Zeszyty, notatniki
Do koszyka

Krpa Czysty, A5

ID produktu: 946068
Zobacz produkty podobne
(1)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Format: A5
  • Ilość sztuk: 1szt.
  • Kolor okładki: Niebieski
  • Liczba kartek: 50
  • Zadruk: Gładki
Opis
Specyfikacja
Opinie (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Blok czysty, rozmiar A5. 50 stron.

Specyfikacja

Zadruk
Gładki
Format
A5
Liczba kartek
50
Kolor okładki
Niebieski
Ilość sztuk
1szt.

Opinie (1)

(1)
5/5
(1)
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Polecam.
Posiadam ten produkt Od dziś

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
-
Typ gwarancji
n/d

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (1)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: 4World D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA) 1.8m szary (4683), BitFenix Spectre Xtreme LED (BFF-SXTR-12025B-RP), Lestar LFT 2001A przeciwprzepięciowa 5 gniazd 5m czarny (1966002105), Maximum Kabel Koncentryczny 40m (32170), Zebra BATTERY HIGH CAPACITY 3600MAH (RV3010), MicroConnect Patchcord światłowdowy LC/UPC - SC/UPC, 62.5/125, OM1, 7m (FIB420007), Camry (CR1033), Gens Ace & TATTU Ogniwo NiMH 1.2V 1800mAh 50AA LP (NiMH-50AA-1.2V-1800-LP), Gralux Koperty POLLEN 90X140 czekoladowe, GSM City CASE ETUI ARMOR CZARNY SAMSUNG GALAXY S9 PLUS, Mercury Goospery Etui Soft Jelly Sony XA1 piaskowe, Lenovo Legion Y530-15ICH (81FV00VWPB) 8 GB RAM/ 128 GB M.2 PCIe/ 512 GB SSD/ Windows 10 Pro PL , Natec Bee (NMI-1351)