Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 1 000 zł lub od 39,99 zł z  
Darmowa dostawa od 1 000 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
 • obejmuje Kurier standard, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
 • obejmuje Kurier standard, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera Express

Karta graficzna Zotac GeForce RTX 2080 AMP Edition 8GB GDDR6 (ZT-T20800D-10P)

ID produktu: 4142536
Zobacz produkty podobne
(17)
Zapytaj społeczności 3 pytania
 • Długość karty: 308 mm
 • Ilość pamięci RAM: 8 GB
 • Rodzaj chipsetu: GeForce RTX 2080
 • Taktowanie rdzenia w trybie boost: 1830 MHz
 • Łączenie kart: NVLink, SLI
Opis
Specyfikacja
Opinie (17)
Inspiracje (7)
Pytania i odpowiedzi (3)
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

NVIDIA RTX 2080 - topowa karta graficzna

Układ graficzny NVIDIA GeForce RTX 2080 zaprojektowano z myślą o graczach i najbardziej wymagających użytkownikach. Nie warto chodzić na kompromisy, a przynajmniej jeśli chodzi o wydajność w grach i o wyraziste odwzorowanie detali. Karta RTX 2080 zapewni świetne parametry do topowych gier, jak również do prac graficznych, projektowania, montażu wideo i do wielu innych zastosowań. Karta RTX 2080 dysponuje 8 GB pamięci RAM GDDR6. To jednostka, która bazuje na nowoczesnej architekturze Turing, korzysta z rdzeni Tensor oraz wspiera Ray Tracing umożliwiający śledzenie odbić i cieni w czasie rzeczywistym, co zdecydowanie podnosi walory wizualne każdej produkcji.

8GB pamięci RAM GDDR6

Zaproś znajomych, usiądź na wygodnej kanapie, włącz film w 4K i ciesz się dynamicznym obrazem dzięki 8GB pamięci GDDR6. Zapomnij o frustrującym klatkowaniu podczas grania w topowe produkcje albo przycinaniu w czasie pracy w zaawansowanych programach graficznych. Pamięć RAM GDDR6 to nie tylko kilkukrotnie większa wydajność i energooszczędność, ale również niepowtarzalna jakość gwarantująca płynność wyświetlanego obrazu. Ciesz się niczym niezakłóconą rozgrywką, konkuruj z najlepszymi rywalami na świecie – z 8GB pamięci GDDR6 możesz znacznie więcej!

Aktywny układ chłodzenia

Układ aktywnego chłodzenia karty graficznej składa się z zestawu radiatora oraz wentylatora (jednego lub więcej). Radiator odbiera ciepło z rdzenia graficznego oraz rozprasza je dzięki dziesiątkom cienkich blaszek. Z kolei wentylator ma za zadanie skutecznie schłodzić radiator. Taki zestaw idealnie się uzupełnia i w większości przypadków oferuje najbardziej optymalne chłodzenie karty graficznej. Zapewnia dobry kompromis między niską emisją hałasu, a wysoką wydajnością, ponieważ prędkość wentylatora jest zależna od aktualnego obciążenia układu graficznego: kiedy jest ono niskie wentylator obraca się niemal bezgłośnie. W momencie wzrostu obciążenia prędkość wentylatora również wzrasta, zapewniając wydajne chłodzenie całego układu.

Alternatywą dla chłodzenia aktywnego jest całkowicie bezgłośny układ pasywny, gdzie stosowany jest sam radiator bez wentylatora. Znajduje on jednak zastosowanie jedynie w mało wydajnych kartach graficznych z niższego segmentu, które nie generują wiele ciepła.

Nieliczne, najwydajniejsze jednostki mają także konstrukcję fabrycznie przystosowaną do chłodzenia wodnego. Jest to rozwiązanie droższe i bardziej skomplikowane od chłodzenia aktywnego czy pasywnego, jednak zapewnia najwyższą wydajność.

VR Ready

Zachwyć się możliwościami oferowanymi przez technologię Virtual Reality (VR). Zmień sposób grania i stań się pełnoprawnym uczestnikiem toczonej batalii, trafiając w sam środek akcji dzięki prawdziwemu 3D. Poruszaj głową, aby zmienić widziany obraz, nawiązuj interakcje za pomocą gestów, oddaj się niezapomnianej rozrywce na najwyższym poziomie. Dzięki technologi VR Ready otrzymujesz doskonałą jakość obrazu, płynność i dynamikę, o jakiej niedawno można było jedynie marzyć.

USB-C

Dzięki wydajnemu portowi USB-C podłącz do swojego komputera monitor i ciesz się transmisją danych dochodzącą nawet do 10 GB/s. Przesyłaj obraz i dźwięk, odtwarzaj filmy w 4K, graj w topowe produkcje, konkurując z najlepszymi rywalami na świecie. Dzięki złączu USB-C połączysz się nie tylko z monitorem, ale również ze smartfonem, tabletem i innym urządzeniem mobilnym. Port USB typu C pozwoli Ci naładować urządzenie mobilne, a transmisja danych odbywa się tutaj szybciej niż przez sieć Wi-Fi.

Złącze HDMI

Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Trzy złącza DisplayPort

Kartę wyposażono w trzy złącza Display Port, dzięki czemu będzie ona doskonałym wyborem nie tylko do podstawowych, ale też zdecydowanie bardziej rozbudowanych konfiguracji gamingowych i do pracy. Złącza Display Port zapewniają dostęp do uniwersalnego interfejsu cyfrowego. Z ich pomocą do karty graficznej można podłączyć monitory, telewizory, projektory i innego rodzaju urządzenia.

Doświadcz nowego poziomu rozgrywki

Ten model karty wyposażono w złącze PCI Express 3.0 x16, co zapewniło zarówno świetną kompatybilność z licznymi płytami głównymi, jak również bardzo wysoką przepustowość. Zdecydowana większość kart graficznych z różnych przedziałów cenowych dysponuje właśnie tym typem złącza. Będzie to więc odpowiedni wybór praktycznie do każdej konfiguracji.

Połącz swoje karty z technologią NVLink

Łączenie kart graficznych to sprawdzony sposób na uzyskanie bardzo wysokiej wydajności graficznej. Rozwiązanie tego rodzaju świetnie sprawdza się w konfiguracjach gamingowych, jak również w profesjonalnych stacjach roboczych. Ten model karty graficznej może być użyty jako element tak rozbudowanej konfiguracji, a wszystko to za sprawą złącza NVLink, które umożliwia łączenie kart graficznych GeForce RTX opartych o architekturę Turing.

Doskonała wydajność

Karta graficzna Zotac GeForce RTX 2080 została oparta na rewolucyjnej architekturze Nvidia Turing, która gwarantuje znacznie lepszą efektywność energetyczną raz doskonałą wydajność. Aż 8 GB pamięci typu GDDR6, taktowanie rdzenia na poziomie 1515-1830 MHz i obsługa wysokich rozdzielczości – wszystko to zapewnia niezapomniane doznania gamingowe!

Najlepsza konstrukcja

Nowoczesny proces produkcyjny pozwolił na przygotowanie jednostki graficznej, która nie tylko zapewni bardzo wysoką wydajność w najnowszych grach z segmentu AAA, ale przez cały czas pozostanie chłodna i gotowa do pracy na najwyższych obrotach.

Dodatkowa moc

Karta graficzna RTX 2080 AMP Edition została fabrycznie podkręcona. Dzięki wyższemu taktowaniu, możesz uzyskać dodatkowe klatki na sekundę w najbardziej wymagających grach. A wszystko to przy zachowaniu zawsze stabilnej pracy.

Technologia Ray-Tracingu

Zotac GeForce RTX 2080 gwarantuje obsługę Ray-Tracingu w czasie rzeczywistym. Technologia ta pozwala na zdecydowany wzrost realizmu generowanego światła, a także wszelkich efektów świetlnych. Dzięki temu gry wyglądają jeszcze lepiej!

System chłodzenia Ice Storm 2.0

Doskonała wydajność wymaga równie dobrego chłodzenia, dlatego karta została wyposażona w najlepsze dostępne mechanizmy chłodzenia, oparte między innymi na pięciu przewodach o średnicy 8 milimetrów. Zapewniają skuteczne odprowadzanie ciepła.

Nowoczesne efekty świetlne

Jednostka Zotac GeForce RTX 2080 nie tylko jest wydajna, ale również bardzo dobrze się prezentuje. Wszystko dzięki systemowi Spectra 2.0, który wykorzystuje diody świetlne, zapewniające jeszcze lepszą prezencję karty, a także wprowadzanie atrakcyjnych efektów – mogą one zostać dopasowane do tematyki aktualnie ogrywanej gry lub Twoich preferencji.

TRZY WENTYLATORY

Utrzymywanie niskich temperatur podczas wydajnej pracy karty stało się możliwe dzięki trzem sporym wentylatorom, które funkcjonują w oparciu o inteligentny system. Obracają się one niezależnie od siebie, co przekłada się na jeszcze większy przepływ powietrza. Praca wentylatorów jest regulowana automatycznie, w zależności od obciążenia.

JESZCZE WYŻSZA EFEKTYWNOŚĆ

Wentylatory zamontowane w karcie Zotac GeForce RTX 2080 zostały przygotowane zupełnie od nowa. Ich konstrukcja gwarantuje wielostopniową pracę bez generowania poważnych obciążeń. Lekko zakrzywione łopatki wiatraków zwiększają i stabilizują przepływ powietrza, gwarantując przy tym bardzo cichą pracę.

NOWE POŁĄCZENIE

Karta graficzna została wyposażona w nowoczesne złącze USB typu C, które pozwala między innymi na obsługę urządzeń działających w wirtualnej rzeczywistości. Ich działanie okaże się szybkie i stabilne.

NAJNOWSZE ROZWIĄZANIA

Architektura Nvidia Turing w połączeniu ze zmodyfikowaną platformą GeForce RTX 2080 zapewnia wysoki poziom realizmu, doskonałą wydajność w grach, a także szerokie możliwości wykorzystania sztucznej inteligencji oraz technologii wirtualnej rzeczywistości.

NOWE OPROGRAMOWANIE FIRESTORM

Zupełnie odświeżony program Zotac Gaming FireStorm zapewnia więcej możliwości konfiguracyjnych, niż kiedykolwiek wcześniej. Przy użyciu intuicyjnego, prostego interfejsu dostosowuj pracę karty do własnych preferencji, a także uruchamiaj różne zdefiniowane tryby. Od teraz możesz więcej!

ŁATWIEJSZE PODKRĘCANIE

Chcesz podwyższyć taktowanie karty? Żaden problem – dzięki systemowi OC Scanner okaże się to niezwykle proste i bezpieczne. Wystarczy kilka przycisków, by wprowadzić zmiany i uruchomić test. Wszystko to pozwoli znaleźć najoptymalniejsze ustawienia dla Twojej karty.

KONSTRUKCJA DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Dodatkowe metalowe płytki sprawiają, że karta graficzna Zotac GeForce RTX 2080 jest bardzo wytrzymała pod względem mechanicznym. Ochrona przed uszkodzeniami przekłada się także na lepszą pracę przy maksymalnym obciążeniu.

Rozwiń opis
Wyróżnione przez eksperta
 • Długość karty 308 mm
 • Ilość pamięci RAM 8 GB
 • Rodzaj chipsetu GeForce RTX 2080
 • Taktowanie rdzenia w trybie boost 1830 MHz
 • Łączenie kart NVLink, SLI
Produkt
Producent Zotac
Kod producenta ZT-T20800D-10P
EAN 4895173617041
Chipset
Producent chipsetu NVIDIA
Rodzaj chipsetu GeForce RTX 2080
Taktowanie rdzenia 1515 MHz
Techniczne
Długość karty 308 mm
Łączenie kart NVLink, SLI
Rozdzielczość 4096 x 2160
Rekomendowana moc zasilacza 650 W
Pamięć RAM
Ilość pamięci RAM 8 GB
Rodzaj pamięci RAM GDDR6
Chłodzenie
Typ chłodzenia Wentylator
Złącza
D-Sub Brak
DVI Brak
Złącza zasilania 8-pin
5/5
(17)
100% osób poleca
ten produkt
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Karta bardzo wydajna i cicha nawet pod obciążeniem, max zanotowana temperatura to 71 stopni w obudowie Phanteks P400S (2x 140mm front, 1x120mm tył, 1x140mm góra)
 • ZALETY:
 • + cicha
 • + chłodna
 • + fabrycznie podkręcona
 • + subtelne
 • + ale ciekawe podświetlenie
 • WADY:
 • - jak w przypadku wszystkich rtx
 • - cena
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Wydajna, mocna karta. MSI afterburner dobrze z nią współpracuje. Przy ciężkich obliczeniach na domyślnym planie wentylatorów dochodzi do 70 stopni. Jak włączy się maksymalną prędkość to utrzymuje 60. Podświetlenie da się zmienić z utility producenta.
 • ZALETY:
 • + duuuży radiator
 • + Możliwa zmiana koloru podświetlenia
 • WADY:
 • - w mojej opinii za wolne wentylatory an domyślnym profilu
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
świetna karta
 • ZALETY:
 • + niski profil
 • + 5 przycisków makro
 • + przyciski multimedialne
 • + utrzymuje niskie temperatury
 • + wyrabia przy wyższym overclockingu
 • WADY:
 • - nijakie switche
 • - nie czuć suwaka głośności
 • - czasem mogą być temp. > 80*
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Karta jest obłędna. Od samego początku działa jak powinna. Jest duża, więc trzeba zwrócić uwagę na parametry obudowy komputera... żeby się zmieściła ;)
 • ZALETY:
 • + Cicha
 • + wydajna
 • + dobrze wykonana
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Dobra karta
 • ZALETY:
 • + Miejsce na dysku
 • + Cena
 • + Cena
 • + Wygląd
 • WADY:
 • - cena
 • - Łatwo pobrudzić materiałową podkładke lub zrobić małą dziurke
 • - Słaby hub usb
 • - Słabo chłodzi procesor(u mnie i7 9700k)
Posiadam ten produkt Ponad rok
moje opinie 5produktów w 1? Kocham cie morele
Opinia potwierdzona zakupem
Dobra karta w dobrej cenie i ma przyjemny program do oc karty
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Po przesiadce z laptopówego 1050 wypala oczy
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Cicha praca, wydajność na poziomie 1080.
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Wydajność na poziomie 1080. Człowieku ty bredzisz !
Pewnie procek mu bottleneckuje to pomyślał, że wyciąga max z karty.
Przepraszam chodziło mi o 1080Ti .
Najwyraźnie Pan miał na myśli 1080 ti. Tylko zapomniał dodać "ti".
Opinia potwierdzona zakupem
Produkt spełnia swoje zadanie
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
polecam
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
super
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
5/5
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
ok
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
ok
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
ok
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Karta w porządku
 • ZALETY:
 • + ciche chłodzenie
 • + taktowanie rdzenia 1830 w booscie
 • WADY:
 • - cena,
 • - mogłaby być chłodzona półpasywnie
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Masz pytania? 
s
stalker
14.08.2019
czy ta karta ma tryb półpasywny?
O
Opiekun Kategorii Patryk
19.08.2019
Karta posiada aktywne chłodzenie.
Zgłoś nadużycie
Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Informacje o gwarancji producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(17)
Pytania i odpowiedzi
(3)
Inspiracje
(7)
Outlet
(0)

Market

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od 39,99 zł, możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.

Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!

Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

Zwykły zakup
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD 39,99 ZŁ DO 1 000 zł
Kurier Express
0 zł
od 19,99 zł
Kurier standard
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 14,99 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
od 9,99 zł
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD 1 000 zł
Kurier Express
0 zł
od 19,99 zł
Kurier standard
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
DARMOWY ZWROT
Dla produktów, które można nadać za pomocą Paczkomatu lub DPD pickup point
BRAK
Specjalista Morele | 08:21
Cześć!
Karta graficzna Zotac GeForce RTX 2080 AMP Edition 8GB GDDR6 (ZT-T20800D-10P) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.