Konwertery światłowodowe
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł lub od 39,99 zł z Morele MAX  
Darmowa dostawa od 199 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

Konwerter światłowodowy Planet FST-802

ID produktu: 136324
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Kod Producenta FST-802
Łącze miedziane Brak
Łącze optyczne MultiMode,SC,1310nm
Łącze fizyczne 10/100 Base FX
Typ portów RJ-45
Zgodność ze standardem IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX and 100Base-FX
Sygnalizacja LED Nie
Zasilanie DC 5V 2A
Wymiary (wys x szer x gł) 81 x 94 x 26mm mm
Waga 0,22 kg
Opis 10/100Base-TX to 100Base-FX (ST, MM) Smart Media Converter-2km
www Link na stronę opisu technicznego

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
FST802
EAN
4711213686771

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Titanum DVD-R/50/Cake 4.7GB 8x, Black Point tusz BPH78A / C6578AE nr 78 (color), Tribe Hello Kitty Badtz Maru USB 8GB (FD004402), Roline D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA) 20m czarny (11.04.5270), Epson S041895 Błyszczący 1118mm x 30.5m (C13S041895), Herma Etykiety samoprzylepne, białe 20x75 mm 320 Szt. - 2420, Aerocool VX-650 650W (AEROPGSVX-650), InLine Antenowe 5m czarny (69405P), VivoLink DisplayPort - DisplayPort 7.5m czarny (PRODPAM7.5), Karcher T-Racer T450 (2.643-214.0), Leitz A4 75mm czarny (11080094), MicroConnect DisplayPort Mini - HDMI 3m biały (MDPHDMI3-4K), Diloy Pasek do zegarka skórzany czerwony 40 mm (302EA.40.4), Patona iPhone 5c/5s 1560mAh 3,7V Li-lon, HORI Aluminiowe etui do Nintendo Switch
Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
Od 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni