Karty graficzne

Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 1080 Ti AORUS 11GB GDDR5X (352 bit), DVI-D, 3xHDMI, 3xDP, BOX (GV-N108TAORUS-11GD)

ID produktu: 976908
Zobacz produkty podobne
(35)
Zapytaj społeczności 15 pytań
 • Długość karty: 293 mm
 • Ilość pamięci RAM: 11 GB
 • Rodzaj chipsetu: GeForce GTX 1080 Ti
 • Taktowanie rdzenia w trybie boost: 1708 MHz
 • Łączenie kart: SLI
Opis
Specyfikacja
Opinie (35)
Inspiracje (145)
Pytania i odpowiedzi (15)
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

Opis produktu

Aktywny układ chłodzenia

Układ aktywnego chłodzenia karty graficznej składa się z zestawu radiatora oraz wentylatora (jednego lub więcej). Radiator odbiera ciepło z rdzenia graficznego oraz rozprasza je dzięki dziesiątkom cienkich blaszek. Z kolei wentylator ma za zadanie skutecznie schłodzić radiator. Taki zestaw idealnie się uzupełnia i w większości przypadków oferuje najbardziej optymalne chłodzenie karty graficznej. Zapewnia dobry kompromis między niską emisją hałasu, a wysoką wydajnością, ponieważ prędkość wentylatora jest zależna od aktualnego obciążenia układu graficznego: kiedy jest ono niskie wentylator obraca się niemal bezgłośnie. W momencie wzrostu obciążenia prędkość wentylatora również wzrasta, zapewniając wydajne chłodzenie całego układu.

Alternatywą dla chłodzenia aktywnego jest całkowicie bezgłośny układ pasywny, gdzie stosowany jest sam radiator bez wentylatora. Znajduje on jednak zastosowanie jedynie w mało wydajnych kartach graficznych z niższego segmentu, które nie generują wiele ciepła.

Nieliczne, najwydajniejsze jednostki mają także konstrukcję fabrycznie przystosowaną do chłodzenia wodnego. Jest to rozwiązanie droższe i bardziej skomplikowane od chłodzenia aktywnego czy pasywnego, jednak zapewnia najwyższą wydajność.

VR Ready

Zachwyć się możliwościami oferowanymi przez technologię Virtual Reality (VR). Zmień sposób grania i stań się pełnoprawnym uczestnikiem toczonej batalii, trafiając w sam środek akcji dzięki prawdziwemu 3D. Poruszaj głową, aby zmienić widziany obraz, nawiązuj interakcje za pomocą gestów, oddaj się niezapomnianej rozrywce na najwyższym poziomie. Dzięki technologi VR Ready otrzymujesz doskonałą jakość obrazu, płynność i dynamikę, o jakiej niedawno można było jedynie marzyć.

NVIDIA Ansel

Dzięki technologii Ansel będącej odpowiedzią na niewielkie możliwości dostępnych narzędzi do przechwytywania zrzutów ekranu z gier komputerowych możesz swobodnie wykonywać screeny z dowolnej perspektywy. Swobodna kamera, filtry przetwarzania końcowego, obsługa trybu EXR, superrozdzielczość i przechwytywanie w 360-stopniowym zakresie widzenia to tylko niektóre z funkcji oferowanych przez NVIDIA. Technologia Ansel daje możliwość edycji obrazu widocznego podczas rozgrywki poprzez zmianę położenia kamery i kąta widzenia. Rób zrzuty ekranu z zupełnie innej perspektywy, przechwytuj znacznie szerszy krajobraz, edytuj i poprawiaj kolory.

Nowy interfejs Vulkan

Pracuj, baw się, oglądaj – wygodnie i komfortowo dzięki bibliotece Vulkan API zapewniającej większą kontrolę nad kartą graficzną i niższe obciążenie GPU. Vulkan API ma obniżony narzut sterowania, a więc wymaga mniejszej mocy obliczeniowej procesora głównego do wykonania tych samych zadań, posiada też lepsze skalowanie w wielordzeniowych procesorach. Już dziś zachwyć się znacznie lepszą grafiką w grach i możliwościami drzemiącymi w bibliotece Vulkan.

Trzy złącza HDMI

Kartę graficzną wyposażono w aż trzy złącza HDMI, dzięki czemu możliwe będzie stworzenie podstawowej lub zdecydowanie bardziej rozbudowanej konfiguracji z kilkoma wyświetlaczami. Standard HDMI umożliwia przesyłanie cyfrowego sygnału audio i wideo bez kompresji, dzięki czemu zarówno obraz, jak i dźwięk charakteryzują się bardzo wysoką jakością. Złącze HDMI może posłużyć do podłączenia monitora, telewizora lub projektora i przesyłania obrazu w jakości 4K oraz dźwięku 8 kanałowego.

Trzy złącza DisplayPort

Kartę wyposażono w trzy złącza Display Port, dzięki czemu będzie ona doskonałym wyborem nie tylko do podstawowych, ale też zdecydowanie bardziej rozbudowanych konfiguracji gamingowych i do pracy. Złącza Display Port zapewniają dostęp do uniwersalnego interfejsu cyfrowego. Z ich pomocą do karty graficznej można podłączyć monitory, telewizory, projektory i innego rodzaju urządzenia.

Złącze DVI

Na tej karcie graficznej znajdziesz sprawdzone złącze DVI, które możesz wykorzystać do podłączenia kompatybilnego monitora. Standard ten umożliwia przesyłanie obrazu w wysokiej jakości i rozdzielczości bez opóźnień i przycinania, co jest zasługą optymalnej przepustowości złącza i wysokiej częstotliwości odświeżania. Karta z pojedynczym złączem DVI sprawdzi się w podstawowych konfiguracjach z jednym monitorem albo w bardziej rozbudowanych, w których dodatkowe ekrany są podłączone do innych złącz na karcie.

Doświadcz nowego poziomu rozgrywki

Ten model karty wyposażono w złącze PCI Express 3.0 x16, co zapewniło zarówno świetną kompatybilność z licznymi płytami głównymi, jak również bardzo wysoką przepustowość. Zdecydowana większość kart graficznych z różnych przedziałów cenowych dysponuje właśnie tym typem złącza. Będzie to więc odpowiedni wybór praktycznie do każdej konfiguracji.

AORUS GeForce® GTX 1080 Ti 11G

 

Cechy

Zintegrowany z 11 GB pamięci GDDR5X 352-bitowy interfejs pamięci
WINDFORCE Stack 3X 100mm wentylator chłodzący
Zaawansowane chłodzenie blach miedzianych
AORUS VR Link zapewnia najlepsze doświadczenie VR
RGB Fusion - 16.8M dostosowywalne oświetlenie kolorystyczne
Ochronna tylna płyta metalowa
Zaprojektowany do ekstremalnego przetaktowywania 12 + 2 faz zasilania

Zegar rdzenia

Boost: 1708 MHz / Base: 1594 MHz w trybie OC
Boost: 1683 MHz / Base: 1569 MHz w trybie gier
(Zwiększenie karty wzorcowej: 1582 MHz / podstawa: 1480 MHz)

AORUS PERFORMANCE

Karty graficzne AORUS zmierzają do perfekcji w dążeniu do maksymalnej grafiki dla entuzjastów gier. W oparciu o rewolucyjną architekturę GPU NVIDIA® Pascal ™, karta graficzna AORUS zapewnia niesamowite wrażenia podczas gry.

- Karta graficzna Pascal zapewnia wysoką wydajność i wydajność
- Obsługa do 8K wyświetlacza @ 60Hz
- Wyjątkowa wydajność w grach Virtual Reality


AORUS ALL-AROUND COOLING SOLUTION

AORUS zapewnia wszechstronne rozwiązanie chłodzące dla wszystkich kluczowych elementów karty graficznej. Dbamy o nie tylko GPU, ale także VRAM i MOSFET, aby zapewnić trwałą pracę nad podkręceniem i dłuższą żywotność. Z przodu, duża miedź podstawa płyty rozprasza większość ciepła z GPU i VRAM. Z tyłu tylna płyta miedziana rozprasza ciepło z tylnej strony GPU. Wszystkie inne kluczowe elementy są dobrze zaopatrzone w moduł chłodzenia WINDFORCE. AORUS zapewnia klientom lepsze rozwiązanie chłodzenia na wiele sposobów.

 

AORUS COOLING

WINDFORCE  

Wszystkie nowe chłodzenie stosu WINDFORCE z wentylatorami 3X 100mm w innowacyjnej strukturze układania w celu zwiększenia rozproszenia ciepła.
Wentylatory 3 x 100 mm zapewniają większy i bardziej płynny strumień powietrza. I przy większym zasięgu radiatora niż wentylatorów 3x 80mm, wentylatory WINDFORCE będą miały 10% lepszą wydajność chłodzenia.
Koncentruje zasoby powiększając przepływ powietrza na całym radiatorze, aby zapewnić najbardziej efektywne rozpraszanie ciepła.
Środkowy wentylator obraca się w kierunku odwrotnym, aby zoptymalizować przepływ powietrza, aby rozproszyć ciepło bardziej skutecznie w celu osiągnięcia wyższej wydajności przy niższej temperaturze.
Strumień powietrza jest trójkąta krawędzi wentylatora i prowadzony płynnie przez krzywą na powierzchni wentylatora, skutecznie zwiększając przepływ powietrza o 23% w porównaniu z tradycyjnymi wentylatorami.
Podwójna struktura łożyska kulkowego ma lepszą wytrzymałość cieplną i wydajność niż konstrukcja tulejowa.
Karty graficzne AORUS są wyposażone w 3D-Active Fan. Wentylatory pozostaną wyłączone, gdy GPU znajduje się pod zadanym obciążeniem lub temperaturą w przypadku gier o niskiej energii. Wskaźnik wentylatora LED na górze karty graficznej umożliwia natychmiastowe wyświetlenie stanu wentylatora.
Dzięki lepszemu przepływowi powietrza, kierunek blachy miedzianej zwiększa wydajność chłodzenia.
Kątowa i nierówna wysokość płetw nie tylko koryguje przepływ powietrza przez płetwy i zwiększa powierzchnię styku, ale również powoduje niższy poziom hałasu i lepszą wydajność chłodzenia.
Kompozytowe rury grzewcze łączą zarówno przewodnictwo cieplne, jak i przejścia fazowe w celu efektywnego zarządzania przepływem ciepła między dwoma stałymi interfejsami, co zwiększa o 29% wydajności chłodzenia.
 
AORUS OUTLOOK RGB FUSION

Dzięki 16.8M kolorowym opcjom i licznym efektom świetlnym można teraz wybrać właściwy schemat dla twojego sprzętu, za pośrednictwem silnika graficznego AORUS.
 
 
AORUS VR LINK
SO EASY TO VR
 
 
MULTI DISPLAY CONFIGURATION SUPPORT
 
AORUS VR Link jest jedyną technologią wyjściową na rynku, która obsługuje następujące kombinacje wyświetlaczy bez konieczności stosowania jakichkolwiek adapterów. (Zestawy słuchawkowe VR są podłączone przez HDMI)

 

Ochronna tylna płyta metalowa

Wspaniała czarna metalowa płyta tylna zapewnia solidną ochronę,

wzmacnia strukturę i inspiruje pasją do gier.

AORUS GRAPHICS ENGINE

Prędkość zegara, napięcie, wydajność wentylatora, cel mocy można monitorować i dostrajać w czasie rzeczywistym

zgodnie z własnymi preferencjami dzięki intuicyjnemu interfejsowi.

 

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
GV-N108TAORUS-11GD
EAN
0889523009710
Chipset
Producent chipsetu
NVIDIA
Rodzaj chipsetu
GeForce GTX 1080 Ti
Taktowanie rdzenia
1594 MHz
Jednostki przetwarzania
Techniczne
Długość karty
293 mm
Łączenie kart
SLI
Rozdzielczość
7680 x 4320
Rekomendowana moc zasilacza
600 W
Pamięć RAM
Ilość pamięci RAM
Rodzaj pamięci RAM
GDDR5X
Chłodzenie
Typ chłodzenia
Złącza
D-Sub
Brak
Złącza zasilania
2x 8-pin
Zawartość pudełka
Wersja opakowania
BOX

Opinie

(35)
(35)
4.5/5
(35)
92% osób poleca
ten produkt
5
77%
4
14%
3
0%
2
3%
1
6%
Opinia potwierdzona zakupem
Karta na rozdzielczościach fullhd trzyma 67 stopni, w 4k 75 stopni. Według mnie wynik nadal w porządku.
Oczywiście w fullhd się nudzi, skrzydła rozwija dopiero przy 4k. Bez większego problemu można grać w gry w 4k 60fps +/- bez zbędnego mssa przy tej rozdzielczości.

Polecam, nie żałuję zakupu.
 • ZALETY:
 • + Wydajna
 • + Cicha
 • + Niskie temperatury.
 • WADY:
 • - Dla niektórych za droga może być.
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Kolejny amator, proponuje poczytać jak ustawić maksymalne detale dla danej gry.
Nie ma możliwości by ta karta miała 60 klatek w 4K.
Posiadam procesor 8600K i również GTX 1080 Ti i nawet w RTS-sie Total War - Atilla gdzie ma większe zapotrzebowanie na procek niż grafikę osiągam makpsynalnie 35 fps w 2K a co dopiero w 4K... Volta ma niby uciągnąć 4K 60 fps ale dla mnei ksończy się na 30 fps by znowu zarobić na klientach i w kolejnej karcie będzie dopiero 60 fps.
To współczuje Ci egzemplarzu że taki słaby Ci się trafił:/
U mnie przy i7 8700k 5Ghz, 16GB 3000Mhz 1080ti od GB.:

Assassin's Creed Origins - wszystko na max i gra chodzi z ok. 50kl/s z sporatycznymi spadkami do 40kl/s
Mass Effect Andromeda - wszystko na max i nigdy nie zauważyłem mniej niż 60kl/s
W3 - Wszystko na max bez tylko udziwnień od nVidia i jest 70kl/s z spadami do 55kl/s w bagnach
Wiesław na jakim monitorze grasz: mam zamiar kupić i7 8700K, 1080Ti i identyczny RAM, z góry dzięki za odpowiedź.
@Anonysasin
kolega to się chyba z choinki urwał z tą opinią tej karty sądząc po dacie.Karta jak najbardziej godna polecenia w 4k hula aż miło,no przy nie których jakieś spadki są ole to co kolega pisze to karta do zwrotu i do wymiany.
Ja mam i5 i w 90% tytułów leci w 4k bez problemu na 60 klatkach. Dołączam się do kondolencji : )
Opinia potwierdzona zakupem
Rewelacyjna karta, ma to co najważniejsze w tego typu sprzęcie: moc i wysoką kulturę pracy. Fabrycznie osiągi typowe dla lekko podkręconego 1080Ti, na dzień dzisiejszy topowe wśród grafik, wystarczy solo do WHQD i 4K. Bardzo kulturalna, 3 wentylatory robią swoje z obrotami w zakresie 1100-1700, cichutko. Standardowe TPD 250W, ale możliwość regulacji +/- 50%, więc można ją zasilić nawet 375W... Przy niewielkim obciążeniu pasywna. Bajery typu LED dla pasjonatów. Duża, zajmuje prawie 3 sloty, ale to już standard dla tego typu grafik, praktycznie wszystkie 2-slotowe są głośne i przegrzewają się. Ładny backplate.
 • ZALETY:
 • + moc,
 • + cisza, mam wrażenie że jest cichsza od klasyka MSI Gaming X 1080Ti, którego również posiadam, a który ma tylko 2 wentylatory, które muszą kręcić się szybciej i głośniej,
 • + wysoka jakość wykonania,
 • + pasywne chłodzenie przy niewielkich obciążeniach,
 • + niższa cena niż podobnej jakości 1080Ti.
 • WADY:
 • - spore wymiary, zajmuje prawie 3 sloty.
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Kolego powiedz właśnie zastanawiam się nad zakupem i myślę czy warto dopłacić do Asusa.
Opinia potwierdzona zakupem
GOOOOOD!!!
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Wciąga nosem wszystko i narzeka, że za mało :)
Fantastyczna karta polecam jak najbardziej !
 • ZALETY:
 • + Moc
 • + Kultura pracy
 • + Temperatury
 • + Do typowego FHD nie polecam ponieważ karta nie rozwija 20% swojej mocy i śmieje się nam w twarz :)
 • WADY:
 • - Póki co odpukać brak :D
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Karta spisuje się znakomicie, w każdym tytule ustawienia Ultra przy wysokich rozdzielczościach. Wybór padł na tego potworka między innymi dzięki waszemu kanałowi MoreleTV oraz forum dyskusyjnym, w którego życiu uczestniczy wielu znawców i pasjonatów IT TechLipton.pl
 • ZALETY:
 • + Potencjał do OC
 • + Produkt wart swojej ceny
 • + Wygląd
 • WADY:
 • - Brak wg. mnie. Jedni napiszą, że cena zbyt wysoka, a inni, że są lepsze karty graficzne. Skoro, ktoś ma zamiar zakupić 1080Ti to musi się liczyć z ceną, za high end się płaci :)
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Polecam
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
mocarna
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
smiga <3
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Wszystko ok.
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Po prostu wow :D
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Inspiracje
(145)

Pytania i odpowiedzi

(15)
Czy zmiana chłodzenia na wodne wiąże się z utratą gwarancji?
Tak,poniewaz rozkrecasz karte graficzna i montujesz customowe chlodzenie
Raczej tak, z tego co kojarzę zawsze jedna ze śrub jest zaklejona, na naklejce jest informacja, że usunięcie powoduje utratę gwarancji. Podobnie jest chyba w innych podzespołach.
https://nl.hardware.info/reviews/8533/3/welk-merk-videokaarten-biedt-de-beste-garantie-wat-mag-wel-wat-mag-niet - poza tym na Aorusach nie ma plomb. Jak nie uwalisz karty przy zmianie chłodzenia, to nie ma powodu do odrzucenia reklamacji (choć polskie sklepy by chętnie to zrobiły :) )

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Usługi
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(35)
Pytania i odpowiedzi
(15)
Inspiracje
(145)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Optoma ML750E LED 1280 x 800px 700lm DLP , Digitus DVI-D - DVI-D 0.5m czarny (AK-320108-005-S), Digitus RS232 (M/F) Srebrny (AK-610513-000-I), Dymo taśma RHINO (18484), Joby GripTight One Mount (JB01490-0WW), Victoria Sport niebieska 24 L (DI4037/DI40371), Ecozone Ściereczka z mikrofibry do kuchni (ECZ01501), Ultimate Racing Filtr paliwa (UR1405), HR GRIP do Samsung Galaxy S6 (22111011), Pyramis Zlewozmywak 2-komorowy bez ociekacza SR TWIG 85x45cm len - 100137201, Digitus DisplayPort - DisplayPort, 3, Czarny (AK-340100-030-S), Derform PUDELKO SNIADANIOWE PLAST CLEO I FRANK 17, FunnyCase FUNNY CASE ETUI NADRUK MORO BRĄZOWE LG K10 2017, GSM City HOCO UCHWYT SAMOCHODOWY MAGNETYCZNY CA7 SZARY, Aerocool Motion 12 Plus Czerwony (AEROMOTION-12PLUSRED), Alpina Alpina serviravimo indas alyvuogėms, GeForce GTX 1080 Ti