Karty graficzne

Karta graficzna Palit GeForce RTX 2060 SUPER Dual 8GB GDDR6 (NE6206S018P2-1160A)

ID produktu: 5939131
Zobacz produkty podobne
(33)
Zapytaj społeczności 10 pytań
 • Długość karty: 235 mm
 • Ilość pamięci RAM: 8 GB
 • Rodzaj chipsetu: GeForce RTX 2060 Super
 • Taktowanie rdzenia w trybie boost: 1650 MHz
 • Łączenie kart: Nie
Opis
Specyfikacja
Opinie (33)
Inspiracje (12)
Pytania i odpowiedzi (10)
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

Opis produktu

NVIDIA RTX 2060 Super - jeszcze więcej mocy

Niezwykle wydajna karta graficzna NVIDIA RTX 2060 Super uświetni każdą rozgrywkę i sprawi, że grafika w topowych produkcjach będzie prezentowała się jeszcze bardziej zachwycająco. To jednostka korzystająca z nowoczesnej architektury NVIDIA Turing oraz z Ray Tracingu, dzięki czemu w grach można podziwiać naturalnie odwzorowane cienie i refleksy. Układ graficzny NVIDIA RTX 2060 Super oferuje szeroki zakres taktowania i 8 GB szybkiej pamięci RAM GDDR6, co gwarantuje wyraziste wrażenia w grach oraz komfort podczas projektowania graficznego, obróbki wideo i prac graficznych.

8GB pamięci RAM GDDR6

Zaproś znajomych, usiądź na wygodnej kanapie, włącz film w 4K i ciesz się dynamicznym obrazem dzięki 8GB pamięci GDDR6. Zapomnij o frustrującym klatkowaniu podczas grania w topowe produkcje albo przycinaniu w czasie pracy w zaawansowanych programach graficznych. Pamięć RAM GDDR6 to nie tylko kilkukrotnie większa wydajność i energooszczędność, ale również niepowtarzalna jakość gwarantująca płynność wyświetlanego obrazu. Ciesz się niczym niezakłóconą rozgrywką, konkuruj z najlepszymi rywalami na świecie – z 8GB pamięci GDDR6 możesz znacznie więcej!

Aktywny układ chłodzenia

Układ aktywnego chłodzenia karty graficznej składa się z zestawu radiatora oraz wentylatora (jednego lub więcej). Radiator odbiera ciepło z rdzenia graficznego oraz rozprasza je dzięki dziesiątkom cienkich blaszek. Z kolei wentylator ma za zadanie skutecznie schłodzić radiator. Taki zestaw idealnie się uzupełnia i w większości przypadków oferuje najbardziej optymalne chłodzenie karty graficznej. Zapewnia dobry kompromis między niską emisją hałasu, a wysoką wydajnością, ponieważ prędkość wentylatora jest zależna od aktualnego obciążenia układu graficznego: kiedy jest ono niskie wentylator obraca się niemal bezgłośnie. W momencie wzrostu obciążenia prędkość wentylatora również wzrasta, zapewniając wydajne chłodzenie całego układu.

Alternatywą dla chłodzenia aktywnego jest całkowicie bezgłośny układ pasywny, gdzie stosowany jest sam radiator bez wentylatora. Znajduje on jednak zastosowanie jedynie w mało wydajnych kartach graficznych z niższego segmentu, które nie generują wiele ciepła.

Nieliczne, najwydajniejsze jednostki mają także konstrukcję fabrycznie przystosowaną do chłodzenia wodnego. Jest to rozwiązanie droższe i bardziej skomplikowane od chłodzenia aktywnego czy pasywnego, jednak zapewnia najwyższą wydajność.

VR Ready

Zachwyć się możliwościami oferowanymi przez technologię Virtual Reality (VR). Zmień sposób grania i stań się pełnoprawnym uczestnikiem toczonej batalii, trafiając w sam środek akcji dzięki prawdziwemu 3D. Poruszaj głową, aby zmienić widziany obraz, nawiązuj interakcje za pomocą gestów, oddaj się niezapomnianej rozrywce na najwyższym poziomie. Dzięki technologi VR Ready otrzymujesz doskonałą jakość obrazu, płynność i dynamikę, o jakiej niedawno można było jedynie marzyć.

NVIDIA Ansel

Dzięki technologii Ansel będącej odpowiedzią na niewielkie możliwości dostępnych narzędzi do przechwytywania zrzutów ekranu z gier komputerowych możesz swobodnie wykonywać screeny z dowolnej perspektywy. Swobodna kamera, filtry przetwarzania końcowego, obsługa trybu EXR, superrozdzielczość i przechwytywanie w 360-stopniowym zakresie widzenia to tylko niektóre z funkcji oferowanych przez NVIDIA. Technologia Ansel daje możliwość edycji obrazu widocznego podczas rozgrywki poprzez zmianę położenia kamery i kąta widzenia. Rób zrzuty ekranu z zupełnie innej perspektywy, przechwytuj znacznie szerszy krajobraz, edytuj i poprawiaj kolory.

Nowy interfejs Vulkan

Pracuj, baw się, oglądaj – wygodnie i komfortowo dzięki bibliotece Vulkan API zapewniającej większą kontrolę nad kartą graficzną i niższe obciążenie GPU. Vulkan API ma obniżony narzut sterowania, a więc wymaga mniejszej mocy obliczeniowej procesora głównego do wykonania tych samych zadań, posiada też lepsze skalowanie w wielordzeniowych procesorach. Już dziś zachwyć się znacznie lepszą grafiką w grach i możliwościami drzemiącymi w bibliotece Vulkan.

Złącze HDMI

Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Złącze DisplayPort

Kartę wyposażono w jedno złącze Display Port – to uniwersalny interfejs cyfrowy, który umożliwia podłączenie do konfiguracji monitora, systemu kina domowego, projektora i innych kompatybilnych urządzeń. Pojedyncze złącze Display Port będzie w pełni wystarczające do podstawowej konfiguracji komputerowej z jednym wyświetlaczem lub do rozbudowanych zestawów, w których kolejne monitory podłącza się do innego rodzaju złącz na karcie graficznej.

Złącze DVI

Na tej karcie graficznej znajdziesz sprawdzone złącze DVI, które możesz wykorzystać do podłączenia kompatybilnego monitora. Standard ten umożliwia przesyłanie obrazu w wysokiej jakości i rozdzielczości bez opóźnień i przycinania, co jest zasługą optymalnej przepustowości złącza i wysokiej częstotliwości odświeżania. Karta z pojedynczym złączem DVI sprawdzi się w podstawowych konfiguracjach z jednym monitorem albo w bardziej rozbudowanych, w których dodatkowe ekrany są podłączone do innych złącz na karcie.

Doświadcz nowego poziomu rozgrywki

Ten model karty wyposażono w złącze PCI Express 3.0 x16, co zapewniło zarówno świetną kompatybilność z licznymi płytami głównymi, jak również bardzo wysoką przepustowość. Zdecydowana większość kart graficznych z różnych przedziałów cenowych dysponuje właśnie tym typem złącza. Będzie to więc odpowiedni wybór praktycznie do każdej konfiguracji.

ZYSKAJ SUPERMOCE

Nowe układy graficzne GeForce® RTX SUPER™ wyposażone są w jeszcze większą liczbę rdzeni i oferują wyższe częstotliwości taktowania zegara, zapewniając nawet o 25% wyższą wydajność w porównaniu do osiągów modeli z oryginalnej serii RTX 20. Zmodernizuj swój sprzęt i zyskaj supermoce.

GEFORCE EXPERIENCE

Rejestruj i udostępniaj znajomym materiały wideo i zrzuty ekranowe ze swoich gier oraz transmituj przebieg swoich rozgrywek. Aktualizuj sterowniki i optymalizuj ustawienia w swoich grach. Wszystko to umożliwia Ci oprogramowanie GeForce Experience™. To niezbędna aplikacja towarzysząca Twojej karcie graficznej GeForce

NVIDIA G-SYNC

Ciesz się płynną rozgrywką pozbawioną efektu rozchodzenia się obrazu przy częstotliwości odświeżania do 240 Hz, a także obsługą technologii HDR i wielu innych. Oto absolutnie doskonały wyświetlacz gamingowy i obowiązkowy sprzęt dla entuzjastów gier.

RZECZYWISTOŚĆ WIRTUALNA (VR)

Przenieś swoje wrażenia w rzeczywistości wirtualnej na zupełnie nowy poziom dzięki nowym potężnym układom GPU GeForce® RTX. Dzięki kartom GeForce RTX możesz cieszyć się najmniejszym opóźnieniem i najwyższą wydajnością podczas korzystania z wiodących zestawów VR - wszystko to w oparciu o technologię NVIDIA VRWorks.

DIRECTX 12/DXR

Umożliwia programistom stosowanie niesamowitych efektów graficznych w grach PC dla platformy Microsoft Windows. Karty graficzne GeForce oferują zaawansowane funkcje DX12, takie jak ray tracing oraz technologia Variable Rate Shading (cieniowanie ze zmiennym współczynnikiem wypełnienia), umożliwiając stosowanie w grach ultrarealistycznych efektów wizualnych oraz zapewnienie wyższych częstotliwości generowania klatek.

4k

Format 4K rewolucjonizuje sposób wyświetlania gier, generując 4-krotnie więcej pikseli na ekranie niż powszechnie stosowane monitory 1920x1080 i umożliwiając tworzenie bogatych oraz niezwykle szczegółowych światów. Jeśli posiadasz wysokiej klasy komputer PC oparty na układzie GeForce, jesteś gotowy na rewolucję. Po prostu podłącz sprzęt i graj, ciesząc się doskonałą i oszałamiającą jakością rozgrywki.

STRUMIENIOWANIE

Karty GeForce RTX posiadają dedykowany koder sprzętowy, dzięki któremu możesz prowadzić rozgrywkę i jednocześnie strumieniować jej przebieg w najwyższej jakości. Karty graficzne z serii RTX są zoptymalizowane pod kątem Twoich ulubionych aplikacji do strumieniowania, takich jak Open Broadcaster Software (OBS), aby zapewniać Ci maksymalną wydajność podczas transmitowania na żywo.

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
NE6206S018P2-1160A
EAN
4710562241181
Chipset
Producent chipsetu
NVIDIA
Rodzaj chipsetu
Taktowanie rdzenia
1470 MHz
Jednostki przetwarzania
Techniczne
Długość karty
235 mm
Łączenie kart
Nie
Rozdzielczość
7680 x 4320
Rekomendowana moc zasilacza
550 W
Pamięć RAM
Ilość pamięci RAM
Rodzaj pamięci RAM
Chłodzenie
Typ chłodzenia
Ilość wentylatorów
2
Złącza
D-Sub
Brak
Brak
Złącza zasilania
8-pin
Zawartość pudełka
Wersja opakowania
BOX

Opinie

(33)
(33)
4.5/5
(33)
85% osób poleca
ten produkt
5
73%
4
12%
3
9%
2
3%
1
3%
Opinia potwierdzona zakupem
Dziwny model albo trafił mi się słaby egzemplarz. Potencjał OC bliski zeru. Co prawda pamieci kręcą się przeciętnie (ale przynajmniej coś) bo o 750Mhz i w efekcie taktowanie wynosi 15500Mhz (z 14000 defalutowych) ale... rdzeń porażka. Wiesza się nawet gdy podniosę taktowanie o 20Mhz. Wcześniej miałem bardziej prądożerną Vege 56 i kręciła się o 250mhz wiecej na rdzeniu a tu praktycznie nic. Kultura pracy wentylatorów akceptowalna choć nawet podczas pracy w pulpicie da się je usłyszeć.
 • ZALETY:
 • + Wydajność przy fabrycznych taktowaniach
 • + Cena jeśli jest w promocji
 • WADY:
 • - Wyjątkowo bardzo niski potencjał OC
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Jakie temperatury pracy? mam taką samą i wydaje mi się że troche za dużo mi wskazuje :/
Niestety nie podam dokładnych danych. Kartę oddałem. Lepiej dopłacić niecałe 150zł do wersji OC lub wybrać dobry model Radeona 5700XT.
To nie wina producenta, bo każdy dostaje karty on nvidii. Widocznie przegrałeś tzw. loterię krzemową (silicon lottery). Moja na +150Mhz na rdzeniu ciągle jest stabilna, a może i dałbym radę ją podkręcić nawet wyżej
@Adam. Pytanie ile realnie masz z tych 150mhz. Bo przy takim chłodzeniu jestem pewny że taktowania i tak są zbijane do niższych.
Opinia potwierdzona zakupem
Jak sama nazwa wskazuje - SUPER. Wydajność pozwala na uruchomienie dowolnej gry w Full HD powyżej 60 FPS (Dochodzi do 144 Fps). Nowe COD:MW 2019 chodzi w pełnych detalach ok. 100FPS. Efekt RayTracingu jest jednak prawie niezauważalny - do tego po jego włączeniu ubywa nam ok. 20-30FPS. Karta jest jednak mniej prądożerna i ma bardziej stabilne sterowniki. Ponadto obsługuje zarówno monitory G-SYNC jak i FreeSync. Można też ustawić limit FPS (bez RivaTuner), jest też lokalny odpowiednik Anty-Laga. Jednym słowem jak dla mnie jest to najlepszy wybór do grania w FullHD.
 • ZALETY:
 • + wydajność
 • + obsługa G-SYNC i FreeSync
 • + jakość sterowników i ilość funkcji dodatkowych
 • + wymaga tylko 550W PSU
 • WADY:
 • - RayTracing to chwyt marketingowy - nie widać żadnej różnicy
 • - Brak gier w zestawie
 • - Brak OC
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Ale wiesz że gra musi wspierać ray tracing żeby to działało?
Właśnie od wczoraj nie uruchamia się ta karta. Nagle zrobił się czarny obraz i nie świecą LEDy ani wiatraczki nie ruszają. Dźwięk gra dalej i bootuje normalnie tylko bez obrazu. Zrobiłem RMA. Także ostrzegam.
"Ale wiesz że gra musi wspierać ray tracing żeby to działało?". On wie. I tym bardziej twierdzi (słusznie) że jest to tylko chwyt marketingowy... ;)
Szczególnie na karcie która ledwo jest w stanie go wyświetlić, kosztem sporej ilości mocy...
Opinia potwierdzona zakupem
Jak na razie wystarcza do grania
 • ZALETY:
 • + Ciekawie wygląda
 • + fajne podświetlenie
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Przecież ta karta nie ma podświetlenia...
Jest, biały pasek pod napisem GEFORCE RTX, który można dostosować.
Karta gorąca i głośna. Nawet w dobrze wentylowanej obudowie (3x120mm in+3x120mm out przy 1300 obr/min) z trudem utrzymywała temperatury poniżej 82*C, co skutkowało obniżaniem boosta w okolice 1785mhz. Przy wentylatorach na 100% i temp. 75-77*C, trzymając okolice 1815-1845mhz i generując hałas uniemożliwiający granie bez użycia słuchawek, w słuchawkach w sumie też.
Po undervoltingu w okolice 931mV z karty można było w końcu zacząć korzystać. Temperatury w okolicach 68-70*C, wentylatory 70-80% Zegary boost w okolicach 1860-1875 mhz i pobór prądu w okolicach 150-160W. Nie jest cicho, ale już całkiem znośnie w słuchawkach.
Karta za tę cenę, daje radę, ale trzeba popracować nad nią z napięciami i krzywą wentylatorów.
 • ZALETY:
 • + (w momencie zakupu) najtańszy RTX2060 Super
 • + działa i radzi sobie z wiekszością tytułów w grywalnych FPS w 1440p
 • + estetyczne oświetlenie
 • WADY:
 • - chłodzenie ledwo jest w stanie sprostać zadaniu na fabrycznych ustawieniach
 • -zegary boost na tle konkurencji nie wypadają jakoś szczególnie dobrze
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Cześć. Możesz pokazać Twoją krzywą po undervoltingu? Mam kartę już prawie rok i też denerwuje mnie jej przegrzewanie i głośna praca.
Cześć... krzywa wygląda dość dziwnie, bo pierwszy raz robiłem undervolting, raczej podnosiłem napięcia :D aczkolwiek, przy takim kształcie udało mi się jak dotąd osiągnąć najwyższe taktowanie i stabilność. Krzywa wentylatorów po bandzie :P (zdjęć nie można wrzucać w odpowiedziach, a linki nie wiem czy przejdą)

https://imgur.com/a/EgiDBhP
Dziękuję za odpowiedź. Bawiłem się długo, robiłem OC, undervolting i jednak pozostałem z automatycznym OC. Z undervoltingu na 0,95 V udało mi się uzyskać temperatury niższe o kilka stopni, ale wtedy miałem niższą częstotliwość rdzenia i wentylatory wolniejsze o 200 RPM. Wymagające gry potrzebują dużo mocy, więc jednak pozostaję przy domyślnym OC :)
Opinia potwierdzona zakupem
Śmiga
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
gitara
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
gituuwa
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Petarda
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Petardę to ty widziałeś najwyżej w sylwestrową noc... Trochę się ogarnij nim spłodzisz opinię!
Opinia potwierdzona zakupem
Polecam.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Działa bezproblemowo
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Inspiracje
(12)

Pytania i odpowiedzi

(10)
Witam, czy karta wymaga specjalnego, dodatkowego zasilania, czy wystarczy włożyć w PCI-E?
Nie wiem, ale czuje się w obowiązku żeby Cie przestrzec, Jest Głośna i sięga 90 stopni przy lepszych grach. Wiatraki aż świszczą.
Tak, karta wymaga dodatkowego 8-pinowego złącza. Takie coś mają wszystkie w miarę aktualne zasilacze, więc spokojnie, powinno też być u Ciebie. W moim starym zasilaczu (jakie 10 lat) miałem takie 2 złącza po 4-piny, które dało się łatwo połączyć w jedno, wiec może to kwestia producenta. Sugerowana minimalna moc zasilacza do 550W (sam taki mam), więc możesz sprawdzić jak to wygląda u Ciebie. Co to wypowiedzi poprzednika o głośności karty, to ja nie narzekam. Wydajność jest taka jak w testach. Dosłownie, bo po zakupie kompa wyszło mi w 3DMarku tyle, ile w testach PCLab (RIP), +- kilkadziesiąt punktów. Grając w Wiedzmina 3 na max detalach i rozdzielności 21:9 mogłem spokojnie słuchać dialogów i muzyki.

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Informacje o gwarancji producenta
Usługi
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(33)
Pytania i odpowiedzi
(10)
Inspiracje
(12)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Esperanza EH147W Białe, Brother tusz oryginalny LC225XLM (magenta), Mcab HDMI - HDMI 2m biały (7003012), Streacom HTPC 120W (ST-NANO120), Green Cell do laptopa Toshiba Satellite Pro U300; Portege M600, PA3593U-1BRS; 10.8V (TS10), Lenovo prywatyzujący dla YOGA X1 (4XJ0L59637), TP-LINK RE305, Belkin Classic Pro Messenger szara (F8N901BTBLK), ARRMA Przedni/tylny dyferencjał 43T (AR220028), MicroBattery zamiennik do Acer 8 Cell Li-ion 14.8V 4.4Ah (MBI1820), NoName Protektor poliwęglanowy do Nokia 530, EFB D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA) 15m czarny (K5327SW.15), GSM City SAMOCHODOWY NA SZYBĘ DESKĘ MAGNETYCZNY BLACK, JetWorld Toner Magenta Ricoh AF MPC3003 MPC3004 MPC3503 MPC3504 / 841819 / 18000 stron / zamiennik uniwersalny, TelForceOne Nakładka Liquid Glitter TPU do Huawei Y6 2019, OtterBox Otterbox SLAM IPHONE XS CORAL SUNSET/TBA SLAM UPSLOPE CORAL SUNSET, GeForce RTX 2060 Super