Karty graficzne

Karta graficzna Zotac GeForce RTX 2080 AMP Edition 8GB GDDR6 (ZT-T20800D-10P)

ID produktu: 4142536
Zobacz produkty podobne
(9)
Zapytaj społeczności 3 pytania
NISKA CENA bez wysiłku
Niska cena bez wysiłku oznacza, że nie musisz już sprawdzać, czy kupujesz w atrakcyjnej cenie - robimy to za Ciebie!

 • Długość karty: 308 mm
 • Ilość pamięci RAM: 8 GB
 • Rodzaj chipsetu: GeForce RTX 2080
 • Taktowanie rdzenia w trybie boost: 1830 MHz
 • Łączenie kart: SLI, NVLink
Opis
Specyfikacja
Opinie (9)
Inspiracje (10)
Pytania i odpowiedzi (3)
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

Opis produktu

NVIDIA RTX 2080 - topowa karta graficzna

Układ graficzny NVIDIA GeForce RTX 2080 zaprojektowano z myślą o graczach i najbardziej wymagających użytkownikach. Nie warto chodzić na kompromisy, a przynajmniej jeśli chodzi o wydajność w grach i o wyraziste odwzorowanie detali. Karta RTX 2080 zapewni świetne parametry do topowych gier, jak również do prac graficznych, projektowania, montażu wideo i do wielu innych zastosowań. Karta RTX 2080 dysponuje 8 GB pamięci RAM GDDR6. To jednostka, która bazuje na nowoczesnej architekturze Turing, korzysta z rdzeni Tensor oraz wspiera Ray Tracing umożliwiający śledzenie odbić i cieni w czasie rzeczywistym, co zdecydowanie podnosi walory wizualne każdej produkcji.

8GB pamięci RAM GDDR6

Zaproś znajomych, usiądź na wygodnej kanapie, włącz film w 4K i ciesz się dynamicznym obrazem dzięki 8GB pamięci GDDR6. Zapomnij o frustrującym klatkowaniu podczas grania w topowe produkcje albo przycinaniu w czasie pracy w zaawansowanych programach graficznych. Pamięć RAM GDDR6 to nie tylko kilkukrotnie większa wydajność i energooszczędność, ale również niepowtarzalna jakość gwarantująca płynność wyświetlanego obrazu. Ciesz się niczym niezakłóconą rozgrywką, konkuruj z najlepszymi rywalami na świecie – z 8GB pamięci GDDR6 możesz znacznie więcej!

Aktywny układ chłodzenia

Układ aktywnego chłodzenia karty graficznej składa się z zestawu radiatora oraz wentylatora (jednego lub więcej). Radiator odbiera ciepło z rdzenia graficznego oraz rozprasza je dzięki dziesiątkom cienkich blaszek. Z kolei wentylator ma za zadanie skutecznie schłodzić radiator. Taki zestaw idealnie się uzupełnia i w większości przypadków oferuje najbardziej optymalne chłodzenie karty graficznej. Zapewnia dobry kompromis między niską emisją hałasu, a wysoką wydajnością, ponieważ prędkość wentylatora jest zależna od aktualnego obciążenia układu graficznego: kiedy jest ono niskie wentylator obraca się niemal bezgłośnie. W momencie wzrostu obciążenia prędkość wentylatora również wzrasta, zapewniając wydajne chłodzenie całego układu.

Alternatywą dla chłodzenia aktywnego jest całkowicie bezgłośny układ pasywny, gdzie stosowany jest sam radiator bez wentylatora. Znajduje on jednak zastosowanie jedynie w mało wydajnych kartach graficznych z niższego segmentu, które nie generują wiele ciepła.

Nieliczne, najwydajniejsze jednostki mają także konstrukcję fabrycznie przystosowaną do chłodzenia wodnego. Jest to rozwiązanie droższe i bardziej skomplikowane od chłodzenia aktywnego czy pasywnego, jednak zapewnia najwyższą wydajność.

VR Ready

Zachwyć się możliwościami oferowanymi przez technologię Virtual Reality (VR). Zmień sposób grania i stań się pełnoprawnym uczestnikiem toczonej batalii, trafiając w sam środek akcji dzięki prawdziwemu 3D. Poruszaj głową, aby zmienić widziany obraz, nawiązuj interakcje za pomocą gestów, oddaj się niezapomnianej rozrywce na najwyższym poziomie. Dzięki technologi VR Ready otrzymujesz doskonałą jakość obrazu, płynność i dynamikę, o jakiej niedawno można było jedynie marzyć.

USB-C

Dzięki wydajnemu portowi USB-C podłącz do swojego komputera monitor i ciesz się transmisją danych dochodzącą nawet do 10 GB/s. Przesyłaj obraz i dźwięk, odtwarzaj filmy w 4K, graj w topowe produkcje, konkurując z najlepszymi rywalami na świecie. Dzięki złączu USB-C połączysz się nie tylko z monitorem, ale również ze smartfonem, tabletem i innym urządzeniem mobilnym. Port USB typu C pozwoli Ci naładować urządzenie mobilne, a transmisja danych odbywa się tutaj szybciej niż przez sieć Wi-Fi.

DisplayPort

Na pokładzie prezentowanej karty graficznej nie mogło zabraknąć uniwersalnego interfejsu cyfrowego DisplayPort, dzięki któremu podłączysz do komputera nie tylko monitor, ale również system kina domowego. Oglądaj filmy w jakości 4K, ciesz się emocjonującą rozgrywką bezpośrednio na ekranie telewizora, wielkoformatowego wyświetlacza lub dzięki projektorowi... na ścianie. DisplayPort zapewnia wsparcie dla technologii ochrony treści oraz VESA Display Stream Compression.

HDMI

Przenieś się na zupełnie nowy poziom rozrywki dzięki możliwościom, jakie daje Ci złącze HDMI. Podłącz komputer do telewizora, projektora lub wielkoformatowego wyświetlacza i odtwarzaj obraz o doskonałej jakości wszędzie, gdzie tylko chcesz. Złącze HDMI przesyła nieskompresowany cyfrowy sygnał audio oraz wideo i pozwala na transmitowanie 8 kanałowego dźwięku z próbkowaniem 192 kHz. Zapomnij o przycięciach i przerwach w odtwarzanym filmie akcji w jakości 4K lub podczas cyfrowej potyczki z najlepszymi konkurentami na świecie.

Doskonała wydajność

Karta graficzna Zotac GeForce RTX 2080 została oparta na rewolucyjnej architekturze Nvidia Turing, która gwarantuje znacznie lepszą efektywność energetyczną raz doskonałą wydajność. Aż 8 GB pamięci typu GDDR6, taktowanie rdzenia na poziomie 1515-1830 MHz i obsługa wysokich rozdzielczości – wszystko to zapewnia niezapomniane doznania gamingowe!

Najlepsza konstrukcja

Nowoczesny proces produkcyjny pozwolił na przygotowanie jednostki graficznej, która nie tylko zapewni bardzo wysoką wydajność w najnowszych grach z segmentu AAA, ale przez cały czas pozostanie chłodna i gotowa do pracy na najwyższych obrotach.

Dodatkowa moc

Karta graficzna RTX 2080 AMP Edition została fabrycznie podkręcona. Dzięki wyższemu taktowaniu, możesz uzyskać dodatkowe klatki na sekundę w najbardziej wymagających grach. A wszystko to przy zachowaniu zawsze stabilnej pracy.

Technologia Ray-Tracingu

Zotac GeForce RTX 2080 gwarantuje obsługę Ray-Tracingu w czasie rzeczywistym. Technologia ta pozwala na zdecydowany wzrost realizmu generowanego światła, a także wszelkich efektów świetlnych. Dzięki temu gry wyglądają jeszcze lepiej!

System chłodzenia Ice Storm 2.0

Doskonała wydajność wymaga równie dobrego chłodzenia, dlatego karta została wyposażona w najlepsze dostępne mechanizmy chłodzenia, oparte między innymi na pięciu przewodach o średnicy 8 milimetrów. Zapewniają skuteczne odprowadzanie ciepła.

Nowoczesne efekty świetlne

Jednostka Zotac GeForce RTX 2080 nie tylko jest wydajna, ale również bardzo dobrze się prezentuje. Wszystko dzięki systemowi Spectra 2.0, który wykorzystuje diody świetlne, zapewniające jeszcze lepszą prezencję karty, a także wprowadzanie atrakcyjnych efektów – mogą one zostać dopasowane do tematyki aktualnie ogrywanej gry lub Twoich preferencji.

TRZY WENTYLATORY

Utrzymywanie niskich temperatur podczas wydajnej pracy karty stało się możliwe dzięki trzem sporym wentylatorom, które funkcjonują w oparciu o inteligentny system. Obracają się one niezależnie od siebie, co przekłada się na jeszcze większy przepływ powietrza. Praca wentylatorów jest regulowana automatycznie, w zależności od obciążenia.

JESZCZE WYŻSZA EFEKTYWNOŚĆ

Wentylatory zamontowane w karcie Zotac GeForce RTX 2080 zostały przygotowane zupełnie od nowa. Ich konstrukcja gwarantuje wielostopniową pracę bez generowania poważnych obciążeń. Lekko zakrzywione łopatki wiatraków zwiększają i stabilizują przepływ powietrza, gwarantując przy tym bardzo cichą pracę.

NOWE POŁĄCZENIE

Karta graficzna została wyposażona w nowoczesne złącze USB typu C, które pozwala między innymi na obsługę urządzeń działających w wirtualnej rzeczywistości. Ich działanie okaże się szybkie i stabilne.

NAJNOWSZE ROZWIĄZANIA

Architektura Nvidia Turing w połączeniu ze zmodyfikowaną platformą GeForce RTX 2080 zapewnia wysoki poziom realizmu, doskonałą wydajność w grach, a także szerokie możliwości wykorzystania sztucznej inteligencji oraz technologii wirtualnej rzeczywistości.

NOWE OPROGRAMOWANIE FIRESTORM

Zupełnie odświeżony program Zotac Gaming FireStorm zapewnia więcej możliwości konfiguracyjnych, niż kiedykolwiek wcześniej. Przy użyciu intuicyjnego, prostego interfejsu dostosowuj pracę karty do własnych preferencji, a także uruchamiaj różne zdefiniowane tryby. Od teraz możesz więcej!

ŁATWIEJSZE PODKRĘCANIE

Chcesz podwyższyć taktowanie karty? Żaden problem – dzięki systemowi OC Scanner okaże się to niezwykle proste i bezpieczne. Wystarczy kilka przycisków, by wprowadzić zmiany i uruchomić test. Wszystko to pozwoli znaleźć najoptymalniejsze ustawienia dla Twojej karty.

KONSTRUKCJA DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Dodatkowe metalowe płytki sprawiają, że karta graficzna Zotac GeForce RTX 2080 jest bardzo wytrzymała pod względem mechanicznym. Ochrona przed uszkodzeniami przekłada się także na lepszą pracę przy maksymalnym obciążeniu.

Specyfikacja

Producent chipsetu
NVIDIA
Rodzaj chipsetu
Taktowanie rdzenia
1515 MHz
Taktowanie rdzenia w trybie boost
1830 MHz
Typ złącza
PCI Express 3.0 x16
Długość karty
308 mm
Łączenie kart
NVLink
SLI
Rozdzielczość
4096 x 2160
Rekomendowana moc zasilacza
650 W
Ilość pamięci RAM
8 GB
Rodzaj pamięci RAM
Szyna danych
256 bit
Taktowanie pamięci
14000 MHz
Typ chłodzenia
D-Sub
Brak
Brak
Złącza zasilania
8-pin

Opinie (9)

(9)
5/5
(9)
100% osób poleca
ten produkt
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Karta bardzo wydajna i cicha nawet pod obciążeniem, max zanotowana temperatura to 71 stopni w obudowie Phanteks P400S (2x 140mm front, 1x120mm tył, 1x140mm góra)
 • ZALETY:
 • + cicha
 • + chłodna
 • + fabrycznie podkręcona
 • + subtelne
 • + ale ciekawe podświetlenie
 • WADY:
 • - jak w przypadku wszystkich rtx
 • - cena
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie

Inspiracje (10)

Pytania i odpowiedzi (3)

czy ta karta ma tryb półpasywny?
Karta posiada aktywne chłodzenie.

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Informacje o gwarancji producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (9)

Pytania i odpowiedzi (3)

Inspiracje (10)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Philips Folia do faksu Magic 5 Serie, PPF200, PPF211, PPF221, PPF241, Alphacool PUR 8/6mm 1m (56002), Bridge Connect Scart - Scart 3m czarny (BEV703), Impactics D3NU1-B Intel NUC (ICD3NU1_B), Intos Patchcord S/FTP, PiMF, Cat.6, 250MHz, halogen free, niebieski 15m (76915B), MicroConnect BNC - BNC 5m czarny (50074), Deepcool Captain 120EX (XDC-LCCAPTAIN120EXWH), Incipio Etui do Samsung Galaxy A5 (2017), czarny (SA-818-BLK), Biurfol SKOR.EUROPER.BIURFOL ZIEL.BIS 10 SZT SKOROSZYT ZAWIESZKOWY - SH-01-02/ZIEL, LogiLink HDMI - HDMI 20m czarny (CHA0020), Df Models Querlenker Vorne (6326), Delock Adapter HDMI - HDMI czarny (Z11403), Navitel 2 uchwyty (taśma 3M i przyssawka) do R800/MSR900, EK Water Blocks Rezerwuar + Pompa D5 RGB PWM - Plexi (3830046995704), Brodit Uchwyt uniwersalny regulowany do telefonu -711032, GeForce RTX 2080