Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 1060 Windforce OC 6GB GDDR5 (192 Bit) 2xDVI-D, HDMI, DP, BOX (GV-N1060WF2OC-6GD)

ID produktu: 974808
Zobacz produkty podobne
(700)
Zapytaj społeczności 210 pytań
 • Długość karty: 223 mm
 • Ilość pamięci RAM: 6 GB
 • Rodzaj chipsetu: GeForce GTX 1060
 • Taktowanie rdzenia w trybie boost: 1797 MHz
 • Łączenie kart: Nie
Opis
Specyfikacja
Opinie (700)
Inspiracje (284)
Pytania i odpowiedzi (210)
Gwarancje i usługi
Raty

NVIDIA GeForce GTX 1060 - wysokiej klasy karta graficzna

Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1060 to jednostka, która zagwarantuje swobodną rozgrywkę przy wysokiej rozdzielczości i szczegółowości obrazu. Korzystając z niej, można będzie cieszyć się znakomitymi efektami wizualnymi podczas gier lub oglądania filmów. Karta GTX 1060 bazuje na cenionej architekturze Pascal, oferuje szybkie taktowanie – do 1670 MHz oraz korzysta z pamięci GDDR5 o wysokiej przepustowości. Za znakomite efekty wizualne w grach i podczas oglądania filmów odpowiadają także technologie, w jakie wyposażono tę jednostkę – NVIDIA VRWorks czy VR Ready.

6GB pamięci RAM GDDR5

Przenieś się w świat cyfrowej rozrywki z kartą graficzną wyposażoną w 6GB pamięci GDDR5. Ciesz się ponadprzeciętną jakością i płynnością wyświetlanego obrazu dzięki trzykrotnie wyższej wydajności GDDR5 i znacznie mniejszemu zapotrzebowaniu na energię niż w poprzedniej wersji. Edytuj zdjęcia, pracuj w zaawansowanych aplikacjach, oglądaj filmy w 4K i ciesz się dynamiczną rozgrywką na najwyższym poziomie. Z 6GB pamięci GDDR5 zapomnisz o frustrujących przycięciach i klatkowaniu obrazu!

Aktywny układ chłodzenia

Układ aktywnego chłodzenia karty graficznej składa się z zestawu radiatora oraz wentylatora (jednego lub więcej). Radiator odbiera ciepło z rdzenia graficznego oraz rozprasza je dzięki dziesiątkom cienkich blaszek. Z kolei wentylator ma za zadanie skutecznie schłodzić radiator. Taki zestaw idealnie się uzupełnia i w większości przypadków oferuje najbardziej optymalne chłodzenie karty graficznej. Zapewnia dobry kompromis między niską emisją hałasu, a wysoką wydajnością, ponieważ prędkość wentylatora jest zależna od aktualnego obciążenia układu graficznego: kiedy jest ono niskie wentylator obraca się niemal bezgłośnie. W momencie wzrostu obciążenia prędkość wentylatora również wzrasta, zapewniając wydajne chłodzenie całego układu.

Alternatywą dla chłodzenia aktywnego jest całkowicie bezgłośny układ pasywny, gdzie stosowany jest sam radiator bez wentylatora. Znajduje on jednak zastosowanie jedynie w mało wydajnych kartach graficznych z niższego segmentu, które nie generują wiele ciepła.

Nieliczne, najwydajniejsze jednostki mają także konstrukcję fabrycznie przystosowaną do chłodzenia wodnego. Jest to rozwiązanie droższe i bardziej skomplikowane od chłodzenia aktywnego czy pasywnego, jednak zapewnia najwyższą wydajność.

Nowy interfejs Vulkan

Pracuj, baw się, oglądaj – wygodnie i komfortowo dzięki bibliotece Vulkan API zapewniającej większą kontrolę nad kartą graficzną i niższe obciążenie GPU. Vulkan API ma obniżony narzut sterowania, a więc wymaga mniejszej mocy obliczeniowej procesora głównego do wykonania tych samych zadań, posiada też lepsze skalowanie w wielordzeniowych procesorach. Już dziś zachwyć się znacznie lepszą grafiką w grach i możliwościami drzemiącymi w bibliotece Vulkan.

VR Ready

Zachwyć się możliwościami oferowanymi przez technologię Virtual Reality (VR). Zmień sposób grania i stań się pełnoprawnym uczestnikiem toczonej batalii, trafiając w sam środek akcji dzięki prawdziwemu 3D. Poruszaj głową, aby zmienić widziany obraz, nawiązuj interakcje za pomocą gestów, oddaj się niezapomnianej rozrywce na najwyższym poziomie. Dzięki technologi VR Ready otrzymujesz doskonałą jakość obrazu, płynność i dynamikę, o jakiej niedawno można było jedynie marzyć.

NVIDIA Ansel

Dzięki technologii Ansel będącej odpowiedzią na niewielkie możliwości dostępnych narzędzi do przechwytywania zrzutów ekranu z gier komputerowych możesz swobodnie wykonywać screeny z dowolnej perspektywy. Swobodna kamera, filtry przetwarzania końcowego, obsługa trybu EXR, superrozdzielczość i przechwytywanie w 360-stopniowym zakresie widzenia to tylko niektóre z funkcji oferowanych przez NVIDIA. Technologia Ansel daje możliwość edycji obrazu widocznego podczas rozgrywki poprzez zmianę położenia kamery i kąta widzenia. Rób zrzuty ekranu z zupełnie innej perspektywy, przechwytuj znacznie szerszy krajobraz, edytuj i poprawiaj kolory.

Złącze HDMI

Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Złącze DisplayPort

Kartę wyposażono w jedno złącze Display Port – to uniwersalny interfejs cyfrowy, który umożliwia podłączenie do konfiguracji monitora, systemu kina domowego, projektora i innych kompatybilnych urządzeń. Pojedyncze złącze Display Port będzie w pełni wystarczające do podstawowej konfiguracji komputerowej z jednym wyświetlaczem lub do rozbudowanych zestawów, w których kolejne monitory podłącza się do innego rodzaju złącz na karcie graficznej.

Dwa złącza DVI

Kartę wyposażono w dwa złącza typu DVI, które mogą posłużyć do podłączenia kompatybilnych monitorów. Standard ten umożliwia przesyłanie sygnału wideo o wysokiej rozdzielczości i z wysoką częstotliwością odświeżania. Karta graficzna z dwoma złączami DVI świetnie sprawdzi się w konfiguracjach z dwoma kompatybilnymi monitorami, ale też w sytuacji, gdy dodatkowe monitory korzystają z innych rodzajów złącz.

Doświadcz nowego poziomu rozgrywki

Ten model karty wyposażono w złącze PCI Express 3.0 x16, co zapewniło zarówno świetną kompatybilność z licznymi płytami głównymi, jak również bardzo wysoką przepustowość. Zdecydowana większość kart graficznych z różnych przedziałów cenowych dysponuje właśnie tym typem złącza. Będzie to więc odpowiedni wybór praktycznie do każdej konfiguracji.

SYSTEM CHŁODZENIA WINDFORCE 2x

System chłodzenia WINDFORCE 2X wyposażony jest w dwa unikalne wentylatory łopatkowe 90mm, czystą miedzianą rurę termoprzewodzącą, technologię bezpośredniego dotykowego przewodu rurowego, półpasywny aktywny wentylator 3D i płytę tylną ochronną zapewniając efektywną wydajność rozpraszania ciepła w wyższej temperaturze.

Przeciwbieżne wentylatory

Optymalizacja przepływu powietrza przez wentylatory wirujące przeciwbieżnie, które redukują turbulencje powietrza i skutecznie rozpraszają ciepło.

Wentylatory z zaostrzonymi łopatkami

Strumień powietrza dzieli się przez krawędź wentylatora i prowadzony gładko przez krzywą 3D na powierzchni wentylatora, skutecznie zwiększa przepływ powietrza o 23% w porównaniu z tradycyjnymi wentylatorami.

wentylatory Start-stop

Wentylatory semi-pasywne pozostaną wyłączone, gdy GPU jest pod odpowiednio niskiej temperaturze. Wskaźnik LED wentylatora na górze karty graficznej zapewnia natychmiastowe wyświetlanie stanu wentylatora.

Innowacyjne Ciepłowody

Złożone ciepłowody łączy zarówno przewodność cieplną i przejście fazowe do efektywnego zarządzania transferu ciepła pomiędzy dwoma kanałami cieplnymi, co zwiększa wydajność chłodniczą o 29%

Ciepłowody DirectTouch

Czyste rury miedziane ciepła są ukształtowane tak, aby zmaksymalizować powierzchnię kontaktu bezpośredniego do GPU.

Płyta ochronna

Stylowy Backplate wykonany z wysokiej jakości materiałów zapewnia sztywność i ochronę struktury, dodając elegancki, czysty wygląd produktu.

Podkręcanie na jedno kliknięcie

Za pomocą prostego kliknięcia użyteczności XTREME Engine, gracze mogą łatwo dostosować kartę do spełnienia różnych wymagań gier bez jakiejkolwiek wiedzy na temat overclockingu, jednocześnie oszczędzając kłopotów z ręczną regulacją.

Xtreme Engine

Regulacja częstotliwości zegara, napięcia, prędkości wentylatora, RGB efekt oświetleniowy, docelowa moc może być monitorowany i dostrojony w czasie rzeczywistym, w zależności od własnych preferencji dzięki tym intuicyjnym interfejsom.

Rozwiń opis
Wyróżnione przez eksperta
 • Długość karty 223 mm
 • Ilość pamięci RAM 6 GB
 • Rodzaj chipsetu GeForce GTX 1060
 • Taktowanie rdzenia w trybie boost 1797 MHz
 • Łączenie kart Nie
Produkt
Producent Gigabyte
Kod producenta GV-N1060WF2OC-6GD
EAN 0889523006702
Chipset
Producent chipsetu NVIDIA
Rodzaj chipsetu GeForce GTX 1060
Taktowanie rdzenia 1582 MHz
Techniczne
Długość karty 223 mm
Łączenie kart Nie
Rozdzielczość 7680 x 4320
Rekomendowana moc zasilacza 400 W
Pamięć RAM
Ilość pamięci RAM 6 GB
Rodzaj pamięci RAM GDDR5
Chłodzenie
Typ chłodzenia Wentylator
Złącza
D-Sub Brak
HDMI HDMI - 1szt.
Złącza zasilania 6-pin
Zawartość pudełka
Wersja opakowania BOX
5/5
(700)
98% osób poleca
ten produkt
5
88%
4
9%
3
1%
2
1%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Karta cicha i chłodna praktycznie nie ma różnicy w poziomie hałasu jaki wytwarza między tą kartą, a GTX 650 Ti Palita jaką miałem wcześniej. Temperatury między 60 a 67 stopni (w spoczynku ok 40, czyli podobnie do mojej poprzedniej karty), a gdy zamontowałem dodatkowy wentylator na boku przy karcie, to temperatury spadły o kilka stopni przy obciążeniu i spoczynku.
 • ZALETY:
 • +cicha
 • +cena (niektóre karty o praktycznie takich samych osiągach są trochę droższe)
 • +chłodna
 • +niski pobór prądu
 • +ilość pamięci
 • +karta bardzo dobrze zabezpieczona przed ewentualnym uszkodzeniami mechanicznymi w transporcie
 • + długość karty dobra do ciasnych skrzynek (zmieściła się spokojnie w moim Zalmanie T1)
 • +kartonowe pudełko, w którym dostarczono kartę ponieważ mój kot polubił siedzenie w nim :-D
 • WADY:
 • -jedynym minusem może być chyba tylko to, iż jest tylko jedno wejście HDMI
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Posiadam kartę prawię półtora roku i na razie nie zawiodłem się. Kosztowała wtedy 1265zł. PROSZĘ WZIĄĆ POPRAWKĘ NA TĄ OPINIĘ, grałem na i5-4440 i 8GB DDR3 i miałem takie odczucia grając w gry (1920x1080):

Wiedźmin 3 - od 40-55fps. Różnie z tym bywało, odczułem wrażenie, że cały sprzęt musi się "rozgrzać" (a może to tylko przyzwyczajenie do mniejszych fps?), aby nie było spadków fps do ok. 30. Spadki widziałem w Nowigradzie do ok.30fps i czasami przy przejściach z filmików. Kartę ograniczał mi raczej procesor, któremu przydałoby się większe taktowanie albo rdzenie ekstra. Nie wiem czy 16GB RAMu nie poprawiłoby też sytuacji. Na UBER przy pozostałych podzespołach gra też ładnie chodzi na oko 30fps lub więcej, ale można zauważyć znacznie częstsze spadki fps.
Battlefield 1 - ~30-50fps. W tej grze miałem największe problemy z wydajnością komputera. Nieważne jaka grafika ustawiona, gra miała dziwne tendencje do ścin, ale podobno problemem są wygórowane wymagania BF1 i brak optymalizacji. Jeśli planujecie grać w BF1 to polecam kupić lepszy procesor, np. i7 i więcej RAMu.
World of Tanks - pięknie, maksymalny cap fps 127 był osiągnięty nawet na maksymalnej jakości. Bywały spadki i to drastyczne do 30-40 fps. Problem upatruję w pozostałych podzespołach, a nie w karcie, no bo skąd te 127 fps się osiągnęło?
World of Warships - Stabilnie ok. 60 fps. Gra jest dość niezoptymalizowana, ma ściny przy przeglądaniu w porcie lub zaraz po załadowaniu bitwy nawet na najlepszych zestawach komputerowych, więc ciężko mi powiedzieć, żeby było tu kiepsko. Całościowo nie ma dziwnych ścin poza tymi wspólnymi dla każdego komputera odpalającego tą grę.
League of Legends - po wyłączeniu capa na fps było ich nawet z 300, więc tutaj bardzo ładnie. Spadki spowodowane pozostałymi podzespołami.

Podsumowując, jeśli ktoś planuje jej kupno, to zdecydowanie polecam kupić do tego procesor z dobrym taktowaniem i powyżej 4 rdzeni, np. i5 8 generacji (już mają 6 zamiast jak w poprzednich generacjach 4 rdzeni, najlepiej wybrać większe taktowanie, min 2GHz, optymalnie ok. 3GHz), żeby karta mogła dawać z siebie wszystko i by nie trzeba było denerwować się grając w niezoptymalizowane gry, a także dobry RAM, 16GB powinno w zupełności rozwiać wszelkie wątpliwości co do niestabilności z winy RAMu. Nie doświadczyłem problemów z temperaturą, o ile dobrze pamiętam nie przekraczała ona 80 stopni w pełnym obciążeniu. Jeśli chodzi o głośność to nie odczułem problemów. Jeśli ma się komputer wsadzony do przegrody w biurku komputerowym to nie słychać prawie nic oprócz wentylatorów (nie wiem czy obudowy czy też karty, procesora). Raz tylko słyszałem dziwne piszczenie (pewnie cewki) grając w starą grę CABAL Online w menu głównym, które ustawało po zalogowaniu się do gry, czyli po jakiś 20s. Komputer jako całość pracuje cichutko, słychać tylko cichutkie szumienie powietrza.
 • ZALETY:
 • + wydajność
 • + głośność pracy
 • + optymalna karta do gry w Full HD
 • + z dobrymi podzespołami stabilne 60fps w każdym bardziej wymagającym tytule
 • WADY:
 • - cena
 • - wymaga sprzętu odpowiednio na wyższym poziomie, aby nie było spadków fps
 • - oprogramowanie, sterowniki lubią się niezainstalować za pierwszym razem
Posiadam ten produkt Ponad rok
Gościu ja mam i5 4440 i GTX1080 (wcześniej GTX960 2GB) i w nowigradzie mam spadki do minimum 50 fps,z włączonym HW.Za to w BF1 mam często bottleneck i spadki nawet do 30 fps xd
Czekam na wypłatę i kupuje i7 8700k :D
Dobry wybór, brat ma ten procek, wszystko pływa na full z GTX1060, a przy GTX1080 pewnie o wiele lepiej jeszcze :)
może przez te 80stopni ci taktowanie karty spada zrób se lepsze chłodzenie kompa
Opinia potwierdzona zakupem
Karta nie ma żadnych LED'ów i innych bajerów. Dostajemy wydajną, fabrycznie podkręconą grafikę. W pudełku jest tylko płyta ze sterownikami i grafika, która ładnie się podkręca. U mnie ok. 2000MHz bez większych problemów, więcej nie próbowałem. Pamięć łatwo taktuje się na 8500MHz. Prawdopodobnie da się więcej. Załączone oprogramowanie Extreme Gaming Engine pozwala zarządzać parametrami karty takimi jak taktowanie rdzenia, pamięci i obroty wentylatorów. Można w prosty sposób ustawić sobie odpowiednie prędkości śmigiełek oraz próg temperaturowy przy którym się włącząją. Cisza kosztem nieco wyższych temperatur. Do 60-70% obrotów wiatraki ledwo slyszalne. 100% obrotów osiągnąłem syntetycznie, nigdy w żadnej grze. Przy maksymalnych obrotach mamy suszarkę. W starszych tytułach, przy włączonym vsyncu, wiatraki nawet się nie uruchamiają, a rdzeń karty nie przekracza 50 stopni. W nowszych tytułach maksymalne temepratury jakie zanotowałem to 75-76 stopni, ale nie przy maksymalnych obrotach. Lepiej dopłacić i wybrać opcję 6GB, już teraz niektóre tytuły potrzebują więcej niż 3GB pamięci. Backplate wygląda trochę tandetnie. Ciężko powiedzieć czy chłodzi czy grzeje podstawę rdzenia, ale na pewno chroni przed kurzem i ładnie wygląda w obudowie. Zakrywa pstrokaciznę surowej elektroniki na płytce. Wydajność - 7/10! To chyba tyle. Pozdrawiam!
 • ZALETY:
 • + Wydajna, w miarę cicha podczas pracy, wydajna energetycznie, 6GB pamięci, +10-15% mocy więcej po podkręceniu, sensowne temperatury pracy, generalnie ładny design karty, backplate ładnie wygląda w obudowie i chroni płytkę przed kurzem, sama karta jest dość mała.
 • WADY:
 • - Przy maksymalnych obrotach głośna, powinna być tańsza, no ale taki mamy kurs walut jaki mamy, szyna pamięci tylko 192-bitowa,
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
W pudełku jest generalnie karta, stery i nic więcej. Żadnych śrubek, przejściówek, dodatkowych kabli do zasilacza, nic. W sumie zazwyczaj i tak nikt tego nie używa. Brak też zbędnych d***reli typu podświetlenie, czy innego tego typu badziewia.
Wentylatorów jeszcze nie słyszałem, zazwyczaj się nawet nie uruchamiają, muszę spróbować jakieś bardziej wymagające gry. Bardzo mi zależało na ciszy w idle, więc tutaj jest w tym względzie rewelacja.
Trafiłem za to na sytuację, która być może dotyczy dziś wszystkich kart, lub tylko mi to przeszkadza. Chodzi o to, że mam 3 monitory i boot screen/bios pokazuje się tylko na tym, którego zazwyczaj nie włączam i nie ma żadnej możliwości zmiany tego, jedynie zamieniając kolejność przewodów, a to akurat w moim przypadku nie wchodzi w grę (z powodu długości i typu wtyków). Zmienię potem monitor i kable, ale na ten moment to dziwna sytuacja - szkoda, że nie potrafi wyświetlać tego w takim razie mirrored, na każdym ekranie to samo w biosie. Nie mam porównania z innymi kartami z dzisiejszej generacji, ale na integrze na płycie Asus Z87C nie było takiego problemu. Nie wiem, czy to traktować jako wadę tych kart, winę nVidii, czy tak po prostu jest i już.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Jestem zadowlony z tej karty. razem z i5-7500 w 1920x1200 (16:10) (potrzeba okolo 10% wydajnosci niz przy zwyklym monitorze full hd), karta obsluguje wszystkie nowe gry na ultra i z AA wlaczonym. jestem zaskoczony wydajnoscia, bo zawsze mialem karty z wyzszej polki. Karta jest bardzo cicha, OC robimy w programi dodanym do karty. jak ktos gra wq cos mniej wymagajacego, moze wybrac sobie preset silent i jest jescze ciszej. Opcja pol-pasywna jest super, gdy nie robimy nic co obciaza grafike, wiatraki nie kreca sie wcale, co przeklada sie na dodatkowa cisze systemu i na dlogosc dzialania wiatrakow.
Plusy:
Wydajnosc
Cisza
Pol-pasywne chlodzenie.
Wygodne oprogramowanie.
Minusy:
mogla by byc tansza(chociaz wiem ze to wina kopaczy bitcoinow, powinni ich zamknac do wiezienia ;) )
musialem przeinsyalowywac 2x Auorus bo karta miala 20% wydajnosci z powodu programu, ale oprocz tego zachowuje sie poprawnie
innych nie zauwazylem, jak dostrzege to edytuje opinie.
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Karta wystarczająca, żeby uciągnąć dzisiejsze tytuły AAA na ultra w 1080p@60fps. Grałem w the division, bf1 i widzmina 3 i faktycznie było to 60 fpsów.
Karta bez podkręcania jest cicha i dojdzie do maks 70 stopni celsjusza w obudowie zalman z3. Po podkręceniu i ustawieniu wyższych obrotów wentylatora zyskałem około 5-10 klatek więcej, kosztem temperatury dochodzącej do 76 stopni celsjusza i słyszalnej pracy wentylatorów (były ustawione na mniej więcej 80% przy tej temp.).
Ogólnie polecam za dobrą wydajność, łatwość podkręcania i cichą pracę (jeżeli nie bawimy się w OC).
 • ZALETY:
 • + Wydajność
 • + Łatwo podkręcić
 • + Dużo VRAMu (najwięcej ile udało mi się zużyć to 4,5GB w the Division)
 • + Cicha (przy niższych temperaturach wiatraki są wyłączone = absolutna cisza)
 • WADY:
 • - Po wyłączeniu kompa, coś w tej karcie mi strzela (podejrzewam, że to nagrzany backplate się schładza i wydaje takie dźwięki)
 • - Cena (3 lata temu za tą cenę to się miało model x70)
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Hej!

Za cenę możesz krytykować kurs walut. Karta w $ jest bardzo dobrze wyceniona. A mamy tu praktycznie 980 z większą pamięcią. 249$ to nie jest dużo. GTX 970 była w soim czasie za 399$
Opinia potwierdzona zakupem
Jak dla mnie to ta karta wystarcza przy grach takich jak : Battlefield 4 /Tom Clancys The Division /Battlefield 1 /dla gracza co siedzi tak po 4-8 h dziwnie przy kompie i mam mały budżet kasy to w sam raz :) FPS na max to 60-75
przy takim sprzęcie: wszystko kupione na MORELE.NET

Płyta główna Gigabyte GA-990FXA-UD3 AMD 990FX Socket AM3+
Procesor AMD FX-8350 X8, socket AM3+ 64bit 4.5GHz 125W
Pamięć Kingston Limited Edition Na`Vi HyperX 16GB (2x8GB) 1600MHz
Dysk SSD Kingston Limited Edition Na`Vi HyperX 3K SERIES 120GB SATA3 555/510MB/s 9,5mm
Dysk SSD HyperX Savage 240GB SATA3 530/550MB/s
Gigabyte GeForce GTX 1060 G1 Windforce OC 6GB GDDR5 (192 Bit)
Monitor Gaming ASUS 24 VG248QE 144Hz 1ms.
Sound_card Creative SB X-Fi XtremeMusic/Platinum
 • ZALETY:
 • + moc
 • + temp. w stresie max. 55 stopni
 • + cena- ale ja dałem przed nowym rokiem taniej :)
 • + Rozmiary w sam raz małe do obudowy PC
 • + 6gb
 • WADY:
 • - brak?
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Świetna. Zastanawiałem się jaki będzie wzrost wydajności w porównaniu do starego GTX'a 650 2GB. Różnica kolosalna. Jak do tej pory udało mi się przetestować tą kartę w BF1, Rise of Tomb Raider oraz CS:GO. Karta spisuje się świetnie w połączeniu z i5-4460. Temperatury w spoczynku to 29'/30', w stresie najwięcej udało mi się wyciągnąć około 68 stopni co myślę, że jest dobrym wynikiem. Jeśli chodzi o głośność to nie jest aż tak mocno słyszalna, wystarczy ubrać słuchawki i nic wtedy nie słyszysz.
BF1 na FHD/Ultra - 60-70 fps, czasami spadnie poniżej 60, ale przeważnie trzyma powyżej 60 fps. Tomb Raider - FHD/Ultra - 70-75 fps :)

