Koh-I-Noor Ołówek Techniczny 7B/1SZT

ID produktu: 708639
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Ilość sztuk w zestawie: 1
  • Rodzaj: Zwykły
  • Twardość: 7B
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Cechy:

- oprawka z drewna cedrowego zapewnia odpowiednią ochronę  

- wkładu i odporność na złamania  

- grafit odznacza się wysoką czystością i standaryzacją twardości

- łatwy do temperowania

- idealny do szkoły, biura, grafiki i rysunku

Specyfikacja techniczna

Rodzaj
Zwykły
Twardość
7B
Ilość sztuk w zestawie
1

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Adidas SK Gaming New Collection Girls Polo czarna (38) (GWGI-027G-38), Platinet 13,3" PHILADELPHIA Niebieski (41980), Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 1m (54075), ADATA Rose Gold 64GB (AAI920-64G-CRG), Meliconi AURICOLARE SPEAK FLAT (497452BA), Digitus RJ-45/RJ-45, kat.6, U/UTP, szary, 1.5m (DK-1617-015), Hi-tec Serwo HS-635HB (HIT/112635), ARRMA Zestaw przednich górnych ramion zawieszenia (2 szt.) (AR330371), ECOVACS DEEBOT SLIM 2, Gembird RJ-45/RJ-45, kat.6A, S/FTP, szary, 5m (PP6A-LSZHCU-5M), NoName Nakładka Mirror TPU do Huawei Y6 2017/Hua Y5 2017 Y5III (GSM033193), Piłap Żarówka LED 5W GU10 MR16 6500K zimna 520lm 120ST (929001297402), Panasonic Bateria Cell Power SR54 1szt., Mercury Mercury Jelly Case S7270 Ace3 miętowy, KING Art Games The Book of Unwritten Tales Digital Deluxe Edition Steam CD Key, Mercury Mercury Soft J400 J4 2018 różowo-piaskow y /pink sand