Kuchenki wolnostojące
Do koszyka

Kuchenka wolnostojąca Beko FSS57000GW

BESTSELLER!
ID produktu: 1485734
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor piekarnika: Biały
  • Szerokość [cm]: 50
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

 

 

Drzwi z pełnego szkła

Drzwi piekarnika zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz wykonane są z pełnego szkła i pozbawione śrub oraz załamań, co ułatwia czyszczenie. W niektórych modelach możliwe jest wyjęcie wewnętrznej szyby w celu dokładniejszego umycia.

 

Drzwi z pełnego szkła

 

Czyszczenie parowe

Funkcja pomaga zmiękczyć najbardziej uporczywe zabrudzenia i tłuste plamy, dzięki czemu czyszczenie komory piekarnika jest jeszcze prostsze.

 

Czyszczenie parowe

Specyfikacja

Rodzaj płyty
Ceramiczna
Rodzaj piekarnika
Elektryczny
Kolor piekarnika
Biały
Pole ceramiczne
Pole ceramiczne
Pole ceramiczne
Pole ceramiczne

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
222 50 14 14
Opis:
Beko S.A Serwis Centralny Fax/ 022 321 06 91 e-mail: [email protected] adres: ul. Puławska 366 02-819 Warszawa INFOLINIA: 222 50 14 14 Czynna 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00-20:00
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Aqua Computer Płyn Double Protect Ultra 1l niebieski (53114), Xerox WC 6655 Hi-Cap YELLOW, StarTech HDMI - HDMI, 3, Czarny (HDMM3MHS), HP USB-C - DisplayPort Czarny (N9K78AA), Platinet USB A -> Lightning 2m Czarno-biały, MicroConnect HDMI na VGA + audio (HDMIVGAAUDIO), MicroConnect Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC, 50/125, OM3, 0.5m (FIB2220005), Aver AVER Vision F50-8M Präsentationskam. - 61P0J7P000AE, Patio Plecak CoolPack Swift na kółkach 964, Starpak Notes A5 z cekinami, Deante Syfon rurowy pojedynczy 3,5" (ZXY_9913), Asarto Taśma Asarto do Epson ERC-28 | black, MSI GV72 (8RC-017XPL) 16 GB RAM/ 128 GB SSD/, EFB Patchcord S/FTP,Cat.6A, LSZH, Cat.7, 20m (MK7001.20W), InLine MiniJack 3.5 mm x2 MiniJack 3.5 mm, 1, Czarny (99250A), GSM City Nakładka 0.3mm do Huawei P8 przezroczysta, GSM City CASE ETUI JEDNOROŻEC BABY RÓŻOWY IPHONE X, Mayer&Boch 26cm , SWATCH Zegarek damski Swatch GL117A