Konwertery światłowodowe
Do koszyka

Konwerter światłowodowy D-Link DMC-300SC

ID produktu: 57574
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

Product Description D-Link DMC 300SC - media converter
Device Type Media converter
Enclosure Type External
Cabling Type 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
Data Transfer Rate 100 Mbps
Data Link Protocol Ethernet, Fast Ethernet
Max Transfer Distance 2 km
Features Flow control, full duplex capability, MDI/MDI-X switch, auto-negotiation
Compliant Standards IEEE 802.3x , FCC Class B certified, CE


Details


General
Device Type Media converter
Enclosure Type External
Built-in Devices Led panel
Expansion / Connectivity
Interfaces 1 x network - Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 female - 1
1 x network - Ethernet 100Base-FX - SC multi-mode female - 2
Networking
Connectivity Technology Wired
Cabling Type 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
Data Link Protocol Ethernet, Fast Ethernet
Data Transfer Rate 100 Mbps
Max Transfer Distance 2 km
Status Indicators Port status
Features Flow control, full duplex capability, MDI/MDI-X switch, auto-negotiation
Compliant Standards IEEE 802.3x
Miscellaneous
Compliant Standards FCC Class B certified, CE

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Przed skorzystaniem z portalu serwisowego D-Link prosimy zapoznać się z poniższymi informacjami: Należy zaakceptować instalację wtyczki programu Internet Explorer przy pierwszej próbie przesłania lub pobrania plików poprzez portal serwisowy. Ochrona prywatności Podczas korzystania z portalu serwisowego D-Link prosimy wyłączyć blokadę okienek wyskakujących i unikać korzystania z przycisku "Wstecz" w przeglądarce internetowej. W związku z planowanymi pracami konserwacyjnymi portal serwisowy będzie niedostępny w czwartek, w godzinach 20:00-22:00 i w sobotę, w godzinach 08:00-10:00.
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Gembird CEE 7/16 -> IEC 320 C7 1.8M (PC-189), OKI Toner Cyan toner C9655 22K (43837131), Fellowes okładki przezroczyste 180 µ A4, 100 szt. (5375901), Black Point Taśma barwiąca Wałek barwiący, czarno czarna (KBPIR72), Sweex Folio Case 10.1'' Black (SA360v2), Purina FELIX FANTASTIC MP KRÓLIK, JAGNIĘCINA (4X100G), Dingo obroża łańcuchowa zaciągana mosiądz ø 4,0 mm dł. 70 cm, Dingo Soft przedłużana ze skóry szyta 1.5/120-220cm Beżowa (11127), MicroConnect Power Cord US - C7 Angled 1.8m (PE110718A), Vitapol Smakers świętojanski dla gryzoni i królika Vitapol 90g, Manata Kierunkowa DVB-T (4545/BC 17), Trixie DEKORTACJA FORTECA 12CM, Edifier P281_white, Axial Łączniki SCX10 zestaw AXIAL (AX31142) , Ferro Algeo Square stojąca chrom (BAQ2), NoName Etui Carbon Samsung A6 Plus 2018 czarny/black, Trixie Obroża półzaciskowa Cavo niebiesko-różowa r. S, Top Star Mop pyłowy, 61 cm