KingHoff CZAJNIK 3,0L KH-1064

ID produktu: 4907244
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Czajnik z gwizdkiem wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Można go stosować na wszystkich rodzajach kuchenek, także na kuchenkach indukcyjnych. Eleganckie wzornictwo, pasujące do każdej kuchni.
Pojemność: 3,0L

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Black Point tusz BPET0804 / C13T080440 (yellow), Arkas Dynamic 10 (HP-8810), Hama ścienny Plazma/LCD ''Slim'' VESA 800x400, czarny (117590000), 3MK Classic LG GT500 (F3MK_CLASSIC_LGGT500), Transcend CompactFlash przemysłowa 2GB (TS2GCF220I), Foscam R4 4.0Mp Ultra-HD Pan/Tilt, UPrint Toner HL-25BE / CB540A (Black), GPX Extreme Kardan duży, Element mocujący 6 mm (GPX/KA09), Planet IVC-2002 Industrial Ethernet Extender (IVC-2002), Sony DIA 40.5 mm (X25846791), Katrinex Pokarm Dla Żółwi Wodnych 250ml, Maclean USB A/USB, 1.8m (MCTV-582), MicroConnect Patchcord światłowodowy LC/APC - FC/APC, 9/125, OS2, 2m (FIB462002), Intel BOXNUC7i7BNKQ, Osram Żarówka LED E14, 5.7W, Classic, B40, 4000K , Elba ALBUM OFERTOWY NA SPIRALI URBAN A4 40 KOSZULEK CZARNY, Trevi Zegar-budzik Trevi SLD3880 white, Mercury Goospery Etui soft jelly SAMSUNG J5 2017 CZARNY, Bravery Software Capsella The Lights of Lucern, ESD