Konwertery światłowodowe
Do koszyka

Konwerter światłowodowy Planet FT-806A20

ID produktu: 45976
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

Opis Techniczny:
Kod producenta FT-806A20
Łącze miedziane 1 x RJ45 (10/100BaseTX) MDI/MDIX Auto-Crossover
Łącze optyczne 1 x SC ( Single-Mode 9/125um)
Łącze fizyczne Tx-1310nm, Rx-1550nm; FastEthernet Cat. 5 / 100m
Typ portów -
Zgodność ze standardem IEEE 802.3, 802.3u
Przepustowość 200 Mbps w trybie full-duplex, 100 Mbps w trybie half-duplex.
Sygnalizacja LED Tak
Zasilanie Zewnętrzne AC 230V / DC 5V 1A (zasilacz w komplecie) lub z szafy zbiorczej.
Wymiary (wys x szer x gł) 70 x 26 x 94 mm
Waga 0,2 kg
Opis Wymaga pracy w parze z FT-806B20
www http://www.planet.pl

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Informacje o gwarancji producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: HP Torba na notebooka 15.6 cali Essential Top Load Czarny H2W17AA, Targus VALUE TOPLOAD 15.6' (TBT239EU), HGST Travelstar 500GB 2.5" SATA III (0J38065), Fiesta Bezprzewodowa (42292), Zebra FARBBAND 3200 - (03200BK11030), Kondor KW DD7SOWL, InLine USB Dual + 1m spiralny kabel (31502C), Dynatron K785, Intel (88885189), MicroConnect Jack 6.3mm na 2x RCA Czarny (AUDANH), Super Benek Uniwersalny Compact 5l, 8in1 Przysmak 8in1 Delights Pro Dental Bone S 1 szt., Asus Mostek ROG SLI (ROG-SLI-HB-BRIDGE-4SLOT), DWhobby Śmigło 10x6 CCW (DW/APC1007A), Qoltec MONOLITH (53950), Suunto 3 FITNESS G1 (SS050052000), NoName Etui Flower iPhone 6/6S wzór 1, GoodRam CL100 G2 120GB SATA3 (SSDPR-CL100-120-G2), Elmak Kabel SCART CL-134 Savio-SAVIO CL-134, Redragon M601WL-BA + podkładka komputerowa