Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 1080 Ti AORUS 11GB GDDR5X (352 bit), DVI-D, 3xHDMI, 3xDP, BOX (GV-N108TAORUS-11GD)

ID produktu: 976908
Zobacz produkty podobne
(32)
Zapytaj społeczności 17 pytań
 • Długość karty: 293 mm
 • Ilość pamięci RAM: 11 GB
 • Rodzaj chipsetu: GeForce GTX 1080 Ti
 • Taktowanie rdzenia w trybie boost: 1708 MHz
 • Łączenie kart: SLI
Opis
Specyfikacja
Opinie (32)
Inspiracje (132)
Pytania i odpowiedzi (17)
Gwarancje i usługi
Raty

Aktywny układ chłodzenia

Układ aktywnego chłodzenia karty graficznej składa się z zestawu radiatora oraz wentylatora (jednego lub więcej). Radiator odbiera ciepło z rdzenia graficznego oraz rozprasza je dzięki dziesiątkom cienkich blaszek. Z kolei wentylator ma za zadanie skutecznie schłodzić radiator. Taki zestaw idealnie się uzupełnia i w większości przypadków oferuje najbardziej optymalne chłodzenie karty graficznej. Zapewnia dobry kompromis między niską emisją hałasu, a wysoką wydajnością, ponieważ prędkość wentylatora jest zależna od aktualnego obciążenia układu graficznego: kiedy jest ono niskie wentylator obraca się niemal bezgłośnie. W momencie wzrostu obciążenia prędkość wentylatora również wzrasta, zapewniając wydajne chłodzenie całego układu.

Alternatywą dla chłodzenia aktywnego jest całkowicie bezgłośny układ pasywny, gdzie stosowany jest sam radiator bez wentylatora. Znajduje on jednak zastosowanie jedynie w mało wydajnych kartach graficznych z niższego segmentu, które nie generują wiele ciepła.

Nieliczne, najwydajniejsze jednostki mają także konstrukcję fabrycznie przystosowaną do chłodzenia wodnego. Jest to rozwiązanie droższe i bardziej skomplikowane od chłodzenia aktywnego czy pasywnego, jednak zapewnia najwyższą wydajność.

Nowy interfejs Vulkan

Pracuj, baw się, oglądaj – wygodnie i komfortowo dzięki bibliotece Vulkan API zapewniającej większą kontrolę nad kartą graficzną i niższe obciążenie GPU. Vulkan API ma obniżony narzut sterowania, a więc wymaga mniejszej mocy obliczeniowej procesora głównego do wykonania tych samych zadań, posiada też lepsze skalowanie w wielordzeniowych procesorach. Już dziś zachwyć się znacznie lepszą grafiką w grach i możliwościami drzemiącymi w bibliotece Vulkan.

VR Ready

Zachwyć się możliwościami oferowanymi przez technologię Virtual Reality (VR). Zmień sposób grania i stań się pełnoprawnym uczestnikiem toczonej batalii, trafiając w sam środek akcji dzięki prawdziwemu 3D. Poruszaj głową, aby zmienić widziany obraz, nawiązuj interakcje za pomocą gestów, oddaj się niezapomnianej rozrywce na najwyższym poziomie. Dzięki technologi VR Ready otrzymujesz doskonałą jakość obrazu, płynność i dynamikę, o jakiej niedawno można było jedynie marzyć.

NVIDIA Ansel

Dzięki technologii Ansel będącej odpowiedzią na niewielkie możliwości dostępnych narzędzi do przechwytywania zrzutów ekranu z gier komputerowych możesz swobodnie wykonywać screeny z dowolnej perspektywy. Swobodna kamera, filtry przetwarzania końcowego, obsługa trybu EXR, superrozdzielczość i przechwytywanie w 360-stopniowym zakresie widzenia to tylko niektóre z funkcji oferowanych przez NVIDIA. Technologia Ansel daje możliwość edycji obrazu widocznego podczas rozgrywki poprzez zmianę położenia kamery i kąta widzenia. Rób zrzuty ekranu z zupełnie innej perspektywy, przechwytuj znacznie szerszy krajobraz, edytuj i poprawiaj kolory.

Trzy złącza HDMI

Kartę graficzną wyposażono w aż trzy złącza HDMI, dzięki czemu możliwe będzie stworzenie podstawowej lub zdecydowanie bardziej rozbudowanej konfiguracji z kilkoma wyświetlaczami. Standard HDMI umożliwia przesyłanie cyfrowego sygnału audio i wideo bez kompresji, dzięki czemu zarówno obraz, jak i dźwięk charakteryzują się bardzo wysoką jakością. Złącze HDMI może posłużyć do podłączenia monitora, telewizora lub projektora i przesyłania obrazu w jakości 4K oraz dźwięku 8 kanałowego.

Trzy złącza DisplayPort

Kartę wyposażono w trzy złącza Display Port, dzięki czemu będzie ona doskonałym wyborem nie tylko do podstawowych, ale też zdecydowanie bardziej rozbudowanych konfiguracji gamingowych i do pracy. Złącza Display Port zapewniają dostęp do uniwersalnego interfejsu cyfrowego. Z ich pomocą do karty graficznej można podłączyć monitory, telewizory, projektory i innego rodzaju urządzenia.

Złącze DVI

Na tej karcie graficznej znajdziesz sprawdzone złącze DVI, które możesz wykorzystać do podłączenia kompatybilnego monitora. Standard ten umożliwia przesyłanie obrazu w wysokiej jakości i rozdzielczości bez opóźnień i przycinania, co jest zasługą optymalnej przepustowości złącza i wysokiej częstotliwości odświeżania. Karta z pojedynczym złączem DVI sprawdzi się w podstawowych konfiguracjach z jednym monitorem albo w bardziej rozbudowanych, w których dodatkowe ekrany są podłączone do innych złącz na karcie.

Doświadcz nowego poziomu rozgrywki

Ten model karty wyposażono w złącze PCI Express 3.0 x16, co zapewniło zarówno świetną kompatybilność z licznymi płytami głównymi, jak również bardzo wysoką przepustowość. Zdecydowana większość kart graficznych z różnych przedziałów cenowych dysponuje właśnie tym typem złącza. Będzie to więc odpowiedni wybór praktycznie do każdej konfiguracji.

AORUS GeForce® GTX 1080 Ti 11G

 

Cechy

Zintegrowany z 11 GB pamięci GDDR5X 352-bitowy interfejs pamięci
WINDFORCE Stack 3X 100mm wentylator chłodzący
Zaawansowane chłodzenie blach miedzianych
AORUS VR Link zapewnia najlepsze doświadczenie VR
RGB Fusion - 16.8M dostosowywalne oświetlenie kolorystyczne
Ochronna tylna płyta metalowa
Zaprojektowany do ekstremalnego przetaktowywania 12 + 2 faz zasilania

Zegar rdzenia

Boost: 1708 MHz / Base: 1594 MHz w trybie OC
Boost: 1683 MHz / Base: 1569 MHz w trybie gier
(Zwiększenie karty wzorcowej: 1582 MHz / podstawa: 1480 MHz)

AORUS PERFORMANCE

Karty graficzne AORUS zmierzają do perfekcji w dążeniu do maksymalnej grafiki dla entuzjastów gier. W oparciu o rewolucyjną architekturę GPU NVIDIA® Pascal ™, karta graficzna AORUS zapewnia niesamowite wrażenia podczas gry.

- Karta graficzna Pascal zapewnia wysoką wydajność i wydajność
- Obsługa do 8K wyświetlacza @ 60Hz
- Wyjątkowa wydajność w grach Virtual Reality


AORUS ALL-AROUND COOLING SOLUTION

AORUS zapewnia wszechstronne rozwiązanie chłodzące dla wszystkich kluczowych elementów karty graficznej. Dbamy o nie tylko GPU, ale także VRAM i MOSFET, aby zapewnić trwałą pracę nad podkręceniem i dłuższą żywotność. Z przodu, duża miedź podstawa płyty rozprasza większość ciepła z GPU i VRAM. Z tyłu tylna płyta miedziana rozprasza ciepło z tylnej strony GPU. Wszystkie inne kluczowe elementy są dobrze zaopatrzone w moduł chłodzenia WINDFORCE. AORUS zapewnia klientom lepsze rozwiązanie chłodzenia na wiele sposobów.

 

AORUS COOLING

WINDFORCE  

Wszystkie nowe chłodzenie stosu WINDFORCE z wentylatorami 3X 100mm w innowacyjnej strukturze układania w celu zwiększenia rozproszenia ciepła.
Wentylatory 3 x 100 mm zapewniają większy i bardziej płynny strumień powietrza. I przy większym zasięgu radiatora niż wentylatorów 3x 80mm, wentylatory WINDFORCE będą miały 10% lepszą wydajność chłodzenia.
Koncentruje zasoby powiększając przepływ powietrza na całym radiatorze, aby zapewnić najbardziej efektywne rozpraszanie ciepła.
Środkowy wentylator obraca się w kierunku odwrotnym, aby zoptymalizować przepływ powietrza, aby rozproszyć ciepło bardziej skutecznie w celu osiągnięcia wyższej wydajności przy niższej temperaturze.
Strumień powietrza jest trójkąta krawędzi wentylatora i prowadzony płynnie przez krzywą na powierzchni wentylatora, skutecznie zwiększając przepływ powietrza o 23% w porównaniu z tradycyjnymi wentylatorami.
Podwójna struktura łożyska kulkowego ma lepszą wytrzymałość cieplną i wydajność niż konstrukcja tulejowa.
Karty graficzne AORUS są wyposażone w 3D-Active Fan. Wentylatory pozostaną wyłączone, gdy GPU znajduje się pod zadanym obciążeniem lub temperaturą w przypadku gier o niskiej energii. Wskaźnik wentylatora LED na górze karty graficznej umożliwia natychmiastowe wyświetlenie stanu wentylatora.
Dzięki lepszemu przepływowi powietrza, kierunek blachy miedzianej zwiększa wydajność chłodzenia.
Kątowa i nierówna wysokość płetw nie tylko koryguje przepływ powietrza przez płetwy i zwiększa powierzchnię styku, ale również powoduje niższy poziom hałasu i lepszą wydajność chłodzenia.
Kompozytowe rury grzewcze łączą zarówno przewodnictwo cieplne, jak i przejścia fazowe w celu efektywnego zarządzania przepływem ciepła między dwoma stałymi interfejsami, co zwiększa o 29% wydajności chłodzenia.
 
AORUS OUTLOOK RGB FUSION

Dzięki 16.8M kolorowym opcjom i licznym efektom świetlnym można teraz wybrać właściwy schemat dla twojego sprzętu, za pośrednictwem silnika graficznego AORUS.
 
 
AORUS VR LINK
SO EASY TO VR
 
 
MULTI DISPLAY CONFIGURATION SUPPORT
 
AORUS VR Link jest jedyną technologią wyjściową na rynku, która obsługuje następujące kombinacje wyświetlaczy bez konieczności stosowania jakichkolwiek adapterów. (Zestawy słuchawkowe VR są podłączone przez HDMI)

 

Ochronna tylna płyta metalowa

Wspaniała czarna metalowa płyta tylna zapewnia solidną ochronę,

wzmacnia strukturę i inspiruje pasją do gier.

AORUS GRAPHICS ENGINE

Prędkość zegara, napięcie, wydajność wentylatora, cel mocy można monitorować i dostrajać w czasie rzeczywistym

zgodnie z własnymi preferencjami dzięki intuicyjnemu interfejsowi.

 

Rozwiń opis
Wyróżnione przez eksperta
 • Długość karty 293 mm
 • Ilość pamięci RAM 11 GB
 • Rodzaj chipsetu GeForce GTX 1080 Ti
 • Taktowanie rdzenia w trybie boost 1708 MHz
 • Łączenie kart SLI
Produkt
Producent Gigabyte
Kod producenta GV-N108TAORUS-11GD
EAN 0889523009710
Chipset
Producent chipsetu NVIDIA
Rodzaj chipsetu GeForce GTX 1080 Ti
Taktowanie rdzenia 1594 MHz
Techniczne
Długość karty 293 mm
Łączenie kart SLI
Rozdzielczość 7680 x 4320
Rekomendowana moc zasilacza 600 W
Pamięć RAM
Ilość pamięci RAM 11 GB
Rodzaj pamięci RAM GDDR5X
Chłodzenie
Typ chłodzenia Wentylator
Złącza
D-Sub Brak
HDMI HDMI - 3szt.
Złącza zasilania 2x 8-pin
Zawartość pudełka
Wersja opakowania BOX
4.5/5
(32)
91% osób poleca
ten produkt
5
78%
4
13%
3
0%
2
3%
1
6%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Karta na rozdzielczościach fullhd trzyma 67 stopni, w 4k 75 stopni. Według mnie wynik nadal w porządku.
Oczywiście w fullhd się nudzi, skrzydła rozwija dopiero przy 4k. Bez większego problemu można grać w gry w 4k 60fps +/- bez zbędnego mssa przy tej rozdzielczości.

Polecam, nie żałuję zakupu.
 • ZALETY:
 • + Wydajna
 • + Cicha
 • + Niskie temperatury.
 • WADY:
 • - Dla niektórych za droga może być.
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Kolejny amator, proponuje poczytać jak ustawić maksymalne detale dla danej gry.
Nie ma możliwości by ta karta miała 60 klatek w 4K.
Posiadam procesor 8600K i również GTX 1080 Ti i nawet w RTS-sie Total War - Atilla gdzie ma większe zapotrzebowanie na procek niż grafikę osiągam makpsynalnie 35 fps w 2K a co dopiero w 4K... Volta ma niby uciągnąć 4K 60 fps ale dla mnei ksończy się na 30 fps by znowu zarobić na klientach i w kolejnej karcie będzie dopiero 60 fps.
To współczuje Ci egzemplarzu że taki słaby Ci się trafił:/
U mnie przy i7 8700k 5Ghz, 16GB 3000Mhz 1080ti od GB.:

Assassin's Creed Origins - wszystko na max i gra chodzi z ok. 50kl/s z sporatycznymi spadkami do 40kl/s
Mass Effect Andromeda - wszystko na max i nigdy nie zauważyłem mniej niż 60kl/s
W3 - Wszystko na max bez tylko udziwnień od nVidia i jest 70kl/s z spadami do 55kl/s w bagnach
Wiesław na jakim monitorze grasz: mam zamiar kupić i7 8700K, 1080Ti i identyczny RAM, z góry dzięki za odpowiedź.
@Anonysasin
kolega to się chyba z choinki urwał z tą opinią tej karty sądząc po dacie.Karta jak najbardziej godna polecenia w 4k hula aż miło,no przy nie których jakieś spadki są ole to co kolega pisze to karta do zwrotu i do wymiany.
Ja mam i5 i w 90% tytułów leci w 4k bez problemu na 60 klatkach. Dołączam się do kondolencji : )
Opinia potwierdzona zakupem
Rewelacyjna karta, ma to co najważniejsze w tego typu sprzęcie: moc i wysoką kulturę pracy. Fabrycznie osiągi typowe dla lekko podkręconego 1080Ti, na dzień dzisiejszy topowe wśród grafik, wystarczy solo do WHQD i 4K. Bardzo kulturalna, 3 wentylatory robią swoje z obrotami w zakresie 1100-1700, cichutko. Standardowe TPD 250W, ale możliwość regulacji +/- 50%, więc można ją zasilić nawet 375W... Przy niewielkim obciążeniu pasywna. Bajery typu LED dla pasjonatów. Duża, zajmuje prawie 3 sloty, ale to już standard dla tego typu grafik, praktycznie wszystkie 2-slotowe są głośne i przegrzewają się. Ładny backplate.
 • ZALETY:
 • + moc,
 • + cisza, mam wrażenie że jest cichsza od klasyka MSI Gaming X 1080Ti, którego również posiadam, a który ma tylko 2 wentylatory, które muszą kręcić się szybciej i głośniej,
 • + wysoka jakość wykonania,
 • + pasywne chłodzenie przy niewielkich obciążeniach,
 • + niższa cena niż podobnej jakości 1080Ti.
 • WADY:
 • - spore wymiary, zajmuje prawie 3 sloty.
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Kolego powiedz właśnie zastanawiam się nad zakupem i myślę czy warto dopłacić do Asusa.
Opinia potwierdzona zakupem
Karta spisuje się znakomicie, w każdym tytule ustawienia Ultra przy wysokich rozdzielczościach. Wybór padł na tego potworka między innymi dzięki waszemu kanałowi MoreleTV oraz forum dyskusyjnym, w którego życiu uczestniczy wielu znawców i pasjonatów IT TechLipton.pl
 • ZALETY:
 • + Potencjał do OC
 • + Produkt wart swojej ceny
 • + Wygląd
 • WADY:
 • - Brak wg. mnie. Jedni napiszą, że cena zbyt wysoka, a inni, że są lepsze karty graficzne. Skoro, ktoś ma zamiar zakupić 1080Ti to musi się liczyć z ceną, za high end się płaci :)
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Karta idealna dla graczy. Jeśli potrzebujecie dużej mocy to bierzcie śmiało ! Karta jest w stanie obsłużyć najnowsze gry w rozdzielczości 4k bez najmniejszego problemu i nie mówimy tutaj o wartości 30 fps ;) Wiatraki przy niskich obrotach praktycznie niesłyszalne, podczas grania w bardziej wymagające gry trochę słychać ale przy takiej mocy nie powinno być to drażniące dla ucha :) Temperatury bardzo dobre nawet przy standardowej krzywej. Karta godna polecenia, długo nie bedzie lepszej !
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Aż do marca bo wyjdzie 2080.
Opinia potwierdzona zakupem
Prawdziwy potworek :) W obecnej chwili jedyny słuszny wybór do komfortowego grania w 4k. W połączeniu z Asusem PG348Q zapewne będzie jeszcze bardziej komfortowo i karta pokaże co potrafi na pełnej parze :)
 • ZALETY:
 • + moc :)
 • + cicha praca
 • + wykonanie
 • WADY:
 • - nie stwierdziłem
Posiadam ten produkt Od dziś
Opinia potwierdzona zakupem
Wciąga nosem wszystko i narzeka, że za mało :)
Fantastyczna karta polecam jak najbardziej !
 • ZALETY:
 • + Moc
 • + Kultura pracy
 • + Temperatury
 • + Do typowego FHD nie polecam ponieważ karta nie rozwija 20% swojej mocy i śmieje się nam w twarz :)
 • WADY:
 • - Póki co odpukać brak :D
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Karta monstrum.W połączeniu z i7 7700K to istny buldożer jak na obecną chwilę.Polecam.Fajne podświetlenie boczne tej karty.Dla lubiących dużo migających ledów w obudowie polecam.
 • ZALETY:
 • + Jak dla mnie to fajne wykonanie i moc tej karty.
 • WADY:
 • - Nie zauważyłem.
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Przeskoczylem na nią z gtx 980 różnica bardzo duża zwłaszcza w 4k rzadko spada poniżej 60 klatek detale na Maxa. Nie jest duża i jest sztywna nie wygina się. Zasilacz 550 wat okazał się na nią za słaby.
 • ZALETY:
 • + Duża moc cicha praca
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Świetna karta. Duża wydajność i jednocześnie wysoka kultura pracy. Wydłużona gwarancja. Jedyna, ewentualna wada to rozmiar - karta jest dosyć szeroka i przez to słabo nadaje się do konfiguracji SLI.
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Mocna, bardzo wydajna karta graficzna. Nic dodać nic ująć. Jest po prostu świetna do gier jak i zastosowań profesjonalnych.
 • ZALETY:
 • + Ilość pamięci
 • + Cicha praca
 • + Świetne chłodzenie
 • + Świetna jakość
 • WADY:
 • - Brak
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Zalety:

Cicha
Wydajna
Niskie temperatury przy grach niektórych przekracza 70 stopni

Wady:

Karta popiskuje przy Uruchom ponownie komputera

Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Karta sprawuje się bardzo dobrze, mocna, cicha, mega wydajna. Niestety tez swoje kosztuje.
 • ZALETY:
 • +Moc
 • +Kultura pracy
 • +Temperatury
 • +Cisza
 • WADY:
 • -Cena
Posiadam ten produkt Od kilku dni
co myślisz że dadzą ci taką karte za mniejszą cene niż 3k ?
jasne 2,5 przed kopaniem
Opinia potwierdzona zakupem
Grafika sprawuje się świetnie :) Gry chodzą bez najmniejszego oporu na ustawieniach ULTRA :)
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Taki Potwór w obudowie po prostu zjada wszystko
 • ZALETY:
 • + Mega wydajna
 • + Cicha
 • + Niskie Temp
 • WADY:
 • - Cena :(
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Dodatkowy minus po tygodniu odkleila sie naklejka z logiem aorusa i lezy na zasilaczu
grafika śmiga a;e Kod na grę dalej nie dotarł
To samo też czekam na kod :/
Opinia potwierdzona zakupem
Co tu dużo mówić - Nie udało mi się jeszcze niczym jej zagiąć. Niezły kombajn.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
POWER!! Polecam!
 • ZALETY:
 • + wydajność
 • + kultura pracy
 • + rgb
 • WADY:
 • - nic za darmo
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
bardzo dobra karta.
wszystko fajnie śmiga
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Co tu dużo pisać. Istny potwór ;) Polecam
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Wszystko bez zarzutu, bez uszkodzen.
Posiadam ten produkt Od dziś
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobra karta testuje
 • ZALETY:
 • + Potenza
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Masz pytania? 
M
Maksym
30.12.2022
Czy 550W 80 plus zasilacz da radę?
M
Mateusz
30.12.2022
Tak da radę.
Zgłoś nadużycie
R
Raiqun
30.12.2022
1080 Ti pobiera w grach około 260W, więc 550W wystarczy.
Zgłoś nadużycie
s
sleepyboat1066
30.12.2022
Podlicz zużycie max W całego zestawu komputerowego (przy każdym komponencie masz specyfikacje)
Zgłoś nadużycie
s
stark2991
30.12.2022
Jaki konkretnie model zasilacza posiadasz?
Zgłoś nadużycie
M
Maksym
30.12.2022
Zasilacz SilentiumPC Elementum E2 550W 80+
Zgłoś nadużycie
Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(32)
Pytania i odpowiedzi
(17)
Inspiracje
(132)
Outlet
(0)

Market

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od  , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.

Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!

Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

Zwykły zakup
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD   DO  
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD  
CZAS NA ZWROT*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
DARMOWY ZWROT
Dla produktów, które można nadać za pomocą Paczkomatu lub DPD pickup point
BRAK
Specjalista Morele | 11:09
Cześć!
Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 1080 Ti AORUS 11GB GDDR5X (352 bit), DVI-D, 3xHDMI, 3xDP, BOX (GV-N108TAORUS-11GD) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.