Sieci - komponenty

(7)

Kod rabatowy 50 zł
za każde wydane 500 zł w Morele

(7)
Producenci:
MicroOptics
AKTYWNE FILTRY
Czas realizacji zamówienia
Wybierz

Towar dostępny na magazynie

Wysyłka natychmiastowa Złóż zamówienie do 17:00, a towar wyślemy tego samego dnia roboczego!
Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego

Towar dostępny na magazynie dostawcy

Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych i dłużej
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
Producenci:MicroOptics
 MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LC, MM - MO-EX-SFP-1GE-SX

MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LC, MM - MO-EX-SFP-1GE-SX

Zapytaj społeczności
 MicroOptics SFP+ 10G MM 850nm 300m - MO-UF-MM-10G

MicroOptics SFP+ 10G MM 850nm 300m - MO-UF-MM-10G

Zapytaj społeczności
 MicroOptics Moduł nadawczo-odbiorczy SFP, LC, SM (MO-GLC-BX10-D)

MicroOptics Moduł nadawczo-odbiorczy SFP, LC, SM (MO-GLC-BX10-D)

Zapytaj społeczności
 MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LC, SM (MO-GLC-ZX-SMD)

MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LC, SM (MO-GLC-ZX-SMD)

Zapytaj społeczności
 MicroOptics Moduł nadawczo-odbiorczy SFP, 1.25 Gb/s, LC, SM (MO-P-S55122-3CL80)

MicroOptics Moduł nadawczo-odbiorczy SFP, 1.25 Gb/s, LC, SM (MO-P-S55122-3CL80)

Zapytaj społeczności
 MicroOptics SFP+ 10G SM 1310nm, 10 km - MO-UF-SM-10G

MicroOptics SFP+ 10G SM 1310nm, 10 km - MO-UF-SM-10G

Zapytaj społeczności
 MicroOptics Moduł nadawczo-odbiorczy SFP+, LC, SM (MO-SP31B33CDL10)

MicroOptics Moduł nadawczo-odbiorczy SFP+, LC, SM (MO-SP31B33CDL10)

Zapytaj społeczności
Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 100 zł
Kurier
0 zł
od 19,99 zł
Kurier - Poczta Polska
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
od 9,99 zł
od 100 zł
Kurier
0 zł
od 19,99 zł
Kurier - Poczta Polska
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni