Karty graficzne
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł lub od 39,99 zł z Morele MAX  
Darmowa dostawa od 199 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
 • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
 • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

Karta graficzna MSI GeForce GTX 1050Ti Gaming X 4GB GDDR5 (GTX 1050 Ti GAMING X 4G)

BESTSELLER!
ID produktu: 975434
Zobacz produkty podobne
(482)
Zapytaj społeczności 296 pytań
 • Długość karty: 219 mm
 • Ilość pamięci RAM: 4 GB
 • Rodzaj chipsetu: GeForce GTX 1050 Ti
 • Taktowanie rdzenia w trybie boost: 1493 MHz
 • Łączenie kart: Nie
Rekomendacja eksperta
Budżetowa grafika z wydajnym chłodzeniem Twin Frozr VI i wysokim taktowaniem rdzenia. Idealne rozwiązanie w przystępnej cenie!
Opis
Specyfikacja
Opinie (482)
Inspiracje (152)
Pytania i odpowiedzi (296)
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

Opis produktu

NVIDIA GTX 1050 Ti

Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti zapewni optymalne warunki do gier i do zaawansowanych zastosowań graficznych. To jednostka gwarantująca znakomitą płynność rozgrywki przy wysokich ustawieniach detali. Karta GTX 1050 Ti oferuje wysokie taktowanie – nawet do 1620 MHz i korzysta z szybkiej pamięci GDDR5 oraz z nowoczesnych technologii gamingowych, co przekłada się na jeszcze lepsze wrażenia w grach, jak również podczas oglądania zdjęć i wideo w wysokiej rozdzielczości.

4GB pamięci RAM GDDR5

Graj, ciesz się doskonałą jakością obrazu i płynną pracą dzięki 4GB pamięci RAM GDDR5. Trzykrotnie wyższa wydajność GDDR5 w porównaniu z poprzednią wersją pamięci RAM wykorzystywaną w kartach graficznych gwarantuje niczym niezakłócone działanie, znacznie większą szybkość, a w konsekwencji pozwala zrelaksować się podczas oglądania emocjonujących filmów akcji lub grania w topowe produkcje. Wirtualne rozgrywki bez denerwujących zacięć i klatkowania? Dzięki 4GB GDDR5 przeniesiesz się na zupełnie nowy poziom gamingu!

Aktywny układ chłodzenia

Układ aktywnego chłodzenia karty graficznej składa się z zestawu radiatora oraz wentylatora (jednego lub więcej). Radiator odbiera ciepło z rdzenia graficznego oraz rozprasza je dzięki dziesiątkom cienkich blaszek. Z kolei wentylator ma za zadanie skutecznie schłodzić radiator. Taki zestaw idealnie się uzupełnia i w większości przypadków oferuje najbardziej optymalne chłodzenie karty graficznej. Zapewnia dobry kompromis między niską emisją hałasu, a wysoką wydajnością, ponieważ prędkość wentylatora jest zależna od aktualnego obciążenia układu graficznego: kiedy jest ono niskie wentylator obraca się niemal bezgłośnie. W momencie wzrostu obciążenia prędkość wentylatora również wzrasta, zapewniając wydajne chłodzenie całego układu.

Alternatywą dla chłodzenia aktywnego jest całkowicie bezgłośny układ pasywny, gdzie stosowany jest sam radiator bez wentylatora. Znajduje on jednak zastosowanie jedynie w mało wydajnych kartach graficznych z niższego segmentu, które nie generują wiele ciepła.

Nieliczne, najwydajniejsze jednostki mają także konstrukcję fabrycznie przystosowaną do chłodzenia wodnego. Jest to rozwiązanie droższe i bardziej skomplikowane od chłodzenia aktywnego czy pasywnego, jednak zapewnia najwyższą wydajność.

NVIDIA Ansel

Dzięki technologii Ansel będącej odpowiedzią na niewielkie możliwości dostępnych narzędzi do przechwytywania zrzutów ekranu z gier komputerowych możesz swobodnie wykonywać screeny z dowolnej perspektywy. Swobodna kamera, filtry przetwarzania końcowego, obsługa trybu EXR, superrozdzielczość i przechwytywanie w 360-stopniowym zakresie widzenia to tylko niektóre z funkcji oferowanych przez NVIDIA. Technologia Ansel daje możliwość edycji obrazu widocznego podczas rozgrywki poprzez zmianę położenia kamery i kąta widzenia. Rób zrzuty ekranu z zupełnie innej perspektywy, przechwytuj znacznie szerszy krajobraz, edytuj i poprawiaj kolory.

Nowy interfejs Vulkan

Pracuj, baw się, oglądaj – wygodnie i komfortowo dzięki bibliotece Vulkan API zapewniającej większą kontrolę nad kartą graficzną i niższe obciążenie GPU. Vulkan API ma obniżony narzut sterowania, a więc wymaga mniejszej mocy obliczeniowej procesora głównego do wykonania tych samych zadań, posiada też lepsze skalowanie w wielordzeniowych procesorach. Już dziś zachwyć się znacznie lepszą grafiką w grach i możliwościami drzemiącymi w bibliotece Vulkan.

Złącze HDMI

Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Złącze DisplayPort

Kartę wyposażono w jedno złącze Display Port – to uniwersalny interfejs cyfrowy, który umożliwia podłączenie do konfiguracji monitora, systemu kina domowego, projektora i innych kompatybilnych urządzeń. Pojedyncze złącze Display Port będzie w pełni wystarczające do podstawowej konfiguracji komputerowej z jednym wyświetlaczem lub do rozbudowanych zestawów, w których kolejne monitory podłącza się do innego rodzaju złącz na karcie graficznej.

Złącze DVI

Na tej karcie graficznej znajdziesz sprawdzone złącze DVI, które możesz wykorzystać do podłączenia kompatybilnego monitora. Standard ten umożliwia przesyłanie obrazu w wysokiej jakości i rozdzielczości bez opóźnień i przycinania, co jest zasługą optymalnej przepustowości złącza i wysokiej częstotliwości odświeżania. Karta z pojedynczym złączem DVI sprawdzi się w podstawowych konfiguracjach z jednym monitorem albo w bardziej rozbudowanych, w których dodatkowe ekrany są podłączone do innych złącz na karcie.

Doświadcz nowego poziomu rozgrywki

Ten model karty wyposażono w złącze PCI Express 3.0 x16, co zapewniło zarówno świetną kompatybilność z licznymi płytami głównymi, jak również bardzo wysoką przepustowość. Zdecydowana większość kart graficznych z różnych przedziałów cenowych dysponuje właśnie tym typem złącza. Będzie to więc odpowiedni wybór praktycznie do każdej konfiguracji.

Rozświetl swój komputer dzięki podświetleniu LED

Dodaj swojej konfiguracji nieco więcej blasku z kartą graficzną wyposażoną w podświetlenie LED. Jednostka z subtelnym podświetleniem doskonale wkomponuje się w gamingową konfigurację. Szczególnie dobrze będzie prezentowała się w obudowie z oknem. Podświetlenie LED na karcie graficznej jest subtelne i efektowne – delikatnie rozproszy mrok i sprawi, że komputer będzie prezentował się jeszcze ciekawiej.

 

 

Najlepsza platforma gamingowa

Bądź gotowy do gry z GeForce® GTX.

Karty graficzne GeForce GTX są najbardziej zaawansowanymi kartami, jakie kiedykolwiek stworzono. Odkryj bezprecedensową wydajność, energooszczędność oraz wrażenia jakie dostarczą gry nowej generacji.

 

VR READY

Odkryj wydajność, która pozwala na swobodne generowanie światów wirtualnej rzeczywistości (VR). Dzięki technologiom NVIDIA VRWorks™ karta graficzna może zaoferować użytkownikom najniższe opóźnienia oraz kompatybilność w trybie plug-and-play ze wszystkimi najważniejszymi, dostępnymi na rynku zestawami gogli VR. Za sprawą dźwięku VR, implementacji fizyki i emulacji dotyku w środowisku VR, będziesz mógł dosłownie słyszeć i czuć każdą chwilę.

Najnowsze technologie gamingowe

Układy graficzne bazujące na architekturze Pascal zostały skonstruowane tak , aby sprostać wymaganiom kolejnych generacji wyświetlaczy, w tym urządzeń VR, ekranów ultra-wysokiej rozdzielczości i systemów wielomonitorowych. Dzięki technologii NVIDIA GameWorks ™, nowe układy podczas rozgrywki i odtwarzania materiałów wideo o wysokiej, kinowej jakości są w stanie generować wyjątkowo płynny obraz. Dodatkowo w nowych procesorach graficznych zaimplementowano rewolucyjną funkcję, która pozwala na 360-stopniowe przechwytywanie obrazu.

Wydajność

Karty bazujące na procesorach graficznych korzystających z architektury Pascal charakteryzują się wyższą wydajnością i lepszą efektywnością energetyczną. Nowe układy zbudowano przy użyciu wyjątkowo szybkich tranzystorów FinFET. Dzięki nim, oraz za sprawą obsługi bibliotek graficznych DirectX™ 12, możliwe stało zapewnienie graczom nie tylko wyjątkowych wrażeń w grach, ale również otrzymują oni wydajną i energooszczędną kartę graficzną generującą płynny obraz.

 

NAJLEPSZA GAMINGOWA KARTA GRAFICZNA

Wydajność, projekt i wykonanie stanowią klasę samą dla siebie.

 

WENTYLATOR TORX 2.0

WIĘKSZA MOC DZIĘKI PRACY ZESPOŁOWEJ

Podobnie jak ma to miejsce w grach, wyjątkowa technologia wentylatorów MSI TORX 2.0 Fan wykorzystuje siłę pracy zespołowej po to, aby umożliwić systemowi TWIN FROZR VI osiągnięcie wyższej wydajności chłodzenia.

Wentylatory TORX 2.0 zostały tak skonstruowane, że są one w stanie wytworzyć większe o 22% ciśnienie tłoczonego powietrza przy jednoczesnym zmniejszeniu poziomu generowanego hałasu, nawet w największym ogniu walki.

Dyspersyjne łopatki wentylatora
mają stromo zakrzywioną powierzchnię, dzięki czemu możliwe jest przyspieszenie przepływu tłoczonego przez wentylator powietrza i zwiększenie jego skuteczność działania.
Tradycyjna konstrukcja łopatki wentylatora
wymusza stały przepływ powietrza do znajdującego się poniżej masywnego radiatora.

 

TECHNOLOGIA ZERO FROZR – POZOSTAŃ NIEWYKRYTYM

W wypadku kart graficznych, po raz pierwszy wprowadzona na rynek przez firmę MSI w 2008 roku technologia ZeroFrozr, jest uznawana obecnie za przemysłowy standard. W sytuacjach niskiego obciążenia, może ona wyeliminować hałas generowany przez wentylatora zatrzymując go. Dzięki temu gracz może skupić się na prowadzonej rozgrywce, bez wsłuchiwania się w szum wirujących wentylatorów.

 

> 60°C < 60°C
Wentylatory wirują
Podczas intensywnego grania lub uruchomienia benchmarków
Wentylatory zostają zatrzymane
Całkowita cisza podczas pracy na biegu jałowym, odtwarzaniu multimediów lub podczas grania w mniej wymagające gry

“Jeśli wentylator TORX 2.0 się zatrzymał to znak, że nadszedł już najwyższy czas do tego, aby zmusić twoją gamingową platformę do bardziej wytężonej pracy!”

 

 

RADIATOR

Przyglądając się konstrukcji gamingowej karty graficznej, warto zwrócić uwagę na radiator, który jest arcydziełem inżynierii, zaprojektowanym do utrzymywania właściwej temperatury pracy urządzenia. Każdy najmniejszy detal skomplikowanej konstrukcji radiatora odgrywa istotną rolę w zapewnieniu odpowiedniego chłodzenia, które przekłada się na spokojną i cichą rozgrywkę.

TECHNOLOGIA STEROWANIA PRZEPŁYWEM POWIETRZA

Korzystająca z zaawansowanej aerodynamiki technologia sterowania przepływem powietrza, kieruje większą jego objętość bezpośrednio na ciepłowody (heat pipe) systemu TWIN FROZR VI. Specjalne deflektory umieszczone na radiatorze zwiększają powierzchnię chłodzącą, dzięki czemu poprawia się sprawność chłodzenia, co z kolei przekłada się na niższą temperaturę pracy i lepszy komfort gry  


 

PRZYSZŁOŚĆ GAMINGU

Dzięki eliminacji efektów rozrywania obrazu, migotania ekranu i opóźnień sygnału na wejściu wyświetlacza, gra staje się bardziej płynna, szybsza i dostarcza podczas rozgrywki znacznie bardziej ekscytujących wrażeń.
Rozdzielczość UHD (Ultra-high resolution) jest czterokrotnie wyższa od rozdzielczości 1080p. Dzięki temu podczas gry, wyświetlana na ekranie zawartość jest znacznie bardziej ostra, a generowany obraz jest nie tylko czysty i jasny, ale również zawiera więcej delikatnych szczegółów.

