Karty graficzne
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 100 zł lub od 39,99 zł z Morele MAX  
Darmowa dostawa od 100 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
 • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
 • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 2070 SUPER Windforce 3X OC 8GB GDDR6 (GV-N207SWF3OC-8GD)

ID produktu: 5939686
Zobacz produkty podobne
(67)
Zapytaj społeczności 8 pytań
 • Długość karty: 286 mm
 • Ilość pamięci RAM: 8 GB
 • Rodzaj chipsetu: GeForce RTX 2070 Super
 • Taktowanie rdzenia w trybie boost: 1785 MHz
 • Łączenie kart: NVLink
Opis
Specyfikacja
Opinie (67)
Inspiracje (21)
Pytania i odpowiedzi (8)
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

Opis produktu

NVIDIA RTX 2070 Super - ekstremalnie wydajny układ graficzny

Wyjątkowo wydajny układ graficzny NVIDIA RTX 2070 Super zaskoczy nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jednostka RTX 2070 dysponuje 8 GB szybkiej pamięci GDDR6, szerokim zakresem taktowania i zwiększoną liczbą rdzeni CUDA, co przekłada się na jeszcze bardziej realistyczne odwzorowanie grafiki. Układ graficzny RTX 2070 wykorzystuje Ray Tracing, by jeszcze lepiej naśladować naturalne cienie i odbicia w topowych grach. Jest to karta zaprojektowana z myślą o najbardziej zaawansowanych grach, ale znakomicie sprawdzi się też w urządzeniu do prac graficznych, obróbki zdjęć i wideo.

8GB pamięci RAM GDDR6

Zaproś znajomych, usiądź na wygodnej kanapie, włącz film w 4K i ciesz się dynamicznym obrazem dzięki 8GB pamięci GDDR6. Zapomnij o frustrującym klatkowaniu podczas grania w topowe produkcje albo przycinaniu w czasie pracy w zaawansowanych programach graficznych. Pamięć RAM GDDR6 to nie tylko kilkukrotnie większa wydajność i energooszczędność, ale również niepowtarzalna jakość gwarantująca płynność wyświetlanego obrazu. Ciesz się niczym niezakłóconą rozgrywką, konkuruj z najlepszymi rywalami na świecie – z 8GB pamięci GDDR6 możesz znacznie więcej!

Aktywny układ chłodzenia

Układ aktywnego chłodzenia karty graficznej składa się z zestawu radiatora oraz wentylatora (jednego lub więcej). Radiator odbiera ciepło z rdzenia graficznego oraz rozprasza je dzięki dziesiątkom cienkich blaszek. Z kolei wentylator ma za zadanie skutecznie schłodzić radiator. Taki zestaw idealnie się uzupełnia i w większości przypadków oferuje najbardziej optymalne chłodzenie karty graficznej. Zapewnia dobry kompromis między niską emisją hałasu, a wysoką wydajnością, ponieważ prędkość wentylatora jest zależna od aktualnego obciążenia układu graficznego: kiedy jest ono niskie wentylator obraca się niemal bezgłośnie. W momencie wzrostu obciążenia prędkość wentylatora również wzrasta, zapewniając wydajne chłodzenie całego układu.

Alternatywą dla chłodzenia aktywnego jest całkowicie bezgłośny układ pasywny, gdzie stosowany jest sam radiator bez wentylatora. Znajduje on jednak zastosowanie jedynie w mało wydajnych kartach graficznych z niższego segmentu, które nie generują wiele ciepła.

Nieliczne, najwydajniejsze jednostki mają także konstrukcję fabrycznie przystosowaną do chłodzenia wodnego. Jest to rozwiązanie droższe i bardziej skomplikowane od chłodzenia aktywnego czy pasywnego, jednak zapewnia najwyższą wydajność.

VR Ready

Zachwyć się możliwościami oferowanymi przez technologię Virtual Reality (VR). Zmień sposób grania i stań się pełnoprawnym uczestnikiem toczonej batalii, trafiając w sam środek akcji dzięki prawdziwemu 3D. Poruszaj głową, aby zmienić widziany obraz, nawiązuj interakcje za pomocą gestów, oddaj się niezapomnianej rozrywce na najwyższym poziomie. Dzięki technologi VR Ready otrzymujesz doskonałą jakość obrazu, płynność i dynamikę, o jakiej niedawno można było jedynie marzyć.

NVIDIA Ansel

Dzięki technologii Ansel będącej odpowiedzią na niewielkie możliwości dostępnych narzędzi do przechwytywania zrzutów ekranu z gier komputerowych możesz swobodnie wykonywać screeny z dowolnej perspektywy. Swobodna kamera, filtry przetwarzania końcowego, obsługa trybu EXR, superrozdzielczość i przechwytywanie w 360-stopniowym zakresie widzenia to tylko niektóre z funkcji oferowanych przez NVIDIA. Technologia Ansel daje możliwość edycji obrazu widocznego podczas rozgrywki poprzez zmianę położenia kamery i kąta widzenia. Rób zrzuty ekranu z zupełnie innej perspektywy, przechwytuj znacznie szerszy krajobraz, edytuj i poprawiaj kolory.

System chłodzenia WINDFORCE 3X

System chłodzenia WINDFORCE 3X wyposażony jest w unikalne wentylatory łopatkowe 3x80 mm, 3 kompozytowe miedziane rury cieplne, bezpośredni kontakt z rurką cieplną i aktywną funkcję wentylatora 3D, które razem zapewniają efektywną zdolność rozpraszania ciepła w celu uzyskania wyższej wydajności w niższych temperaturach.

Nowy interfejs Vulkan

Pracuj, baw się, oglądaj – wygodnie i komfortowo dzięki bibliotece Vulkan API zapewniającej większą kontrolę nad kartą graficzną i niższe obciążenie GPU. Vulkan API ma obniżony narzut sterowania, a więc wymaga mniejszej mocy obliczeniowej procesora głównego do wykonania tych samych zadań, posiada też lepsze skalowanie w wielordzeniowych procesorach. Już dziś zachwyć się znacznie lepszą grafiką w grach i możliwościami drzemiącymi w bibliotece Vulkan.

Złącze HDMI

Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Trzy złącza DisplayPort

Kartę wyposażono w trzy złącza Display Port, dzięki czemu będzie ona doskonałym wyborem nie tylko do podstawowych, ale też zdecydowanie bardziej rozbudowanych konfiguracji gamingowych i do pracy. Złącza Display Port zapewniają dostęp do uniwersalnego interfejsu cyfrowego. Z ich pomocą do karty graficznej można podłączyć monitory, telewizory, projektory i innego rodzaju urządzenia.

Doświadcz nowego poziomu rozgrywki

Ten model karty wyposażono w złącze PCI Express 3.0 x16, co zapewniło zarówno świetną kompatybilność z licznymi płytami głównymi, jak również bardzo wysoką przepustowość. Zdecydowana większość kart graficznych z różnych przedziałów cenowych dysponuje właśnie tym typem złącza. Będzie to więc odpowiedni wybór praktycznie do każdej konfiguracji.

Połącz swoje karty z technologią NVLink

Łączenie kart graficznych to sprawdzony sposób na uzyskanie bardzo wysokiej wydajności graficznej. Rozwiązanie tego rodzaju świetnie sprawdza się w konfiguracjach gamingowych, jak również w profesjonalnych stacjach roboczych. Ten model karty graficznej może być użyty jako element tak rozbudowanej konfiguracji, a wszystko to za sprawą złącza NVLink, które umożliwia łączenie kart graficznych GeForce RTX opartych o architekturę Turing.

ALTERNATE SPINNING

Patent GIGABYTE „Alternate Spinning” jest jedynym rozwiązaniem, które może rozwiązać turbulentny przepływ powietrza trzech wentylatorów. Największym problemem trzech wentylatorów jest turbulencja. Ponieważ wentylatory obracają się w tym samym kierunku, kierunek przepływu powietrza jest przeciwny między wentylatorami, co spowoduje turbulentny przepływ powietrza i zmniejszy wydajność rozpraszania ciepła. GIGABYTE obraca środkowy wentylator w przeciwnym kierunku, tak że kierunek przepływu powietrza między dwoma wentylatorami jest taki sam, zmniejszając turbulencje i zwiększając ciśnienie powietrza.

Zyskaj supermoce

Nowe układy graficzne GeForce® RTX SUPER™ wyposażone są w jeszcze większą liczbę rdzeni i oferują wyższe częstotliwości taktowania zegara, zapewniając nawet o 25% wyższą wydajność w porównaniu do osiągów modeli z oryginalnej serii RTX 20. Zmodernizuj swój sprzęt i zyskaj supermoce.

GEFORCE EXPERIENCE

Rejestruj i udostępniaj znajomym materiały wideo i zrzuty ekranowe ze swoich gier oraz transmituj przebieg swoich rozgrywek. Aktualizuj sterowniki i optymalizuj ustawienia w swoich grach. Wszystko to umożliwia Ci oprogramowanie GeForce Experience™. To niezbędna aplikacja towarzysząca Twojej karcie graficznej GeForce

NVIDIA G-SYNC

Ciesz się płynną rozgrywką pozbawioną efektu rozchodzenia się obrazu przy częstotliwości odświeżania do 240 Hz, a także obsługą technologii HDR i wielu innych. Oto absolutnie doskonały wyświetlacz gamingowy i obowiązkowy sprzęt dla entuzjastów gier.

RZECZYWISTOŚĆ WIRTUALNA (VR)

Przenieś swoje wrażenia w rzeczywistości wirtualnej na zupełnie nowy poziom dzięki nowym potężnym układom GPU GeForce® RTX. Dzięki kartom GeForce RTX możesz cieszyć się najmniejszym opóźnieniem i najwyższą wydajnością podczas korzystania z wiodących zestawów VR - wszystko to w oparciu o technologię NVIDIA VRWorks.

DIRECTX 12/DXR

Umożliwia programistom stosowanie niesamowitych efektów graficznych w grach PC dla platformy Microsoft Windows. Karty graficzne GeForce oferują zaawansowane funkcje DX12, takie jak ray tracing oraz technologia Variable Rate Shading (cieniowanie ze zmiennym współczynnikiem wypełnienia), umożliwiając stosowanie w grach ultrarealistycznych efektów wizualnych oraz zapewnienie wyższych częstotliwości generowania klatek.

4k

Format 4K rewolucjonizuje sposób wyświetlania gier, generując 4-krotnie więcej pikseli na ekranie niż powszechnie stosowane monitory 1920x1080 i umożliwiając tworzenie bogatych oraz niezwykle szczegółowych światów. Jeśli posiadasz wysokiej klasy komputer PC oparty na układzie GeForce, jesteś gotowy na rewolucję. Po prostu podłącz sprzęt i graj, ciesząc się doskonałą i oszałamiającą jakością rozgrywki.

STRUMIENIOWANIE

Karty GeForce RTX posiadają dedykowany koder sprzętowy, dzięki któremu możesz prowadzić rozgrywkę i jednocześnie strumieniować jej przebieg w najwyższej jakości. Karty graficzne z serii RTX są zoptymalizowane pod kątem Twoich ulubionych aplikacji do strumieniowania, takich jak Open Broadcaster Software (OBS), aby zapewniać Ci maksymalną wydajność podczas transmitowania na żywo.

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
GV-N207SWF3OC-8GD
EAN
2000000876337
Chipset
Producent chipsetu
NVIDIA
Rodzaj chipsetu
Taktowanie rdzenia
1605 MHz
Jednostki przetwarzania
Techniczne
Długość karty
286 mm
Łączenie kart
Rozdzielczość
7680 x 4320
Rekomendowana moc zasilacza
650 W
Pamięć RAM
Ilość pamięci RAM
Rodzaj pamięci RAM
Chłodzenie
Typ chłodzenia
Ilość wentylatorów
3
Złącza
D-Sub
Brak
Brak
Brak
Złącza zasilania
8-pin + 6-pin
Zawartość pudełka
Wersja opakowania
BOX

Opinie

(67)
(67)
4.5/5
(67)
92% osób poleca
ten produkt
5
85%
4
6%
3
7%
2
1%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Karta potężna, zarówno pod względem osiągów jak i rozmiarów - pół godziny po jej uruchomieniu wpadłem w panikę, gdy usłyszałem rzężący wiatrak - okazało się, że karta poddała się nieco wpływowi grawitacji i jej tył się nieco obniżył. Po dokręceniu śrubami i wykonaniu prowizorycznej podstawki z klocków LEGO problem zniknął. Dobrze się chłodzi, choć w momentach maksymalnego obciążenia można ją usłyszeć, ale głośniejsze są wiatraki z obudowy be quiet! Pure Base 600 na maksymalnych ustawieniach, więc jej szum ginie w szumie wiatraków obudowy.
 • ZALETY:
 • + Moc
 • + Dobre chłodzenie
 • + Dość cicha
 • + poza momentami dużego obciążenia
 • WADY:
 • - Rozmiar
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Działa świetnie, wydajna i dobrze wygląda. Na początku myślałem że dostałem uszkodzony model ponieważ wentylatory nie pracowały oraz logo się nie podświetlało. Wentylatory zaczynają pracować gdy karta graficzna pracuje mocniej a logo w tym modelu nie posiada ledów. Jeśli lubicie RGB to trzeba wyłożyć 40 zł więcej na wersję tej karty z ledami.
 • ZALETY:
 • + minimaalistyczny design
 • + Ładny backplate
 • + Brak ledów (zależy czy lubimy)
 • + Kultura pracy
 • + Windforce :)
 • + Oraz wydajność
 • WADY:
 • - Brak ledów (zależy czy lubimy)
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Po miesiącu użytkowania zepsuła się.
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Nadal jestem zaskoczony jak cicho pracuje bez obciążenia. Wydajność powala na kolana.
 • ZALETY:
 • + CICHA
 • + WYDAJNOŚĆ
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo cicha karta, chłodna, jeszcze nie udało mi się 67*C przekroczyć. Kultura pracy jest rewelacyjna. Zmieściła się do obudowy MicroATX.
Posiadam ten produkt Od kilku dni
U mnie też, 67oC max. W wiedzminie na uber
Gigabyte jak Gigabyte, w tańszych modelach nic się nie zmieniło. Model budżetowy i nie liczcie na cuda. Cała linia Superów gigabyta ma problem z piszczącymi cewkami, zmienili PCB na autorskie z identyczną sekcją (nie wiem po co, chyba taniej im wychodzi) i zaczął się ten problem, na słuchawkach nie słychać ale jak ktoś gra na głośnikach masakra, do tego w dalszym ciągu te same słabej jakości wentylatory co w Pascalach które po prostu rzegoczą przy wyższych obrotach. Wykonanie takie sobie, do 1080Ti FTW3 nie ma żadnego podejścia, inna liga jakości ale fajnie że sekcja karty jest chłodzona aktywnie i nawet cewki są chłodzone, do tego pod backplatem są termopady na rdzeniu, pamięciach i sekcji. Utrata pół gwiazdki za cewki, drugie pół za rzegotanie wentyli powyżej 1500RPM, trzecie pół że czuć że karta budżetówa. W sumie to samo co 1080 Windforce/G1, też piszczały cewki, też rzegotała ale się świetnie kręciła i leciała na 2120MHz, ta również leci na 2160MHz, a pamięci mogę absolutnie wymaksować stabilnie na +1500MHz, tak tani GB ma Samsungi. Niestety tak jak w przypadku 1080 niski power limit wynoszący marne 106% psuje zabawę i w wymagających grach zegar z 2130MHz leci na jakieś 2070-2.1GHz ale to i tak poziom wydajności takiej 2080 Gaming X Trio za marne 2330zł, w benchmarkach nawet lepsza jest. Tani model nie przeznaczony pod OC a leci lepiej niż niejeden Strix OC...
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Fatalna Kultura pracy ... na pełnym gazie helikopter ... opcja Active Fan zesrana wiatraki włączają się i wyłączają bez końca dość głośno, w 1070 miałem to samo moja przygoda z gygabytem kończy się na tym modelu nie polecam ;)
 • ZALETY:
 • + Moc
 • WADY:
 • - Helikopter
 • - Głosńa
 • - Wiatraki
 • - Aorus Engine
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Posiadam produkt 3 miechy, i jak narazie jestem zadowolony.
 • ZALETY:
 • + wydajna
 • + cicha
 • WADY:
 • - brak rgb
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Karta śmiga ;) co prawda nie mam szczęścia by było wszystko tak na 100%
 • ZALETY:
 • + wydajna
 • + dobre chłodzenie
 • + nie freezuje jest płynność przy grach
 • WADY:
 • - ta wersja bez podświetlenia szkoda
 • - piszczy przy większym obciążeniu
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
5
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Inspiracje
(21)

Pytania i odpowiedzi

(8)
Masz pytania? 
L
Lukasso
20.08.2020
Kupiłem ostatnio tą kartę razem z całym nowym zestawem (pł. gł. Gigabyte z490UD, i5 10600, zasilacz Silentium 700W) i strasznie cewki pierdzą przy wyższej ilości klatek wyświetlanych.
Tez tak macie?
Reklamować?
Z
Zbigniew
20.08.2020
Co to znaczy pierdzą? U mnie tylko trzeba było częstotliwość pracy wiatraków ustawić żeby nie chodziły chaotycznie, ale nic nie pierdziało.
Zgłoś nadużycie
L
Lukasso
20.08.2020
Cewki pierdzą, trzeszczą, piszczą, zwał jak zwał.
Zgłoś nadużycie
L
Lukasso
20.08.2020
https://youtu.be/2WtAa6tSpG4
Zgłoś nadużycie
Z
Zły
26.08.2020
jak masz setki fpsów to będzie słychać .. norma
Zgłoś nadużycie

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Usługi
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(67)
Pytania i odpowiedzi
(8)
Inspiracje
(21)
Outlet
(0)

Market

Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 100 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
od 100 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni