Komputery Mini PC i NUC

Komputer Shuttle DH110SE

ID produktu: 1160160
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Karta graficzna: Zintegrowana
  • Pamięć RAM (zainstalowana): Nie posiada
  • Procesor: Nie posiada
  • Rodzaj obudowy: Mini PC
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje i usługi
Raty i leasing

Opis produktu

Mały komputer z obudową o pojemnośći 1,3l z chipsetem Q170 dla procesorów Intel LGA1151 o nazwie kodowej "Skylake" i "Kaby Lake". Platforma ta jest skierowana do profesjonalnych zastosowań.

Specyfikacja

Czarny
1x HDMI
1x RJ-45
1x Zasilania (DC)
2x Display Port
4x USB 2.0
1x wejście mikrofonowe
1x wyjście słuchawkowe
2x USB 2.0
2x USB 3.0
Zintegrowana
High Definition Audio
Zintegrowana

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Activejet tusz AL-37N (18C2180E nr 37XL) Color, Planet FGSD-910P, Sony MDR-ZX110APW, Xerox Kabel faksu CH (SCANFAXKCH), Comega Wall outlet Freja T13 db grey (22044), Dingo obroża ozdobna chart skóra soft 49 cm (38-42 cm), Dingo Szelki bezpieczeństwa do samochodu S - czarne, Zolux Kości z szynki parmeńskiej S 3 szt. 110 g, Intellinet Network Solutions Patchcord światłowodowy LC/SC OM4 50/125um Duplex Multimode, 20m, fioletowy (751186), HOBBYDOG Poduszka owalna - Beż R2, Ferplast DRZWI SWING 5 T BRĄZ, DWhobby Śmigło SF9x6 CCW (DW/APC0907A), ANTRA Wizytownik 96 trzyklatkowy 725 granatowy (233376), Dolina Noteci Premium Pies Pure Jagnięcina saszetka 150g, Lenovo Yoga 520-14IKBR (81C8006SPB) 4 GB RAM/ 128 GB M.2 PCIe/ 512 GB SSD/ Windows 10 Home PL , Goobay MiniJack 3.5mm - MiniJack 3.5mm, 5m, Czarny (50090), Art-Pol na zdjęcie 10x15cm (198260), Baseus Baseus Suction Cup kabel USB / Lightning z przyssawką dla graczy 1.5A 2M czarny (CALXP-B01), Dahua technology XVR5216AN-X