Pokarm dla rybek
Do koszyka

Katrinex MALAWI MIX 100g

ID produktu: 1470792
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Pojemność / waga:: 100g
  • Przeznaczenie: Dla ryb tropikalnych
  • Rodzaj: Pokarm mrożony
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

MALAWI MIX

 

Ryby z obszaru Malawi nie odbiegają wiele wymogami od tych z jeziora Tanganika, stąd też nie ma poważnych różnic w składzie tych pokarmów (Tanganika Mix i Malawi Mix). W tym mix-ie zastosowano większą ilość dodatków roślinnych t.j. Spirulinę, Szpinak, wolfia, Groszek oraz niewielką ilość czosnku.

Specyfikacja

Rodzaj
Pokarm mrożony
Przeznaczenie
Dla ryb tropikalnych
Pojemność / waga:
100g

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Vipow akumulator żelowy 12V 7.0Ah 2.15kg (BAT0211), Actis KB-1000M (LC1000/LC970 Magneta), Canon LS-123K-Metallic PINK (9490B003AA), Actis toner do Samsung TS-3320A, MediaRange USB3.0 A -> B 1.80m (MRCS144), InLine Patchcord światłowodowy LC/ST 62.5/125µm OM1 0.5m (88604), Pur Płyn do mycia naczyń dłonie i paznokcie 0,9L (417185), MicroConnect Duplex LC/LC 50/125µm OM3 0.5m (FIB4420005), Walkera Elementy mocujące F210-Z-19, Hagor Elia 160 A (4812), D.Rect Przekładki PP 1-5 PP5, Maped Cienkopis Graph Peps, turkusowy (749105), Lenovo ThinkPad E580 (20KS001JPB) 24 GB RAM/ 500 GB M.2 PCIe/ Windows 10 Pro PL , PRESSEL Pudło archiwizacyjne otwierane z góry 410x350x300mm szary, 10 sztuka (PRS012), FunnyCase ETUI NADRUK DIAMENTY XIAOMI REDMI NOTE 5A, Mercury Goospery Etui Jelly Mercury HUAWEI Y7 2018 czarne , ROAR Etui Roar colorful ALCATEL PIXI 4 4`` czarne , Puro Etui Icon Cover Galaxy S10 czerwone Limited Edition