Hulajnogi elektryczne

KooWheel Hulajnoga elektryczna Koowheel E3 dla dziecka

ID produktu: 6063088
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

Hulajnoga elektryczna Koowheel E3
Wyjątkowa zabawaKoowheel E3 to hulajnoga elektryczna zaprojektowana specjalnie dla dzieci i młodzieży (do 50 kg). Dzięki specjalnej konstrukcji z lekkiego stopu aluminium waga produktu została zredukowana do ok.3,8 kg, co pozwoli nawet młodszym użytkownikom nabezproblemowe wniesienie hulajnogi na piętro czy do samochodu. Wspaniałe oświetlenie i atrakcyjny design spodobają się każdemu dziecku.
 
dla dziecka

Bogactwo funkcji

Maksymalna prędkość 10 km/h oznacza dynamiczną, ale bezpieczną jazdę.Akumulator o pojemności 2000 mAh wystarcza na pokonanie do nawet 5 km, a po ok. 2,5 h ładowania jest znowu gotowy do jazdy. Wytrzymałe 3,5-calowe opony poliuretanowe z przodu gwarantują stabilność nawet nanierównym terenie, a silnik o mocy 100 W pozwala na pokonywaniewzniesień o nachyleniu nawet do10. Dzięki klasie szczelności IP31 hulajnoga jest również zabezpieczona przed opadami lekkiego deszczu*.*nie należy jednak jeździć po kałużach / narażać podzespoły elektroniczne na kontakt z wilgocią.
 Maksymalna prędkość 10 km/h oznacza dynamiczną, ale bezpieczną jazdę. 

Bezpieczeństwo

Liczne diody LED umieszczone pod hulajnogą, na kierownicy, a nawet na kole dostarczają wrażeń wizualnych i zapewniają dobrą widoczność hulajnogi na chodniku.Urządzenie posiada oświetlenie tylne i przednie. Jazda odbywa się poprzez włączenie przycisku zasilania z przodu urządzenia, a hulajnoga powoli startuje automatycznie po wejściu na urządzenie. Hamowanie odbywa sięza pomocą wygodnego, dostosowanego do najmłodszych hamulca, który po naciśnięciu stopą wyłącza silnik.
 
Liczne diody LED umieszczone pod hulajnogą, na kierownicy, a nawet na kole dostarczają wrażeń wizualnych i zapewniają dobrą widoczność hulajnogi na chodniku.

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Xavax Podróżny kubek termiczny zielony (001112020000), Hertz Wioślarz hydrauliczny Row Master czarny (11201), Gembird Miami czarne (BHP-MIA)