Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
 

Karta graficzna MSI GeForce GTX 1080 GAMING X 8GB GDDR5X (256 bit) HDMI, 3x DP, DVI, BOX (GTX 1080 GAMING X 8G)

ID produktu: 774257
Zobacz produkty podobne
(153)
Zapytaj społeczności 62 pytania
 • Długość karty: 279 mm
 • Ilość pamięci RAM: 8 GB
 • Rodzaj chipsetu: GeForce GTX 1080
 • Taktowanie rdzenia w trybie boost: 1847 MHz
 • Łączenie kart: SLI
Opis
Specyfikacja
Opinie (153)
Inspiracje (198)
Pytania i odpowiedzi (62)
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

Aktywny układ chłodzenia

Układ aktywnego chłodzenia karty graficznej składa się z zestawu radiatora oraz wentylatora (jednego lub więcej). Radiator odbiera ciepło z rdzenia graficznego oraz rozprasza je dzięki dziesiątkom cienkich blaszek. Z kolei wentylator ma za zadanie skutecznie schłodzić radiator. Taki zestaw idealnie się uzupełnia i w większości przypadków oferuje najbardziej optymalne chłodzenie karty graficznej. Zapewnia dobry kompromis między niską emisją hałasu, a wysoką wydajnością, ponieważ prędkość wentylatora jest zależna od aktualnego obciążenia układu graficznego: kiedy jest ono niskie wentylator obraca się niemal bezgłośnie. W momencie wzrostu obciążenia prędkość wentylatora również wzrasta, zapewniając wydajne chłodzenie całego układu.

Alternatywą dla chłodzenia aktywnego jest całkowicie bezgłośny układ pasywny, gdzie stosowany jest sam radiator bez wentylatora. Znajduje on jednak zastosowanie jedynie w mało wydajnych kartach graficznych z niższego segmentu, które nie generują wiele ciepła.

Nieliczne, najwydajniejsze jednostki mają także konstrukcję fabrycznie przystosowaną do chłodzenia wodnego. Jest to rozwiązanie droższe i bardziej skomplikowane od chłodzenia aktywnego czy pasywnego, jednak zapewnia najwyższą wydajność.

Złącze HDMI

Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Trzy złącza DisplayPort

Kartę wyposażono w trzy złącza Display Port, dzięki czemu będzie ona doskonałym wyborem nie tylko do podstawowych, ale też zdecydowanie bardziej rozbudowanych konfiguracji gamingowych i do pracy. Złącza Display Port zapewniają dostęp do uniwersalnego interfejsu cyfrowego. Z ich pomocą do karty graficznej można podłączyć monitory, telewizory, projektory i innego rodzaju urządzenia.

Złącze DVI

Na tej karcie graficznej znajdziesz sprawdzone złącze DVI, które możesz wykorzystać do podłączenia kompatybilnego monitora. Standard ten umożliwia przesyłanie obrazu w wysokiej jakości i rozdzielczości bez opóźnień i przycinania, co jest zasługą optymalnej przepustowości złącza i wysokiej częstotliwości odświeżania. Karta z pojedynczym złączem DVI sprawdzi się w podstawowych konfiguracjach z jednym monitorem albo w bardziej rozbudowanych, w których dodatkowe ekrany są podłączone do innych złącz na karcie.

Doświadcz nowego poziomu rozgrywki

Ten model karty wyposażono w złącze PCI Express 3.0 x16, co zapewniło zarówno świetną kompatybilność z licznymi płytami głównymi, jak również bardzo wysoką przepustowość. Zdecydowana większość kart graficznych z różnych przedziałów cenowych dysponuje właśnie tym typem złącza. Będzie to więc odpowiedni wybór praktycznie do każdej konfiguracji.

 

Najlepsza platforma gamingowa

Bądź gotowy do gry z GeForce® GTX.

Karty graficzne GeForce GTX są najbardziej zaawansowanymi kartami, jakie kiedykolwiek stworzono. Odkryj bezprecedensową wydajność, energooszczędność oraz wrażenia jakie dostarczą gry nowej generacji.

 

VR READY

Odkryj wydajność, która pozwala na swobodne generowanie światów wirtualnej rzeczywistości (VR). Dzięki technologiom NVIDIA VRWorks™ karta graficzna może zaoferować użytkownikom najniższe opóźnienia oraz kompatybilność w trybie plug-and-play ze wszystkimi najważniejszymi, dostępnymi na rynku zestawami gogli VR. Za sprawą dźwięku VR, implementacji fizyki i emulacji dotyku w środowisku VR, będziesz mógł dosłownie słyszeć i czuć każdą chwilę.

Najnowsze technologie gamingowe

Układy graficzne bazujące na architekturze Pascal zostały skonstruowane tak , aby sprostać wymaganiom kolejnych generacji wyświetlaczy, w tym urządzeń VR, ekranów ultra-wysokiej rozdzielczości i systemów wielomonitorowych. Dzięki technologii NVIDIA GameWorks ™, nowe układy podczas rozgrywki i odtwarzania materiałów wideo o wysokiej, kinowej jakości są w stanie generować wyjątkowo płynny obraz. Dodatkowo w nowych procesorach graficznych zaimplementowano rewolucyjną funkcję, która pozwala na 360-stopniowe przechwytywanie obrazu.

Wydajność

Karty bazujące na procesorach graficznych korzystających z architektury Pascal charakteryzują się wyższą wydajnością i lepszą efektywnością energetyczną. Nowe układy zbudowano przy użyciu wyjątkowo szybkich tranzystorów FinFET. Dzięki nim, oraz za sprawą obsługi bibliotek graficznych DirectX™ 12, możliwe stało zapewnienie graczom nie tylko wyjątkowych wrażeń w grach, ale również otrzymują oni wydajną i energooszczędną kartę graficzną generującą płynny obraz.

 

NAJLEPSZA GAMINGOWA KARTA GRAFICZNA

Wydajność, projekt i wykonanie stanowią klasę samą dla siebie.

 

WENTYLATOR TORX 2.0

WIĘKSZA MOC DZIĘKI PRACY ZESPOŁOWEJ

Podobnie jak ma to miejsce w grach, wyjątkowa technologia wentylatorów MSI TORX 2.0 Fan wykorzystuje siłę pracy zespołowej po to, aby umożliwić systemowi TWIN FROZR VI osiągnięcie wyższej wydajności chłodzenia.

Wentylatory TORX 2.0 zostały tak skonstruowane, że są one w stanie wytworzyć większe o 22% ciśnienie tłoczonego powietrza przy jednoczesnym zmniejszeniu poziomu generowanego hałasu, nawet w największym ogniu walki.

Dyspersyjne łopatki wentylatora
mają stromo zakrzywioną powierzchnię, dzięki czemu możliwe jest przyspieszenie przepływu tłoczonego przez wentylator powietrza i zwiększenie jego skuteczność działania.
Tradycyjna konstrukcja łopatki wentylatora
wymusza stały przepływ powietrza do znajdującego się poniżej masywnego radiatora.

 

TECHNOLOGIA ZERO FROZR – POZOSTAŃ NIEWYKRYTYM

W wypadku kart graficznych, po raz pierwszy wprowadzona na rynek przez firmę MSI w 2008 roku technologia ZeroFrozr, jest uznawana obecnie za przemysłowy standard. W sytuacjach niskiego obciążenia, może ona wyeliminować hałas generowany przez wentylatora zatrzymując go. Dzięki temu gracz może skupić się na prowadzonej rozgrywce, bez wsłuchiwania się w szum wirujących wentylatorów.

 

> 60°C < 60°C
Wentylatory wirują
Podczas intensywnego grania lub uruchomienia benchmarków
Wentylatory zostają zatrzymane
Całkowita cisza podczas pracy na biegu jałowym, odtwarzaniu multimediów lub podczas grania w mniej wymagające gry

“Jeśli wentylator TORX 2.0 się zatrzymał to znak, że nadszedł już najwyższy czas do tego, aby zmusić twoją gamingową platformę do bardziej wytężonej pracy!”

 

UCHWYĆ ATMOSFERĘ Z FAJNYMI ŚWIETLNYMI EFEKTAMI LED

Każda dioda LED może być sterowana w sposób indywidualny poprzez wybór dowolnego efektu świetlnego spośród stylów animacji, które dostępne są w aplikacji MSI Gaming App – począwszy od rytmicznego odpowiadania światłem na generowane przez grę dźwięki lub muzykę, na efektach oddechu i migania skończywszy. Oczywiście, podświetlenie można również wyłączyć.

 

RADIATOR

Przyglądając się konstrukcji gamingowej karty graficznej, warto zwrócić uwagę na radiator, który jest arcydziełem inżynierii, zaprojektowanym do utrzymywania właściwej temperatury pracy urządzenia. Każdy najmniejszy detal skomplikowanej konstrukcji radiatora odgrywa istotną rolę w zapewnieniu odpowiedniego chłodzenia, które przekłada się na spokojną i cichą rozgrywkę.

TECHNOLOGIA STEROWANIA PRZEPŁYWEM POWIETRZA

Korzystająca z zaawansowanej aerodynamiki technologia sterowania przepływem powietrza, kieruje większą jego objętość bezpośrednio na ciepłowody (heat pipe) systemu TWIN FROZR VI. Specjalne deflektory umieszczone na radiatorze zwiększają powierzchnię chłodzącą, dzięki czemu poprawia się sprawność chłodzenia, co z kolei przekłada się na niższą temperaturę pracy i lepszy komfort gry.

 

SMUKŁE CIEPŁOWODY (HEAT PIPE)

Miedziane ciepłowody o grubości do 8 mm charakteryzujące się u podstawy smukłym kwadratowym przekrojem, maksymalizują odprowadzanie ciepła z miedzianej powierzchni płytki bazowej stykającej się z chłodzonymi układami.

 

LITA PŁYTA BAZOWA

Aby zmniejszyć ilość wydzielanego ciepła wytwarzanego przez potężny procesor graficzny, gamingowe karty graficzne MSI wykorzystują lite, wykonane z niklowanej miedzi płyty bazowe. Płyta ta odbiera energię cieplną z GPU i przenosi ją do ciepłowodów w celu jej odprowadzenia i rozproszenia. Dzięki temu podczas gry możesz zachować zimną krew.

 

PASTA TERMOPRZEWODZĄCA KLASY PREMIUM

W konstrukcji najlepszych i najbardziej wydajnych systemów chłodzących liczy się każdy szczegół. Dlatego TWIN FROZR VI wykorzystuje najwyższej jakości pasty termoprzewodzące, aby mieć pewność, że urządzenie będzie znacznie dłużej działać niż produkty konkurencji.

 

RAMKA SYSTEMU CHODZENIA

Pod radiatorem znajduje się specjalna ramka montażowa systemu chłodzenia, która pozwala wycisnąć z gamingowej karty MSI maksimum wydajności.

Wytrzymały kształtownik zapobiegający wyginaniu się konstrukcji chłodzenia Płyta chłodząca, odprowadzająca ciepło z układów pamięci zapewniająca im stabilną pracę i wyższe częstotliwości przetaktowywania Zapewniający niższe temperatury pracy radiator, który służy do chłodzenia tranzystorów mocy i regulatora PWM

 

TYLNA PŁYTA MOCUJĄCA

Potężna karta graficzna po to, aby można było w pełni skorzystać z jej wydajność, wymaga również zastosowania odpowiednio mocnej konstrukcji mechanicznej. Karty graficzne z serii MSI GAMING X wyposażone są w solidne, wykonane z litego metal płyty tylne, które służą do wzmocnienia i usztywnienia ich konstrukcji. Czarne, matowe wykończenie tych płyt perfekcyjnie domyka stylistykę systemu chłodzącego TWIN FROZR VI.

 

PRZYSZŁOŚĆ GAMINGU

Dzięki eliminacji efektów rozrywania obrazu, migotania ekranu i opóźnień sygnału na wejściu wyświetlacza, gra staje się bardziej płynna, szybsza i dostarcza podczas rozgrywki znacznie bardziej ekscytujących wrażeń.
Rozdzielczość UHD (Ultra-high resolution) jest czterokrotnie wyższa od rozdzielczości 1080p. Dzięki temu podczas gry, wyświetlana na ekranie zawartość jest znacznie bardziej ostra, a generowany obraz jest nie tylko czysty i jasny, ale również zawiera więcej delikatnych szczegółów.

PRZYGOTUJ SIĘ NA WIRTUALNĄ RZECZYWISTOŚĆ Z MSI

Aby użytkownik mógł doświadczyć i cieszyć się imponującym światem wirtualnej rzeczywistości, niezbędny jest do tego celu sprzęt, który dysponuje wysoką wydajnością. MSI, wiodąca, światowa marka związana z najbardziej zaawansowanym gamingiem i eSportem, stosuje się do szczegółowych zaleceń producentów sprzętu, oprogramowania i gogli VR po to, aby użytkownik miał pewność, że jego system jest przygotowany do natychmiastowego wejścia w świat wirtualnej rzeczywistości. Firma MSI integruje w swoim rekomendowanym dla graczy sprzęcie VR, najlepsze rozwiązania technologiczne związane z wirtualną rzeczywistością. Wraz ze swoimi partnerami w dziedzinie technologii VR, MSI może zaoferować sprzęt, który dostarczy graczom niezwykle realistyczne wrażenia w świecie VR i uczucie, że gry naprawdę ożywają.

 

WŁĄCZ WIRTUALNĄ RZECZYWISTOŚĆ ZA POMOCĄ JEDNEGO KLIKNIĘCIA

Do tego, aby uzyskać wysoką jakość i najlepsze wrażenia w świecie wirtualnej rzeczywistości, niezbędna jest maszyna, która zapewni maksymalną wydajność. Aplikacja MSI Gaming App jest w stanie przystosować komputer do użytku w wirtualnej rzeczywistości za pomocą zaledwie jednego kliknięcia, przestawiając wszystkie kluczowe komponenty w tryb ustawień wysokiej wydajności i przy okazji sprawdzi, czy inne uruchomione aplikacje nie będą miały wpływu na twoją przygodę w świecie VR.

 

Rozwiń opis
Wyróżnione przez eksperta
 • Długość karty 279 mm
 • Ilość pamięci RAM 8 GB
 • Rodzaj chipsetu GeForce GTX 1080
 • Taktowanie rdzenia w trybie boost 1847 MHz
 • Łączenie kart SLI
Produkt
Producent MSI
Kod producenta GTX 1080 GAMING X 8G
Chipset
Producent chipsetu NVIDIA
Rodzaj chipsetu GeForce GTX 1080
Taktowanie rdzenia 1708 MHz
Jednostki przetwarzania
Techniczne
Długość karty 279 mm
Łączenie kart SLI
Rozdzielczość 7680 x 4320
Rekomendowana moc zasilacza 500 W
Pamięć RAM
Ilość pamięci RAM 8 GB
Rodzaj pamięci RAM GDDR5X
Chłodzenie
Typ chłodzenia Wentylator
Złącza
D-Sub Brak
Złącza zasilania 6-pin, 8-pin
Zawartość pudełka
Wersja opakowania BOX
5/5
(153)
93% osób poleca
ten produkt
5
85%
4
8%
3
5%
2
1%
1
1%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Karta bardzo mocna i nic dziwnego jak tyle kosztuje.
 • ZALETY:
 • + Bardzo duża wydajność
 • + Małe zużycie prądu
 • + Cicha
 • + Zimna jak serce mojej kobity
Posiadam ten produkt Od dziś
xD
współczuje kobity
Poprawiłeś mi dzień :P.
Moja jak by się dowiedziała ile wydaje na części komputerowe to by dopiero miała zimne części, a na marginesie mam Rx z tym chłodzeniem, rewelacja, faktycznie zimne
made my day :)
Opinia potwierdzona zakupem
Od roku posiadam już ten produkt i działa bez zarzutu. Ciężko tu cokolwiek powiedzieć w tej kwestii jak tylko to, że tak bardzo bezproblemowo, że już nie zastanawiam się czy gra mi "pójdzie" i na jakiej rozdzielczości. Gram w co chcę i kupuję co chcę. Taka wolność jest bardzo przyjemna. Dodatkowo świadomość, że będę ją miał przez najbliższe parę lat jest równie przyjemna. Cena rzeczywiście wysoka, tym bardziej że od roku cena zbytnio się nie zmieniła. Ale jak zobaczycie jakość grafiki w Rise of the Tomb Rider albo Witcherowe lasy to stwierdzicie, że naprawdę warto. Tym bardziej, że jest to zakup jednorazowy na wiele lat.

Z praktycznego punktu widzenia też nie mam zastrzeżeń. Karta jest stosunkowo niewielka, chłodzenie MSI daje radę. Aplikacja do jej zarządzania raczej rzadko się przydaje dla casualowych graczy. Częściej będą jej używać entuzjaści podkręcania. Aplikacja daje możliwość natychmiastowego schłodzenia i zmiany kolorków led.

Po takim czasie korzystania serdecznie polecam!
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Po przesiadce z Gigabyte Gtx 760 z Windforcem, skok jest potężny. Total War Warhammer (na i7 6700k kręconym do 4,5 Ghz) działa na full z DX12 detalach i Full HD. Co prawda w dużych bitwach przy zbliżeniach potrafi zaliczyć spadek do 24 fpsów, ale w tej grze nie ma to większego znaczenia. Crysis 3 działa na Full w 60 fps, to samo Far Cry Primal i Wiedźmin 3. Trochę gorzej było w Metro 2033 Redux bo przy antyaliasingu x4 i najwyższej teselacji prędkość działania to 25 fps. Dopiero po wyłączeniu teselacji i zmniejszeniu aa na x3 jest pełne 60 fps. GTA V na full śmiga w 60 fps.
 • ZALETY:
 • + Potężna wydajność,
 • + karta cichutka,
 • + ładnie podświetlenie.
 • WADY:
 • - Trochę zawiedziony jestem tym Metrem, ale może to wina gry,
 • - na granie w 4K to nie wiem jakiego potwora trzeba by posiadać :)
Posiadam ten produkt Od kilku dni
chyba troszke okienka pomyliles z gtx 1060, bo ja gram we wszystko na 4k na ultra i nie zauwazylem zadnych spadkow ponizej 40 klatek, nawet w wiedzminie :-)
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
w crysisie 3 tez czegos takiego nie ma
Szanowny Panie, kłania się czytanie ze zrozumieniem :) Akurat o Wiedźminie 3 i Crysis 3 pisałem, że wszystko działa dobrze na full. Jedyne problemy miałem z Metro 2033 Redux i tym samym Metro Last Light Redux i Total War Warhammer, ale w strategii 25 fps to nie tragedia, jak też wyraźnie było zaznaczone.
Opinia potwierdzona zakupem
Karta pozwalka na granie w praktycznie wszystkie wybranie gierki na WQHD (sprawdźcie testy).
Ładnie wykonana, ciężka, masywne radiatory.
Podświetlane logo smoka i ledy wokoło wentylatorów (możliwości pewrsonalizacji kolorów).
Potrafi być słyszalna kiedy wentylatory pracują na 100%.
Temperatury zależą od obudowy i konfigu wentyli. U mnie pod pełnym obiciążeniem na stabilne 65-70 stopni (wentyle na karcie na 100%, obudowa mini itx).
Nie bawiłem się w oc (nie mam zamiaru) więc nie wiem co można z niej wyciągnąć.
Dużo softu do monitorowania/konfigurowania napięć temperatury, pracy wentylatorów, oświetlenia itp.
Dobry zakup polecam.
 • ZALETY:
 • + Wydajność,
 • + wygląd,
 • + soft do monitorowania i oc.
 • WADY:
 • - wentylatory słyszalne pod pełnym obciążeniem.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Karta to prawdziwy potwór, nawet ponad rok po premierze. Najbardziej opłacalna w segmencie cenowym powyżej 2.000zł. Osobiście miałem kupować GTX1070, ale zmieniłem zdanie, i nie żałuję. Czuję że ta karta posłuży mi jeszcze długi czas.
 • ZALETY:
 • + Wydajność
 • + Niskie temperatury nawet podczas grania w wymagające tytuły
 • + Niskie zużycie prądu
 • + Jest praktycznie niesłyszalna, typowy gracz pewnie nawet nie usłyszy kiedy wentylatory się uruchamiają
 • + Bardzo ładny design, i stylowe podświetlenie
 • + Solidny i estetyczny backplate
 • + Potencjał OC
 • WADY:
 • -Za tą cenę mogę przyczepić się tylko do tego, że zabrakło jakichś gadżetów w postaci przejściówek i tym podobnych.
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Co tu dużo mówić, rewelacyjna karta. Żaden tytuł w full hd jej nie straszny, ta karta jest dedykowana raczej do WQHD lub Full HD ale z 144hz odswiezaniem, bo tylko wtedy może rozwinac skrzydla. Dodatkowo jest to karta polpasywna i dopiero powyzej pewnej temp. wentylatory na karcie zaczynaja dzialac ale musze powiedziec ze MSI odwalilo kawal dobrej roboty i ta karta jest praktycznie bezszelestna. Jezeli kogos stac na gtx 1080 to smialo polecam te wersje!
 • ZALETY:
 • + moc (istny potwor)
 • + kultura pracy (polpasywne chlodzenie)
 • + backplate
 • + jakosc wykonania
 • + podswietlenie RGB (niewielkie ale zawsze)
 • WADY:
 • - zdecydowanie cena ale cos za cos :)
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Po długim (1 miesiąc) użytkowaniu tej karty, spodobała mi się jej wydajność. Sądzę, że przygotuje się do zakupu drugiej w SLI, bo wtedy to będzie potwór. Tylko jest jedna nie doskonałość z piszczącymi cewkami, lecz nie powoduje to jakiegoś dyskomfortu w użytkowaniu.
 • ZALETY:
 • + Duża wydajność
 • + Cicha
 • + Ogrom gier pójdzie na ustawieniach b.wysokich
 • + Niereferencyjne chłodzenie
 • WADY:
 • -Przy dużej ilości generowanych klatek występuje pisk na cewkach, lecz nie tylko ta karta posiada takie niedoskonałości, lecz wystarczy tylko włączyć synchronizację pionową i załatwione (można przymknąć na to oko)
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Rowniez mam zamiar kupic druga karte graficzna, ale polacze je chyba juz z podkreconym i7 6850k - poki co siedze na 6700k :D
Również siedzę na i7 6700k, ale przy np. battlefield 1 mam wykorzystanie 40%CPU, a 100% GPU bez synchronizacji pionowej więc mi podkręcanie jest nie potrzebne. :)
Również zauważyłem piszące cewki w swoim egzemplarzu, ale dzieje się to tylko w jednym przypadku - podczas ekranu ładowania gry w Euro Truck Simulator 2.
Opinia potwierdzona zakupem
Świetna karta graficzna. Dokładnie taka jaka powinna być za tą cenę.
 • ZALETY:
 • + wygląd,
 • + podświetlenie led,
 • + cicha praca nawet pod obciążeniem,
 • + backplate który oprócz usztywnienia dodatkowo odprowadza część ciepła,
 • + karta jest na tyle lekka że nie przekrzywia się w obudowie,
 • + cena odkąd wyszła karta gtx1080ti (kilkaset złotych mniej niż w momencie premiery)
 • WADY:
 • - na początku trzeba pobawić się ustawieniami profili pracy wiatraków (bardzo przydatna jest aplikacja - msi afterburner), bo domyślny jest dość słaby i ciepło nie jest dostatecznie dobrze odprowadzane
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Karta równie wydajna co droga. Gry takie jak Wiedźmin 3 czy GTA 5 chodzą przy 60 kl/s i więcej w rozdzielczości 1920x1200 przy ustawieniach maksymalnych (z wyjątkiem skalowania ramek w GTA 5, to zostawiłem na 1x). W teście Furmark przy włączonych wszystkich opcjach mam od 75 do 95 kl/s a temperatura pod obciążeniem nie wzrasta ponad 73 stopnie Celsjusza. Przy tym wszystkim karta jest stosunkowo cicha przynajmniej w porównaniu do mojej poprzedniej karty czyli Radeona R9 390 8GB od Gigabyte.
 • ZALETY:
 • + Wydajność
 • + Kultura pracy
 • + Stosunkowo niski pobór mocy
 • WADY:
 • - Cena
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Karta rewelacyjna, [po 13 letnim użytkowaniu Dell Precisiona M6300 na Nvidia Quadro FX 3600M - (hałas jak by się siedziało na odkurzaczu)] nie wyobrażałem sobie, że karta graficzna może być tak cicha, podczas pracy w systemie, przeglądanie internetu + muzyka, lub youtube, wiatraki nawet się nie włączają, przy grach typu World Of Tanks w wersji HD wiatraki kręcą się leniwie ale tak, że nic nie słychać.
 • ZALETY:
 • + bardzo wydajna, wyjątkowo cicha, świetnie i solidnie wykonana, wszystko bardzo starannie spasowane.
 • WADY:
 • - nie zaobserwowałem
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
-Świetna karta po przesiadce z Asus Gtx 1060 3gb niebo a ziema taki MASS Effect Andromeda przy 1440p wraz z Ryżem 1600 3.8oc i wszystkimi ustawieniami na ULTRA klatki nie spadają poniżej 50, większość czasu jest te 60fps+(Mam świadomość tergo że gry pod Ryża są słabo zoptymalizowane co nie pokazuje takiej pełni tej karty, ale niedługo się te zmieni).
 • ZALETY:
 • + cichy
 • + bardzo wydajna pod 1440p
 • WADY:
 • -pod pełnym obciążeniem temperatury dochodzą do 77 stopni C.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Świetna karta - bardzo dobre osiągi i jeszcze lepsze chłodzenie. Jak dotąd nie zaobserwowałem żadnych wad. Karta jest cicha, baaaardzo potężna i lekka w wykonaniu, co zapobiega przekrzywianiu się karty w obudowie. Dodatkowe oprogramowanie pozwala na bieżąco kontrolować wiatraki i temperaturę naszej karty. Najpewniej większości nie zachęca cena. Jednak naprawdę warto trochę zainwestować w dobry sprzęt. A zaufajcie mi- ten od MSI taki jest!
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Karta wyśmienita! Super konstrukcja spełnia wszelkie oczekiwania.
Design jest onieśmielający! Chłodzenie typu Zero Frozer daje radę karta tylko raz osiągnęła 70°C przy wyłączonym chłodzeniu komputera!
Ta karta to istny potwór!
 • ZALETY:
 • + Design
 • + Wydajność
 • + Chłodzenie
 • + Masa programów
 • + Smoczysław
 • + Niski pobór mocy
 • + Niesłyszalna
 • WADY:
 • - Jedyna wada na ten czas to cena, ale wszyscy wiemy jak wygląda rynek kart graficznych na ten czas.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Karta warta ceny. Stałe 60 fps przy wymagających tytułach jak Wiedźmin 3 lub niestabilnych,niezoptymalizowanych jak World of Tanks.
Z kartą dostajemy sterowniki naklejki od msi krótką instrucje
 • ZALETY:
 • + TwinFrozr
 • + Cicha karta do 60 stopni 0 rpm
 • + brak przycinania i zakrzywiania obrazu
 • + Stabilna
 • + SLI duo
 • WADY:
 • -cena (powinna być niższa)
 • -Ubogi unboxing
 • -Brak dodatkowych kabli zasilania karty
Posiadam ten produkt Od dziś
Opinia potwierdzona zakupem
Karta bardzo wydajna, gry śmigają na maksymalnych detalach, mimo że reszta komputera w tym roku skończy 8 lat. Po rozgrzaniu głośna, ale wg testów cichsza od konkurencji. Na fabrycznym chłodzeniu udało mi się ją zagrzać do 79 stopni. Obie kwestie rozwiązał montaż chłodzenia wodnego. Dzięki temu jest cisza, a temperatura jak dotąd nie przekroczyła 60 stopni. Polecam!
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobra karta graficzna , jestem mile zaskoczony po zmianie z referencyjnego Titana Black , karta ma mały potencjał OC ale jest wyżyłowana praktycznie na max więc nie mogę się do tego przyczepić.
 • ZALETY:
 • + Wysoka wydajność
 • + Kultura pracy
 • + Chłodna
 • + Solidne Wykonanie
 • + Fabrycznie dodany backplate
 • + Wygląd
 • + Wsparcie VR
 • WADY:
 • - Dla niektórych cena ale za wydajność się płaci... ;)
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Kupiłem to prawie rok temu taniej o 200zł, no jak widać dobry sprzęt nadal w cenie (tak tak to przez krypto i nie możecie sobie kompa zmienić pewnie nawet i tak was nie stać to po co lejecie gorzkie żale)
Nie ma co tutaj się rozpisywać wszystko śmiga jak przecinak, nie piszczy, no generalnie bez problemów.
Gorąco polecam i pozdrawiam essa
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
i7-4790k 8gb gtx 1080

W rozdzielczości 2k wszystko działa na max detalach , czasami jedynie trzeba wygładzanie zmiejszyć o jeden poziom i mamy stałe 60 fps

PcMasterRace
 • WADY:
 • - Jedyna rzecz która może wpłynąć na moją pozytywną ocenę to piszczące cewki przy wysokiej liczbie klatek . 170-800 fps
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Świetna karta graficzna, która pozwala na nieograniczoną wręcz zabawę z każdym nowym tytułem w ponad 60 klatkach na sekundę (oczywiście o ile procesor nie będzie spowalniał :P ). Wbrew niektórym opiniom cicha. Dotychczas najwyższa zanotowana temperatura to 67 stopni. Polecam każdemu!
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Wymiata, karta niewiele się kręci ale to z racji chyba i tak już wyżyłowanej pracy. Cicha, ładnie się podświetla, z prockiem i7-7700K i pamięcią Corsair Vengeance LPX, DDR4, 16GB(2x8GB), 3000MHz na Batlefield 1 mam 130k/s przy maksymalnych ustawieniach i włączonym VSYNC. Polecam.
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Jaki monitor i ile Hz ?
Masz pytania? 
D
Dominik
16.11.2022
Warto kupić ta kartę czy kupić jakaś z serii rtx?
s
stark2991
16.11.2022
Oczywiście że RTX. Odpowiednikiem wydajnosciowym GTX-a 1080 jest RTX 2060, który obsługuje RT i DLSS, jest nowszy i pobiera mniej energii. Jeszcze lepszym wyborem byłby RTX 3060.
Zgłoś nadużycie
K
Karol
16.11.2022
Zdecydowanie seria RTX. Będziesz miał wsparcie dla technologii DLSS, RT i oczywiście wyższą wydajność. Jeżeli chciałbyś zaoszczędzić obecnie Radeony są w lepszych cenach przy swoich odpowiednikach od nVidia
Zgłoś nadużycie
Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Informacje o gwarancji producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(153)
Pytania i odpowiedzi
(62)
Inspiracje
(198)
Outlet
(0)

Market

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od 39,99 zł, możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.

Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!

Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

Zwykły zakup
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD 39,99 ZŁ DO 399 zł
Kurier Express
0 zł
od 19,99 zł
Kurier standard
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 14,99 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
od 9,99 zł
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD 399 zł
Kurier Express
0 zł
od 19,99 zł
Kurier standard
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
DARMOWY ZWROT
Dla produktów, które można nadać za pomocą Paczkomatu lub DPD pickup point
BRAK
Specjalista Morele | 09:05
Cześć!
Karta graficzna MSI GeForce GTX 1080 GAMING X 8GB GDDR5X (256 bit) HDMI, 3x DP, DVI, BOX (GTX 1080 GAMING X 8G) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.