PRZYGOTUJ SIĘ NA WIRTUALNĄ RZECZYWISTOŚĆ Z MSI

Aby użytkownik mógł doświadczyć i cieszyć się imponującym światem wirtualnej rzeczywistości, niezbędny jest do tego celu sprzęt, który dysponuje wysoką wydajnością. MSI, wiodąca, światowa marka związana z najbardziej zaawansowanym gamingiem i eSportem, stosuje się do szczegółowych zaleceń producentów sprzętu, oprogramowania i gogli VR po to, aby użytkownik miał pewność, że jego system jest przygotowany do natychmiastowego wejścia w świat wirtualnej rzeczywistości. Firma MSI integruje w swoim rekomendowanym dla graczy sprzęcie VR, najlepsze rozwiązania technologiczne związane z wirtualną rzeczywistością. Wraz ze swoimi partnerami w dziedzinie technologii VR, MSI może zaoferować sprzęt, który dostarczy graczom niezwykle realistyczne wrażenia w świecie VR i uczucie, że gry naprawdę ożywają.

 

WŁĄCZ WIRTUALNĄ RZECZYWISTOŚĆ ZA POMOCĄ JEDNEGO KLIKNIĘCIA

Do tego, aby uzyskać wysoką jakość i najlepsze wrażenia w świecie wirtualnej rzeczywistości, niezbędna jest maszyna, która zapewni maksymalną wydajność. Aplikacja MSI Gaming App jest w stanie przystosować komputer do użytku w wirtualnej rzeczywistości za pomocą zaledwie jednego kliknięcia, przestawiając wszystkie kluczowe komponenty w tryb ustawień wysokiej wydajności i przy okazji sprawdzi, czy inne uruchomione aplikacje nie będą miały wpływu na twoją przygodę w świecie VR.

 

AFTERBURNER

Aplikacja MSI Afterburner jest najbardziej znanym i powszechnie używanym na świecie narzędziem do podkręcania kart graficznych. Oprogramowanie to zapewnia pełną kontrolę nad kartami graficznymi. Jest to także bardzo szczegółowe narzędzie pozwalające zdiagnozować i sprawdzić sprzęt. Wyposażono je również w kilka dodatkowych funkcji, takich jak dostosowanie profili wentylatorów, opcje przydatne przy prowadzeniu testów wydajności oraz możliwość rejestracji nagrań wideo.

INFORMACJE O WYDAJNOŚCI I TEMPERATURZE WYŚWIETLANE BEZPOŚREDNIO NA EKRANIE

 

Monitorowanie w czasie rzeczywistym parametrów pracy GPU, częstotliwości pamięci DRAM, temperatur procesora i układu graficznego oraz wielu innych parametrów bezpośrednio w grze lub w innych aplikacjach pracujących w trybie pełnoekranowym. Listę wyświetlanych informacje można dostosować do własnych potrzeb.

 

 

 

 

OPROGRAMOWANIE GAMING APP

Aplikacja MSI Gaming App pozwala za pomocą jednego kliknięcia przełączać się pomiędzy profilami wydajności, które pozwolą uwolnić dodatkową wydajność dla gier lub przełączyć kartę w tryb cichy podczas pracy z aplikacjami, które w nieznacznym stopniu obciążają komputer. MSI Gaming App wyposażono również w zakładkę EyeRest, która oferuje łatwy dostęp do technologii poprawy jakości obrazu. Zakładka związana z opcjami monitoringu diod LED, daje z kolei dostęp do pełnej kontroli nad systemem MSI GAMING LED, który pozwala dostosować podświetlenie do nastroju użytkownika.

Tryb podkręcania

Uzyskanie maksymalnej wydajności, dzięki wyższym częstotliwościom taktowania i zwiększonej wydajność wentylatora

Tryb gier

Zachowuje równowagę pomiędzy wydajnością w grze i generowanym przez sprzęt hałasem

Tryb cichy

Środowisko minimalizujące generowany przez wentylatory hałas

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
MSI
Kod producenta
GTX 1050 TI GAMING X 4G
EAN
0824142137420
Chipset
Producent chipsetu
NVIDIA
Rodzaj chipsetu
Taktowanie rdzenia
1379 MHz
Jednostki przetwarzania
Techniczne
Długość karty
219 mm
Łączenie kart
Nie
Rozdzielczość
7680 x 4320
Rekomendowana moc zasilacza
300 W
Pamięć RAM
Ilość pamięci RAM
Rodzaj pamięci RAM
Chłodzenie
Typ chłodzenia
Ilość wentylatorów
2
Złącza
D-Sub
Brak
Brak
Złącza zasilania
6-pin
Zawartość pudełka
Wersja opakowania
BOX

Opinie

(482)
(482)
5/5
(482)
98% osób poleca
ten produkt
5
89%
4
9%
3
0%
2
1%
1
1%
Karta bardzo dobrze radzi sobie z nowymi tytułami, można spokojnie grać w GTA V czy też Wiedźmina 3. Gdy nie korzystamy z pełni mocy tej karty karta pracuje na trybie pasywnym utrzymując naprawdę fajną temperaturę, gdy zaś korzystamy z bardziej wymagających gier karta jest praktycznie nie słyszalna. Sam wygląd podświetlenie oraz jego animacja w boju powoduje, że karta naprawdę ładnie się prezentuje w otwartych obudowach.
 • ZALETY:
 • + dobra kultura pracy,
 • + wygląd (czerwone animowane podświetlenie wraz z białym logo MSI),
 • + bardzo ciche chłodzenie aktywne,
 • + niski pobór mocy,
 • WADY:
 • - jak na razie brak :) (no może nie poradzi sobie z ustawieniami ULTRA nowych tytułów)
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Mam pytanie ile miałeś fps w Gta V czy Wiedźminie 3 i na jakich ustawieniach grałeś(ultra/wysokie/średnie/niskie)
Z góry dzięki ;)
Gta V: 1920x1080 (Wysokie) ok. 51-55 fps
Wiedźmin 3 1920x1080 (wysokie) ok. 35-38 fps
jaki masz procesor?
To może ja się wypowiem.. Ja mam procesor i5 7400 i własnie tego GTX'a 1050 Ti. W GTA V mam na ustawieniach wysokich (1920x1080) 60-90fps
A w Wiedźminie mam na ustawieniach wysokich (1920x1080) 30-55fps
ale jaki procek bo są wersje oszczędne z końcówką u i HQ te bardziej wydajne jednostki i oczywiście ilość rdzeni i , jeśli chodzi o ram do jak jest około 8 ddr4/r5 jest spoko
To trochę słabo.Sam zastanawiam się nad wymianą karty.Mam Msi Gtx 960 i w wieśku mam 50 do 60 klatek na ustawieniach wysokich bez hairworks i niskich cieniach i trawie.
U mnie na wysokich w wiedźminie 3 bez kręcenia karty fps 60-58 niżej mi nie spadały mam procesor amd fx 6300 tm nie kręcony także może to wina sterowników do karty ze tak malo macie fpsów
ja na mojej starej gtx 970 mam wieśka na średnich a tekstury wysokie w 60 fps
Ile fps w Fortnite bedzie?
Karta godna zakupu.

Zalety:
-cena
-wydajnosc
-kultura pracy

Wady:
-Brak
To cudów nie ma, osiągi jak na moim GeForce 780.
w wiedźminie liczy się również moc procesora więc nie porównywałbym gtx 1050 w tej grze do innych kart
Ludzie, te wszystkie pytania "Czy będzie pasować do zestawu..." - masakra. Wiadomo, że będzie, nawet jak płyta jest na DDR2 czy DDR4, byleby miała slot PCI. Chyba że ktoś ma zasilacz jakiś ogórek 300W i zestaw klęknie, albo karta nie mieści się w obudowie. Kwestia tylko w wykorzystaniu wydajności karty. Nadaje się na zestaw wyżej niż przeciętny, ale bez przesady. Obsłuży wszystkie gry jak na dzisiejszy dzień, łącznie z RDR2 ale bez fajerwerków. Przy procku i5 8400 i 8GB RAM 3200, płyta ASRock Z370Pro4 chodzi na 50fps fullHD. Nie ma sensu wkładać tej karty do zestawów z górnej półki, nie będzie wykorzystana.
ta pewnie :bravo morele. w tamtym tygodniu karta kosztowala okolo 740 zł, haha
 • WADY:
 • - cena
Posiadam ten produkt Od dziś
To nie wina morele tylko ludzi którzy kupują 20 kart graficznych do swoich koparek
Wioletta wlasnie nie bo do koparek kupuja rx 570 i 580 a gtx 1050 ti sie nie nadaje a morele zwiekszylo ceny bo nie ma konkurencji.
Czy ty w ogóle orientujesz się czym jest inflacja podażowa? To nie wina morele... polecam zapoznać się z wykresem popytu i podaży. Kiedy popyt rośnie a podaż jest taka sama cena automatycznie rośnie. Tak wyglada rynek, myślisz ze morele kupuje te karty od producenta po takiejcsamej cenie non-stop? To oni podnoszą ceny ale tez nie na własne życzenie wszystko spowodowane jest zwiększeniem się zapotrzebowania na karty przy wciąż takiej samej produkcji.
Opinia potwierdzona zakupem
Nwm czy nie lepiej było brac rx470/480 do i5 6500 ale i tak jestem zadowolony :D
 • ZALETY:
 • + Bf1 średnie 60+ fps
 • + Dobre chłodzenie
 • + Cichutka
 • + Ładnie wygląda i ładnie się świeci :D
 • + 4gb
 • + Poradzi sobie z wszystkim przez najbliższe kilka lat
 • WADY:
 • - Jak kupowałem kosztowała 860zł teraz 800zł to bardzo dobra cena :D
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Troche pojechałeś z tym ,że na najbliższe kilka lat wystarczy. Max rok , dwa nie więcej.
Teraz dał byś 1200zl
Opinia potwierdzona zakupem
Jak na 4gb bardzo wydajna. Przy współpracy z i5-7500 robi robotę.
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Witam, akurat będę kupował właśnie tą karte graficzną msi gtx 1050 ti 4 gb GDDR5 oraz procesor i5 7600k opłaca sie?? myśle że tak odpowiedz ktoś?
Opinia potwierdzona zakupem
W połączeniu z I3 6100, w CSGO wydajność na średnio wysokich ( moje preferencje, nie brałem pod uwagę najwyższej wydajności ) stałe 250fps+
 • ZALETY:
 • + wyglad
 • + wydajnosc
 • + podswietlane logo
 • + tryb pasywny i aktywny pracy wentylatorow
 • + dolaczone oprogramowanie
 • WADY:
 • - brak
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
jakie podzespoły?
i3 6100
MSI H110 PRO
2x4gb ddr patriot viper 2133mhz cl14
MSI gtx ^
Silentum PC Spartan LP
Corsair 450W vs450
karta graficzna jak na razie bardzo dobrze się sprawuję co mnie zaskoczyło karta graficzna jest podświetlana cs go działa na 250 fps w innych grach fps nie spada poniżej 60 klatek na sekundę BARDZO POLECAM
 • ZALETY:
 • + karta graficzna jest bardzo wydajna
 • +
 • + jest podświetlana
 • +
 • + bardzo ładna
 • WADY:
 • - cena tej karty mogła by być ciut niższa ale to tylko mała wada
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Godny następca GTX 960. MSI wykonało kawał dobrej roboty. Na niczym nie oszczędziło w stosunku do jakości wykonania , mimo iż to najsłabszy GAMING X w rodzinie 10xx od MSI. Bosko wygląda w mojej obudowie z oknem SilentiumPC Gladius M35W Pure Black + pł.gł MSI B150M NIGHT ELF + SilentiumPC Aurora Lighting System RGB-302 (LED MOOD). Gorąco polecam z tym zestawem.

Pozdrawiam i polecam
 • ZALETY:
 • + Najlepsza wydajność ze wszystkich 1050 TI , super wygląd i kultura pracy w stresie ,
 • WADY:
 • - Tylko jedna !!! - BRAK SŁABYCH STRON :)
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Karta jest zarąbista, fajne podświetlenie, cena była dobra (w ostatniej chwili przed podwyżkami kupiłem), w Battlefield 1 z FX6300 gram na średnich w 40-70 fps, cicha, chłodna (dotykałem tej rurki przewodu nie wiem co to jest i wiem że to był idiotyzm ale podczas grania się nie sparzyłem więc to dobry znak :-D)
 • ZALETY:
 • + Podświetlenie
 • + Cicha
 • + Chłodna
 • + Montaż uber łatwy
 • + Łatwe podkręcanie
 • + Rozmiary nawet spoko
 • + Cena/Wydajność
 • + Sprawdzona firma
 • + W zestawie była instrukcja w formie komiksu hehe ,aż sobie poczytałem
 • WADY:
 • - a jakieś są?!? Bo ja nie widze
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Minus kosztuje 1000 zl
Rewelacja, chcialem 1060 albo RX 470 ale jak zobaczylem ceny to zaryzykowalem tą i... jedna z najlepszych decyzji w moim zyciu. Za te ce Wiedzmin 3 na ultra (bez hairworks bo po co to komu) na ponad 40fpsach z i5?! O reszcie gier juz nie wspomne bo tam ponad 60 klatek na spokojnie. Do tego ta cisza, Matko Boska jej nie slychac nawet pod obciazeniem! Czesto zostawiam komputer na noc i teraz gdyby nie lampki (ktore rowniez sa wielka zaleta karty) to nie wiedzialbym ze komputer jest wlaczony. Po prostu genialne, bylem sceptyczny co do kupna bo w internecie jest sporo hejtu, ze RX lepsze ale popatrzmy na cene - idealny stosunek jakosc-cena a nawet duzo lepszy niz sie spodziewalem. Polecam kazdemu.
 • ZALETY:
 • + Najnowsze tytuly smigaja az milo ( w FullHD oczywiscie na wiecej nie liczylbym za te cene)
 • + 4gb VRAM
 • + Wyglad + ledy
 • + Wielkosc
 • + Perfekcyjna cisza
 • + Stosunek cena-jakosc
 • + Genialna cena
 • WADY:
 • -Jej wadą jest to ze nie kupilem jej wczesniej
Posiadam ten produkt Ponad rok
Z gory przepraszam, przypadkowo zaznacyzlem iz posiadam karte ponad rok co jest absurdem bo wyszla calkiem niedawno - karte posiadam ok.2 miesiecy.
Witam, mam pytanie czy próbował Pan z takimi tytułami jak Far Cry 4 i Dying Light?
Jak się sprawuje przy grach tego pokroju?
Pozdrawiam
OoO!! czyżby koniec koparek nadszedł? ceny powracają z księżyca na ziemie :) Jeszcze 100zł mniej i będzie można normalnie pomyśleć o zakupie ;)
Posiadam ten produkt Ponad rok
Inspiracje
(152)

Pytania i odpowiedzi

(296)
Można zmienić kolor podświetlenia w tej karcie ?
Nie, jest tylko czerwony... Można jedynie stylami świecenia sterować

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Informacje o gwarancji producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(482)
Pytania i odpowiedzi
(296)
Inspiracje
(152)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Incore toner IH285A-N / CE285A (black), Esperanza EA143, 3MK Classic do HTC DESIRE Q (F3MK_CLASSIC_HTCDESIREQ), Media-Tech MT1250 Przewodowa Czarna US (MT1250-US), 3MK HardGlass do Nokia Lumia 730 (F3MK_HARDGLASS_NL730), Epson RC-T1YNA tape 100mmx15m yellow (C53S633003), InLine D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA) 7m czarny (17722B), Makerbot folia do Replicator 2 10szt. (MP06082), Meliconi Szklana Półka ze schowkiem na przewód (480522 BA), Dell 4 TB 3.5'' SAS-3 (12Gb/s) (400-ALNY), Garett Electronics G11 Czarny (G11 czarny), Gemfan Śmigła PC Bullnose 6x4.6 (PMPC6046-BNB), Ricoh Aficio Toner MPC305E, magenta (841596), Silicon Power HDD 3 TB Czarno-zielony (SP030TBPHDA60S3K), AgfaPhoto Toner APTHP530AE / CC530A (Black), 3MK 3MK Etui NC Sam Note 9 N960 czarny black, Natural Case, GSM City CASE ETUI JEDNOROŻEC BABY MIĘTOWY SAMSUNG GALAXY S9, Pasabahce Maku boral stiklo puodeliai, 2 vnt., GeForce GTX 1050 Ti
Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
Od 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni