Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 2080 Gaming OC 8GB GDDR6 (256 Bit), HDMI, 3xDP, USB-C, BOX (GV-N2080GAMING OC-8GC)

ID produktu: 4141837
Zobacz produkty podobne
(20)
Zapytaj społeczności 6 pytań
 • Długość karty: 286 mm
 • Ilość pamięci RAM: 8 GB
 • Rodzaj chipsetu: GeForce RTX 2080
 • Taktowanie rdzenia w trybie boost: 1830 MHz
 • Łączenie kart: NVLink
Opis
Specyfikacja
Opinie (20)
Inspiracje (7)
Pytania i odpowiedzi (6)
Gwarancje i usługi
Raty

NVIDIA RTX 2080 - topowa karta graficzna

Układ graficzny NVIDIA GeForce RTX 2080 zaprojektowano z myślą o graczach i najbardziej wymagających użytkownikach. Nie warto chodzić na kompromisy, a przynajmniej jeśli chodzi o wydajność w grach i o wyraziste odwzorowanie detali. Karta RTX 2080 zapewni świetne parametry do topowych gier, jak również do prac graficznych, projektowania, montażu wideo i do wielu innych zastosowań. Karta RTX 2080 dysponuje 8 GB pamięci RAM GDDR6. To jednostka, która bazuje na nowoczesnej architekturze Turing, korzysta z rdzeni Tensor oraz wspiera Ray Tracing umożliwiający śledzenie odbić i cieni w czasie rzeczywistym, co zdecydowanie podnosi walory wizualne każdej produkcji.

8GB pamięci RAM GDDR6

Zaproś znajomych, usiądź na wygodnej kanapie, włącz film w 4K i ciesz się dynamicznym obrazem dzięki 8GB pamięci GDDR6. Zapomnij o frustrującym klatkowaniu podczas grania w topowe produkcje albo przycinaniu w czasie pracy w zaawansowanych programach graficznych. Pamięć RAM GDDR6 to nie tylko kilkukrotnie większa wydajność i energooszczędność, ale również niepowtarzalna jakość gwarantująca płynność wyświetlanego obrazu. Ciesz się niczym niezakłóconą rozgrywką, konkuruj z najlepszymi rywalami na świecie – z 8GB pamięci GDDR6 możesz znacznie więcej!

Aktywny układ chłodzenia

Układ aktywnego chłodzenia karty graficznej składa się z zestawu radiatora oraz wentylatora (jednego lub więcej). Radiator odbiera ciepło z rdzenia graficznego oraz rozprasza je dzięki dziesiątkom cienkich blaszek. Z kolei wentylator ma za zadanie skutecznie schłodzić radiator. Taki zestaw idealnie się uzupełnia i w większości przypadków oferuje najbardziej optymalne chłodzenie karty graficznej. Zapewnia dobry kompromis między niską emisją hałasu, a wysoką wydajnością, ponieważ prędkość wentylatora jest zależna od aktualnego obciążenia układu graficznego: kiedy jest ono niskie wentylator obraca się niemal bezgłośnie. W momencie wzrostu obciążenia prędkość wentylatora również wzrasta, zapewniając wydajne chłodzenie całego układu.

Alternatywą dla chłodzenia aktywnego jest całkowicie bezgłośny układ pasywny, gdzie stosowany jest sam radiator bez wentylatora. Znajduje on jednak zastosowanie jedynie w mało wydajnych kartach graficznych z niższego segmentu, które nie generują wiele ciepła.

Nieliczne, najwydajniejsze jednostki mają także konstrukcję fabrycznie przystosowaną do chłodzenia wodnego. Jest to rozwiązanie droższe i bardziej skomplikowane od chłodzenia aktywnego czy pasywnego, jednak zapewnia najwyższą wydajność.

Nowy interfejs Vulkan

Pracuj, baw się, oglądaj – wygodnie i komfortowo dzięki bibliotece Vulkan API zapewniającej większą kontrolę nad kartą graficzną i niższe obciążenie GPU. Vulkan API ma obniżony narzut sterowania, a więc wymaga mniejszej mocy obliczeniowej procesora głównego do wykonania tych samych zadań, posiada też lepsze skalowanie w wielordzeniowych procesorach. Już dziś zachwyć się znacznie lepszą grafiką w grach i możliwościami drzemiącymi w bibliotece Vulkan.

VR Ready

Zachwyć się możliwościami oferowanymi przez technologię Virtual Reality (VR). Zmień sposób grania i stań się pełnoprawnym uczestnikiem toczonej batalii, trafiając w sam środek akcji dzięki prawdziwemu 3D. Poruszaj głową, aby zmienić widziany obraz, nawiązuj interakcje za pomocą gestów, oddaj się niezapomnianej rozrywce na najwyższym poziomie. Dzięki technologi VR Ready otrzymujesz doskonałą jakość obrazu, płynność i dynamikę, o jakiej niedawno można było jedynie marzyć.

Real-time Ray Tracing

Jeszcze bardziej realistyczna grafika w grach? Z technologią Real-time Ray Tracing wchodzącą w skład pakietu programistycznego GameWorks animacje w topowych produkcjach mają jeszcze lepszą jakość. Real-time Ray Tracing pozwala w czasie rzeczywistym renderować cienie i odbicia, odwzorowując różny stopień pochłaniania, odbijania i załamywania światła. Zaawansowane algorytmy śledzenia promieni uwzględniają materiały i źródła światła, sprawiając, że wyświetlany obraz jeszcze bardziej przypomina ten rzeczywisty.

NVIDIA Ansel

Dzięki technologii Ansel będącej odpowiedzią na niewielkie możliwości dostępnych narzędzi do przechwytywania zrzutów ekranu z gier komputerowych możesz swobodnie wykonywać screeny z dowolnej perspektywy. Swobodna kamera, filtry przetwarzania końcowego, obsługa trybu EXR, superrozdzielczość i przechwytywanie w 360-stopniowym zakresie widzenia to tylko niektóre z funkcji oferowanych przez NVIDIA. Technologia Ansel daje możliwość edycji obrazu widocznego podczas rozgrywki poprzez zmianę położenia kamery i kąta widzenia. Rób zrzuty ekranu z zupełnie innej perspektywy, przechwytuj znacznie szerszy krajobraz, edytuj i poprawiaj kolory.

Złącze HDMI

Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Trzy złącza DisplayPort

Kartę wyposażono w trzy złącza Display Port, dzięki czemu będzie ona doskonałym wyborem nie tylko do podstawowych, ale też zdecydowanie bardziej rozbudowanych konfiguracji gamingowych i do pracy. Złącza Display Port zapewniają dostęp do uniwersalnego interfejsu cyfrowego. Z ich pomocą do karty graficznej można podłączyć monitory, telewizory, projektory i innego rodzaju urządzenia.

USB-C

Dzięki wydajnemu portowi USB-C podłącz do swojego komputera monitor i ciesz się transmisją danych dochodzącą nawet do 10 GB/s. Przesyłaj obraz i dźwięk, odtwarzaj filmy w 4K, graj w topowe produkcje, konkurując z najlepszymi rywalami na świecie. Dzięki złączu USB-C połączysz się nie tylko z monitorem, ale również ze smartfonem, tabletem i innym urządzeniem mobilnym. Port USB typu C pozwoli Ci naładować urządzenie mobilne, a transmisja danych odbywa się tutaj szybciej niż przez sieć Wi-Fi.

Doświadcz nowego poziomu rozgrywki

Ten model karty wyposażono w złącze PCI Express 3.0 x16, co zapewniło zarówno świetną kompatybilność z licznymi płytami głównymi, jak również bardzo wysoką przepustowość. Zdecydowana większość kart graficznych z różnych przedziałów cenowych dysponuje właśnie tym typem złącza. Będzie to więc odpowiedni wybór praktycznie do każdej konfiguracji.

Połącz swoje karty z technologią NVLink

Łączenie kart graficznych to sprawdzony sposób na uzyskanie bardzo wysokiej wydajności graficznej. Rozwiązanie tego rodzaju świetnie sprawdza się w konfiguracjach gamingowych, jak również w profesjonalnych stacjach roboczych. Ten model karty graficznej może być użyty jako element tak rozbudowanej konfiguracji, a wszystko to za sprawą złącza NVLink, które umożliwia łączenie kart graficznych GeForce RTX opartych o architekturę Turing.

GeForce RTX 2080 Gaming OC 8 GB

Nowe układy GPU z serii RTX, to wprowadzenie do fotorealistycznej rozgrywki, która pozwala doświadczyć zupełnie nowych wrażeń wizualnych. Model 2080 to najbardziej zaawansowana jednostka graficzna w ofercie producenta oraz najwydajniejszy procesor graficzny na rynku. Nowy chipset zapewnia 6-krotnie lepszą wydajność względem poprzedniej generacji. Zastosowanie ultraszybkich pamięci - GDDR6 pozwoliło zwiększyć przepustowość do 14-16 GB/s.
Wsparcie dla technologii RayTracing sprawia, że RTX 2080, to karta graficzna oddalona o lata świetlne od obecnych standardów wirtualnej rozgrywki

Architektura turing

Zaprojektowana i zbudowana zupełnie na nowo, aby stworzyć rewolucyjną platformę GeFroce® RTX. Nowy chipset to innowacyjna hybryda znanych rozwiązań, z całkowicie nowymi technologiami z zakresu sztucznej inteligencji, programowalnego cieniowania czy ray-tracingu w czasie rzeczywistym. Turing to osiągnięcie kolejnego stadium rozwoju grafiki komputerowej.

Ray-tracing w czasie rzeczywistym

Nowa platforma GeFroce® RTX wprowadza do gry absolutnie nowe rozwiązanie tworzenia wyjątkowo realistycznego oświetlenia, refleksów świetlnych czy cieni, które zapewniają niespotykany dotąd realizm w porównaniu do konwencjonalnych metod renderingu. Układy oparte o architekturze Nvidia Turing™ jako pierwsze na świecie gwarantują wsparcie dla ray-tracingu w czasie rzeczywistym.

Nowy wymiar grania

Model RTX 2080 to przede wszystkim ponadprzeciętna wydajność, która gwarantuje płynną rozgrywkę w rozdzielczości 4K Surround. Wsparcie dla technologii współbieżności SLI pozwoli połączyć RTX 2080 ze sobą, tworząc tym samym monstrualnie wydajną konstrukcję. Nowością jest port USB typu C ze wsparciem dla VirtualLink, który pozwala na łączność ze sprzętem VR. Jedno wejście, tysiąc możliwości.

Pamięć GDDR6

Najnowszy typ pamięci synchronicznej oferuje 2-krotnie wyższą przepustowość względem modeli GDDR5 i zapewnia zdecydowanie niższy pobór energii. Zmniejszenie napięcia pozytywnie wpływa na kulturę pracy karty graficznej.

StandardGDDR5GDDR5XGDDR6
Maksymalna przepustowość7 - 8GB/s12GB/s14 - 16GB/s
Napięcie1,5V1,35V1,35V
Pojemność (kości)1 - 8GB8GB8 - 16GB

VR Ready

Obsługa urządzeń VR nigdy nie była na tak wysokim poziomie. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii udało się uzyskać najniższe opóźnienie w przesyłaniu sygnału oraz łączność plug-and-play z czołowymi zestawami VR z obsługą technologii Nvidia VRWorks™ dostępnymi na rynku. W rzeczywistości wirtualnej doznania audiowizualne, zjawiska fizyczne czy interakcje dotykowe będą autentycznymi przeżyciami, które zaktywizują całe ciało i umysł.

Więcej klatek na sekundę - wyższa szansa na wygraną

Szybsza karta graficzna zapewnia wyższą częstotliwość generowania klatek. Wyższa częstotliwość generowania klatek oznacza krótszy czas reakcji gracza i lepszy stosunek K/D w grach typu Battle Royale

W oparciu o współczynniki kill/death w grach Fortnite i PUBG, mierzone na kartach klasy GTX/RTX z każdej serii. Źródło:NVIDIA. Uwaga: RTX 20xx obejmuje modele 2070,2080,2080Ti.

niezrównana wydajność

Fortnite, Apex Legends i PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS - aby osiągnąć w tych grach częstotliwość odświeżania klatek na poziomie 144 lub 240 FPS, musisz dysponować najlepszym sprzętem.

Średnia wydajność przy rozdzielczości 1080p. procesor i7-8700K. Do obsługi monitorów 120Hz, 144Hz i 240Hz, zalecane częstotliwości generowania klatek to odpowiednio 120FPS, 144 FPS i 240FPS.

Rozwiń opis
Wyróżnione przez eksperta
 • Długość karty 286 mm
 • Ilość pamięci RAM 8 GB
 • Rodzaj chipsetu GeForce RTX 2080
 • Taktowanie rdzenia w trybie boost 1830 MHz
 • Łączenie kart NVLink
Produkt
Producent Gigabyte
Kod producenta GV-N2080GAMING OC-8GC
EAN 4719331303594
Chipset
Producent chipsetu NVIDIA
Rodzaj chipsetu GeForce RTX 2080
Taktowanie rdzenia 1710 MHz
Techniczne
Długość karty 286 mm
Łączenie kart NVLink
Rozdzielczość 7680 x 4320
Rekomendowana moc zasilacza 650 W
Pamięć RAM
Ilość pamięci RAM 8 GB
Rodzaj pamięci RAM GDDR6
Chłodzenie
Typ chłodzenia Wentylator
Złącza
HDMI HDMI - 1szt.
Złącza zasilania 8-pin + 6-pin
Zawartość pudełka
Wersja opakowania BOX
4.5/5
(20)
95% osób poleca
ten produkt
5
75%
4
20%
3
5%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Wygląda pieknie. Padła mi płyta główna, więc nie sprawdze jak dziala.
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Wiesz masz spore szanse, że i karta padnie. Nowinka NV zapowiada się na niezłą wtopę.

https://www.purepc.pl/karty_graficzne/nvidia_geforce_rtx_2080_ti_ma_wady_ale_nie_powiemy_jakie#comment-490477
Opinia potwierdzona zakupem
Jeśli chodzi o samą wydajność sprzętu: odsyłam do bogatej literatury przedmiotu w internecie:P Krótko mówiąc: na ten moment i w racjonalnych przedziałach cenowych - najwyższa półka: przy rozdzielczości 1440p, wszystkie ustawienia "na ultra" i zabawa jest płynna i przyjemna.

W moim modelu brak jakichkolwiek problemów technicznych - wszystko działa jak należy.

Jeśli chodzi o jakość "użytkowania": wszystko idealnie, a karta przede wszystkim bardzo cicha. Nawet przy dużym obciążeniu nie ma jakiegoś wycia (oczywiście, słychać ją jak jest "ogień" na monitorze, ale w stopniu, który nie przeszkadza), a przy obciążeniach małych - niesłyszalna.

Z czystym sumieniem polecam:)
 • ZALETY:
 • + oczywiście wydajność
 • + bardzo wysoka kultura pracy
 • + w przypadku mojego modelu: brak jakichkolwiek mankamentów technicznych (a trochę ją pomęczyłem)
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Kupiony z myślą o nowych tytułach gier i technologii Ray Tracing. Krótko podsumowując "Wszystko na ultra", a tak praktycznie to są 3 firmowe profile karty: Silent = standardowy zegar 1800Mhz, Gaming = 1815mhz, OC = 1830Mhz i jedno użytkownika. Na profilu Gaming wszystko śmiga, więc OC nawet nie używałem za dużo. Jest sporo narzekań na wydajność przy Ray Tracingu, technologia jeszcze jest dopracowywana, ale osobiście tego nie zauważyłem w takim Metro: Exodus ustawiłem RT na Ultra i chodziło bez przycięć (FPS nie sprawdzałem). Temperatury niskie i kultura pracy bardzo fajna. Skromne podświetlenie RGB (sam napis "Gigabyte") ale mnie to osobiście odpowiada.
 • ZALETY:
 • + wysoka wydajność
 • + ray tracing
 • + dość cicha
 • + niskie temperatury
 • WADY:
 • - dośc wysoka cena
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Karta graficzna z serii RTX 20xx, bardzo ładna wydajność, wsparcie RayTracing'u (w końcu RTX :P), 8GB RAMu, RAM typu GDDR6
 • ZALETY:
 • +Chłodzenie 'Wind Force'
 • +GDDR6 RAM
 • +Podświetlany napis z boku
 • WADY:
 • -Przeważająca ilość DisplayPort ponad HDMI (to akurat moja preferencja
 • - ale)
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Piękna karta graficzna w niższej strefie w porównaniu do 11gb, ale daje radę w najcięższych sytuacjach. Mimo mało znośnego software’u bardzo pozytywnie i przyjemnie się jej używa.
 • ZALETY:
 • + Wydajność
 • WADY:
 • - Większych słabych stron nie ma
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo wydajna, cicha, chłodna. W tej cenie najlepszy wybór
Warto dopłacić do gaming OC w porównaniu do Windforce oc
 • ZALETY:
 • + cicha
 • + wydajna
 • + chłodna
 • WADY:
 • - cena
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Po przesiadce z GTX970 - jedno wielkie WOW ! Mega cicha, mega wydajna, szczególnie po OC. Polecam ! Warta każdej złotówki.
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Polecam, ale temperatury przy 4k mogłoby być niższe 72-75 stopni ..
 • ZALETY:
 • + Wydajność
 • WADY:
 • - cena
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Masz słabo wentylowana obudowę u mnie temperatury nie przekraczają 69 stopni
Opinia potwierdzona zakupem
Polecam
 • ZALETY:
 • + MEGA komfort i wygoda
 • + Materiał
 • WADY:
 • - Cena
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
1.5roku i zero problemów.
Super karta
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Świetna karta do gier ! Polecam
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Działa jak szalona
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
świetna
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Działa
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
.
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Karta oczywiście wydajna tak jak na to wskazuje cena produktu, natomiast mój egzemplarz posiada straszne problemy regulacją pracy wentylatorów. Przy stały obciążeniu podczas grania w wymagające gry nie ma żadnych problemów, karta nigdy nie przekroczyła 60stopni a przy tym jest kompletnie niesłyszalna podczas używania słuchawek. Problem zaczyna się gdy gramy w gry które dla RTX 2080 nie są żadnym wyzwaniem (typu LoL), podczas takiej rozgrywki chłodzenie cały czas włącza i wyłącza przy czym stwarza straszny szum. Być może to wina sterowników, ale z nimi też był straszny problem. Na Win 8.1 oczywiście żadnego wsparcia co jest dla mnie żartem bo nawet win7 posiada. program NVDIA Geforce nawet nie chciał się zainstalować, trzeba instalować ręcznie sterowniki, które są sprzed kilku miesięcy i nie dają karcie możliwości OC. Po zmianie na Win 10 zaczeły się problemy z wentylatorami oraz spadkami wydajności.
 • ZALETY:
 • + Wydajność
 • + Wygląd
 • + Podświetlane Logo
 • + Świetny układ chłodzenia
 • WADY:
 • - Sterowniki
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Prawda, sterowanie wentylami w firmware tego modelu (lub może egzemplarza?) karty jest cokolwiek dziwne przy obciążeniu "na granicy włączalności wentyli", ale, koniec końców, zatroszczył się to u mnie Afterburner.
Opinia potwierdzona zakupem
Po przesiadce z GTX 650 to boost jest gigantyczna różnica. Ogólnie polecam dla osób ze starszymi kartami. Osoby mające generację GTX 10xx lepiej wyjdą jak poczekają
 • ZALETY:
 • + 4 lata gwarancji od producenta
 • + Dobry wybór dla ludzi ze starszymi kartami
 • WADY:
 • - W trybie semi passive pulsacyjne dzialanie
 • - Cena
 • - Sterownik od Aorus
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Sam sprzęt ok, ale soft jest nedzny. Afterburnera od konkurencji musze używać. W grach daje rade, ale powalony nie jestem - ten rtx narazie mocno na wyrost.
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
dobra karta :)
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Karta bardzo ładna, wykonanie jak na moje oko świetne, nic nie trzeszczy, nic się nie ugina, dobrze spasowana.
Zalety i wady
+ "w miarę" cicha
+ wydajna
+ Może się podobać, dla tych co nie przepadają za ledami
- Aorus Engine to porażka, zacina się, włącza 5 min, przejrzystość na poziomie żałosnym
- wentylatory pulsują, jeśli są ustawione na pół pasywne działanie

Ja niestety byłem zmuszony oddać, bo piszczały cewki przy mocnym obciążeniu. W takim Shadow of the tomb raider było ją słychać jak stado pisklaków w obudowie.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Podobno Gigabyte używa cewek lubiących piszczeć/brzęczeć:

Mam Aorus 1060 i też lubi pobzyczeć.
Czy to nie Twoją kartę wystawili ostatnio w outlecie ? Napisali że brak opakowania i jest zastępcze a przecież wątpię by przyjeli zwrot karty bez pudełka. Podaj proszę ostanie cyfry nr seryjnego bym się na nią nie naciął .
ITak nie bierz z Outletu. Zobacz, ze gwarancja to tylko 12 miesiecy i to sklepu.
Masz pytania? 
U
26.06.2019
Czy można połączyć takie karty ze sobą?
O
Opiekun Kategorii Patryk
28.06.2019
Tak, karty obsługują NVLink.
Zgłoś nadużycie
Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(20)
Pytania i odpowiedzi
(6)
Inspiracje
(7)
Outlet
(0)

Market

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od  , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.

Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!

Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

Zwykły zakup
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD   DO  
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD  
CZAS NA ZWROT*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
DARMOWY ZWROT
Dla produktów, które można nadać za pomocą Paczkomatu lub DPD pickup point
BRAK
Specjalista Morele | 12:16
Cześć!
Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 2080 Gaming OC 8GB GDDR6 (256 Bit), HDMI, 3xDP, USB-C, BOX (GV-N2080GAMING OC-8GC) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.