Karty graficzne

Karta graficzna PNY Technologies TESLA P100 12GB HBM2 (4096 Bit) (TCSP100M-12GB-PB)

ID produktu: 1112900
Zobacz produkty podobne
(2)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Ilość pamięci RAM: 12 GB
  • Rodzaj chipsetu: Tesla P100
  • Łączenie kart: Nie
Opis
Specyfikacja
Opinie (2)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje i usługi
Raty i leasing

Opis produktu

NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANA JEDNOSTKA GPU DLA CENTRUM DANYCH JAKĄ DOTĄD STWORZONO

Sztuczna inteligencja dla pojazdów samojezdnych. Przewidywanie przyszłości naszego klimatu. Nowy lek na raka. Niektóre z najważniejszych na świecie problemów winny zostać rozwiązane już dziś, ale wymaga to olbrzymiej ilości obliczeń, aby stać się rzeczywistością. Dzisiejsze centra danych polegają na wielu połączonych ze sobą standardowych węzłach obliczeniowych, co ogranicza wydajność potrzebną do zadań związanych z obliczeniami o wysokiej wydajności (HPC) i hiperskalowymi obliczeniami.

Akceleratory GPU NVIDIA® Tesla® P100 to najbardziej zaawansowane rozwiązania dla centrów danych, jakie dotychczas stworzono. Korzystają one z nowej architektury GPU NVIDIA Pascal™, aby stworzyć najszybszy na świecie węzeł obliczeniowy, dysponujący wyższą wydajnością, niż setki wolniejszych, standardowych węzłów. Wyższa wydajność i mniejsza liczba superszybkich węzłów obliczeniowych pozwala centrom danych ogromnie zwiększyć przepustowość, a także zaoszczędzić pieniądze.

Dzięki temu, że akcelerowanych jest ponad 400 aplikacji HPC, włącznie z dziewięcioma z pierwszej dziesiątki, jak również wszystkie platformy z dziedziny głębokiego uczenia, każdy klient korzystający z HPC może teraz wdrażać rozwiązania akceleratorów w swych centrach danych.

 

JEDNOSTKI TESLA P100 Z TECHNOLOGIĄ NVLINK ZAPEWNIAJĄ NAWET 50-KROTNY PRZYROST WYDAJNOŚCI W APLIKACJACH DLA CENTRÓW DANYCH

Wydajność rozwiązania NVIDIA Tesla P100 w porównaniu do rozwiązań Tesla K80
 

CECHY I ZALETY AKCELERATORA NVIDIA TESLA P100

Rozwiązanie Tesla P100 zaprojektowano od nowa - poczynając od krzemu, aż po oprogramowanie - i wypełniono innowacjami na każdym poziomie. Każda z przełomowych technologii zapewnia ogromny wzrost wydajności, inspirując do stworzenia najszybszego na świecie węzła obliczeniowego.

 
Wykładniczy skok wydajności dzięki architekturze Pascal

Wykładniczy skok wydajności dzięki architekturze Pascal

Nowa architektura NVIDIA Pascal™ umożliwia rozwiązaniu Tesla P100 zapewnienie absolutnie najwyższej wydajności w zadaniach związanych z obliczeniami hiperskalowymi i HPC. Oferując wydajność na poziomie ponad 21 TeraFLOPS, architektura Pascal jest zoptymalizowana pod kątem odkrywania nowych ekscytujących możliwości w aplikacjach z dziedziny głębokiego uczenia. Architektura Pascal zapewnia również wydajność powyżej 5 i 10 TeraFLOPS w obliczeniach o podwójnej i pojedynczej precyzji w zadaniach związanych z obliczeniami HPC.

 
Aplikacje o masowej skali dzięki technologii NVIDIA NVLink

Aplikacje o masowej skali dzięki technologii NVIDIA NVLink

Wydajność jest często obniżana przez kwestie połączeń. Rewolucyjną technologię dwukierunkowego łącza o wysokiej przepustowości NVIDIA NVLink™ zaprojektowano pod kątem skalowania aplikacji na wielu układach GPU, zapewniając pięciokrotne wyższą wydajność w porównaniu do dzisiejszych najlepszych w swojej klasie rozwiązań.
Uwaga: ta technologia jest niedostępna w przypadku rozwiązania Tesla P100 dla PCIe.

Bezprecedensowa efektywność dzięki technologiom CoWoS i HBM2

Bezprecedensowa efektywność dzięki technologiom CoWoS i HBM2M2

Tesla P100 ściśle łączy obliczenia i dane w ramach jednego modułu, poprzez wykorzystanie technologii CoWoS® (Chip-on-Wafer-on-Substrate) z HBM2. Oferuje dzięki temu 3 razy wyższą wydajność pamięci, niż architektura NVIDIA Maxwell™. Zapewnia to generacyjny skok wydajności w przypadku procesów rozwiązywania zagadnień w aplikacjach intensywnie korzystających z danych.


 
 
 
 
 
 
Prostsze programowanie z silnikiem Page Migration Engine

Prostsze programowanie z silnikiem Page Migration Engine

Silnik Page Migration Engine zapewnia programistom swobodę, pozwalając na skupienie się na optymalizacji wydajności obliczeń, a nie na zarządzaniu przepływem danych. Aplikacje można teraz skalować powyżej fizycznego rozmiaru pamięci układu GPU do niemalże nieograniczonej pojemności.

 
CoWoS to zarejestrowany znak towarowy firmy Taiwan Semiconductor Manufacturing Company Limited
Tesla P100

NVIDIA TESLA P100 DO ZASTOSOWAŃ 
HPC O SILNEJ SKALOWALNOŚCI

Rozwiązanie Tesla P100 z technologią NVIDIA NVLink umożliwia tworzenie superszybkich węzłów w celu znaczącej akceleracji procesu rozwiązywania zagadnień w aplikacjach o silnej skalowalności. Węzeł serwerowy z technologią NVLink może połączyć do ośmiu jednostek Tesla P100 z przepustowością pięciokrotnie wyższą niż magistrala PCIe. Zaprojektowano je w celu zapewnienia pomocy w rozwiązywaniu najważniejszych wyzwań stojących przed światem, które charakteryzują się wprost nieograniczonym zapotrzebowaniem na moc obliczeniową w dziedzinie obliczeń o wysokiej wydajności i głębokiego uczenia maszynowego.

 

NVIDIA TESLA P100 DO ZASTOSOWAŃ 
HPC O ZRÓŻNICOWANYM OBCIĄŻENIU

Karta Tesla P100 dla PCIe pozwala centrom danych HPC o zróżnicowanym obciążeniu zyskać znaczący skok wydajności i jednocześnie zaoszczędzić pieniądze. Przykładowo, pojedynczy węzeł (akcelerowany przez GPU) wyposażony w cztery karty Tesla P100 połączone magistralą PCIe zastępuje w szeregu aplikacji do 32 standardowych węzłów opartych na CPU. Wykonanie wszystkich zadań przy o wiele niższej liczbie potężnych węzłów oznacza, że klienci mogą zaoszczędzić nawet do 70% na całkowitych kosztach centrum danych.

NVIDIA Tesla P100 for Mixed-Workload HPC
 

Opinie (2)

(2)
3/5
(2)
50% osób poleca
ten produkt
5
50%
4
0%
3
0%
2
0%
1
50%
No ogólnie to ta karta no dość dobra nawet paint się uruchamia tylko wydajność w saperze spada poniżej 25 fps na maksymalnych ustawieniach. Karta się grzeje ale to zaleta po se wode na zupkę gotuje.
  • ZALETY:
  • + Paint spoko działa
  • + podgrzewacz do wody
  • WADY:
  • - są
Posiadam ten produkt Ponad pół roku

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (2)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Activejet toner ATH-320AN / CE320A (black), Canon Blue (0555C001), UPrint C-513CL / CL513 (color), Syma Podwozie białe (X8C-03W), Incore Tusz IB-525Y / LC-525 (Yellow), Syma Rama ochronna czarna (X5HC-04B), Agras Delic STUZZY KOT 100g sasz. SPECIAL KURA SZYNK, Herlitz Smart Fairy (WIKR-1054185), Panta Plast A4 PP pomarańczowy (10szt) (195881), StarTech USB C 2.5 SATA DRIVE ENCLOSURE - S251BU31REMD, Natec NUC-1116, Goobay Antenowe biały (11516), Gembird Spiralny kabel telefoniczny RJ10 (4P4C) 2m, biały (TC4P4CS-2M-W), Eurocom Worek na kapcie Tweety, iOttie Ładowarka indukcyjna i uchwyt samochodowy iOttie iTap Wireless, Mercury Mercury Jelly Case Xiaomi Redmi Note 5 czerwony /red (Note 5 Pro), HP N223 (3WP71AA), Guillows Samolot z balsy Guillow's British SE5A, Tesla P100