Koh-I-Noor Ołówek Techniczny 2H/1SZT

ID produktu: 708630
(1)
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Cechy:

- oprawka z drewna cedrowego zapewnia odpowiednią ochronę

- wkładu i odporność na złamania

- grafit odznacza się wysoką czystością i standaryzacją twardości

- łatwy do temperowania    

- idealny do szkoły, biura, grafiki i rysunku

Specyfikacja

Opinie (1)

(1)
4/5
(1)
100% osób poleca
ten produkt
5
0%
4
100%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
ok
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (1)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Jabra BIZ 2300 USB Microsoft Lync Mono (2393-823-109), Meliconi AT 49DB (881011BC), MicroConnect U/UTP CAT5e 3M (UTP503), Lindy Patchcord światłowodowy LC/SC OM3 50/125um, Multimode, 3m (46392), MODECOM S-MC-829-ALIEN-RED, Ednet USB A/Lightning, 1m (31060), NoName USB-A - USB-A, 1.8m, DIBAQ MAGNUM RURKA NADZIEW.BIAŁO-CZERW(40szt) - 006034, Osram Żarówka LED Retrofit CLASSIC BW 23 2 W/827 E14 FIL RFCLBW25 2W/827, TiA Wspornik uniwersalny do klimatyzacji (WP-550), Goobay HDMI - HDMI, 3, Czarny (31885), View Quest Christie DAB+ brązowe (001999870000), Samsung Tab bulk 4000mAh GT-P1000 (SP4960C3A), GSM City CASE ETUI SLIM 0,3MM TRANSPARENT XIAOMI REDMI 5 PLUS, Wozinsky Wozinsky Tempered Glass szkło hartowane 9H Sony Xperia XA (opakowanie – koperta), MSI GF63 8RD-095XPL 16 GB RAM/ 128 GB M.2 PCIe/ 512 GB SSD/ Windows 10 Pro PL , NoName Ramka Na Zdjęcia-Prom., Beline Etui Pattern Huawei Y5 2018 wzór 1 (unicorn), 1more HEADSET STYLISH IN-EAR/E1025-GOLD