALT824WZBS