Z czystym sumieniem polecam, warta swojej ceny.
 • ZALETY:
 • + wydajność w grach przy FHD
 • + temperatury w spoczynku i w stresie
 • + fabryczne OC
 • + wygląda na solidną kartę gdy się ją pierwszy raz widzi
 • WADY:
 • - nie wiem czy to wada, ale backplate mógłby być aluminiowy
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Karta godna polecenia! Sam bardzo długo sie zastanawiałem na jakiego gtx 1060 się zdecydować i ciesze sie że wybrałem tego. Działa prawidłowo tak jak powinien, nie ma problemu z wysokimi temperaturami ani z głośną pracą, wiatraki bardzo ciche. Dodatkowo karta jest pół-pasywna co mnie zaskoczyło mianowicie wiatraki zaczynają działać dopiero przy określonej temperaturze i stresie a podczas korzystania z przeglądarki czy programów nie wymagających grafiki karta dosłownie śpi :)
Na początku przestraszyłem się ze karta albo wiatraki do wymiany, bo się nie kręcą, a tu takie zaskoczenie, karta i wiatraki mądrzejsze ode mnie.
Dodatkowy plus ciesze sie że mi sie ją udało jeszcze dostać bo pisząc to 20.01.18 cena karty skoczyła mocno do góry oraz wgl nie jest dostępna na morele.net
Ale Polecam :)
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Rewelacja! Cichutka. na teście na Morele TV wyszla jakoś niby glosniejsza. Ale u mnie zamknieta w obudowie i obciążona Wiedzminem 3 na Uber praktycznie niesłyszalna! Temperatury jakie osiągnęła dotąd to max 64 stopnie! Myslałem ze do Wiedzmina 3 potrzebny bedzie overclocking. Ale nie- śmiga perfekcyjnie i płynnie z modami graficznymi na Uber! Nie obciązona lub nisko obciazona (internet itp.) wylącza wentylatory w ogóle. A procesor to i5 6500 i plyta B150 Mortar i pamieć Hyper Fury 2x4GB. Dysk ADATA 256 GB I zasilacz SilentiumPC 500 W w zupełnosci wystarcza.
 • ZALETY:
 • + Niezwykle wydajna, cichuteńka, mocna! Do W3 na Uber idealna bez overclockingu i jej nie słychać. Miałem brać tańsza ale warto było te pare stówek doplacić! W tej cenie bije konkurencje na glowe! Niski pobór mocy!
 • WADY:
 • - Nie stwierdzono!
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Karta rewelacyjnie radzi sobie z wymagającymi produkcjami, wszystko działa na ultra z 60 fps-ami jedynie BA:Knight miałem drastyczne spadki klatek, ale to winna gry nie karty.Teraz tylko trzeba mieć nadzieję że po upływie gwarancji karta będzie dalej prawidłowo działała i nie ulegnie żadnej awarii.
 • ZALETY:
 • + dobrze odprowadza ciepło
 • + 6gb ram
 • + możliwość podkręcenia
 • + cena (niby mogła być niższa ale patrząc się na cenę gtx 970-980 to raczej nie ma co narzekać)
 • + wiatraki zaczynają się rozkręcać dopiero przy temp: 60 stopni i są bardzo ciche,dopiero po przekroczeniu 50-60% wiatraki wydają nie przyjemny dźwięk, ale to zdarzyło mi się tylko przy Unity na ustawieniach ultra, na pewno jeśli macie obudowę pod biurkiem to nie powinno wam to bardzo przeszkadzać przy pracy czy rozrywce.
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Karta graficzna kupiona została w czasie wielkiego skoku na skryptowaluty więc widzę, że sporo przepłaciłem.
Jestem zadowolony z zakupu. Ciche wentylatory, niskie zużycie energii i duża moc obliczeniowa. Wentylatory uruchamiają tylko wtedy jeśli to potrzebne. Można zawsze to zmienić. Wbudowana pamięć wystarczy jeszcze na wiele lat. 6 GB vram zapewnia komfortową rozgrywkę w wielu tytułach. U mnie karta graficzna współpracuje z procesorem AMD Ryzen 1600. Wszytko działa bardzo wydajnie.
Jestem tzw. Niedzielnym graczem. Jak dla mnie ten model spełnia moje oczekiwania. Poprzednio miałem GTX 750Ti i jest odczuwalny wzrost wydajności.
 • ZALETY:
 • + Wydajność
 • + Zużycie energii
 • + Kultura pracy
 • + 6 GB pamięci
 • + Wydajne chłodzenie
 • WADY:
 • - Cena, ponieważ była kupowana w czasach skoku na kryptowaluty.
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Geforce GTX serii 10XX. Czy trzeba coś dodawać? Stylowa obudowa, dwa wielkie ciche wiatraki utrzymują temperaturę tego potwora na niskim poziomie nawet przy największych ustawieniach nowych gier/renderingu/streamowaniu. Karta przystosowana do 4K, przy moim monitorze 1920x1080 nawet nie musi się starać, by np. utrzymywać stałe 60 fps przy maksymalnych możliwych ustawieniach w nowym Doomie.
Na duży plus w mojej ocenie zasługuje brak jakiś pierdół typu oświetlenie led - to karta graficzna, nie choinka.
 • ZALETY:
 • + Moc, moc, moc!
 • + Bardzo dobre chłodzenie
 • + Brak oświetlenia led
 • + Ładna obudowa
 • + Pełne wsparcie sterowników od NVidii - nowe aktualizacje pojawiają się średnio co półtora tygodnia
 • WADY:
 • - ¯\_(ツ)_/¯
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo wydajna karta do grania w 1080p, a 6GB pamięci powinno wystarczyć na najbliższą przyszłość. Próbowałem Wiedźmina 3, najnowszego Hitmana (dx12) i Total War Warhammer, te tytuły mają stałe 60 FPS na ustawieniach ultra w 1080p. Karta jest cicha, wentylatory chodzą tylko przy obciążeniu i nawet wtedy nie są głośne. Temperatura max 75 stopni. U mnie głośniejsze od tej karty jest boxowe chłodzenie intela i5 -6500. OC nie robiłem, także się nie wypowiem.
 • ZALETY:
 • + Wydajność, spokojnie wystarczy do wszystkich tytułów AAA w 1080p@60FPS
 • + 6GB pamięci
 • + Pół-pasywne chłodzenie,
 • + Ciche wentylatory
 • + Backplate
 • + Stosunkowo nieduże rozmiary, powinna wejść do niedużej obudowy.
 • WADY:
 • - Brak
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Karta bardzo wydajna. Bardzo ożywiła mojego starego kompa z procesorem Phenom II 1075T. Wiedźmin 3 bez NVIDIAHairWorks i Shadow Quality oraz Terrain Quality na high, Foliage visibility na low, reszta na ultra i cały czas ma 60 fps. Jak włączę wszystko na Ultra to mam 50 - 60 fps. Far Cry primal na max wszystko i działa pięknie. Kartę próbowałem podkręcać dołączonym oprogramowaniem ale nie polecam. Jest do bani, nie zawsze działają ustawienia i ogólnie nie ma co się orgazmować tym, że jednym kliknięciem kartę się podkręci. O wiele stabilniejszy jest msi afterburner.
 • ZALETY:
 • + Wydajna
 • + Niska temperatura
 • WADY:
 • - Oprogramowanie "extreme" wymaga dopracowania.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Duży skok przeszedłem z gigabyte gtx 660, wszystkie gry działają na maksa :) , wcześniej nie działały mi niektóre tytuły np Kingdom Come: Deliverance, World of tanks działa mi na maksymalnych ustawieniach 120 fpsów . Dostawa szybka 48 h miałem ją w domu . Polecam
 • ZALETY:
 • + półpasywna , wiatraki uruchumiaja się dopiero gdy karta jest obciązona
 • + zysta karta bez zbędnych dopłat Pół-pasywne chłodzenie Niesłyszalna do 60% Bardzo niskie temperatury Bardzo dobre OC Gwarancja producenta 36m dla konsumenta firmy Karta jest krótka zmieści się prawie do każdej obudowy Wady: Wentylatory na 100% dosyć słyszalne ale
 • WADY:
 • - jak narazie nie zauwazyłem wad
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Karta sprawdza się i wystarcza do wszystkiego.
CS:GO na maksymalnych ustawieniach, w rozdziałce 1080p niemal nie spada poniżej 300fps.
Wiedźmin 3 też śmiga na najwyższych, a w najcięższych dla karty miejscach spada do około 40fps.
Ogólnie kartę zajechać się da, ale jest to trudne. Każdy tytuł ruszy, często bez żadnych kompromisów.
Obawiałem się, że będzie głośna, ale nic z tych rzeczy. Na maksymalnym obciążeniu jest trochę głośno, ale w taki tryb pracy wchodzi sporadycznie. Domyślnie słychać tylko cichy szum wentylatorków.
 • ZALETY:
 • + cena/jakość
 • + domyślnie cicha
 • + każda gra działa płynnie
 • WADY:
 • - przy maksymalnym obciążeniu jest trochę głośna
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Karta jak na ten moment sprawuje się bardzo dobrze. Niskie temperatury pod obciążeniem sprawiają, że karta jest prawie niesłyszalna.
W3, Destiny 2, GTA idzie gładko. Jak na tę chwile z grami nie mam większych problemów.
Używam karty w połączeniu z Ryzenem 7 2700 do renderów w 3ds max i radzi sobie. ;)
Moim zdaniem prezentuje się dobrze, ledy na GPU moim zdaniem są zbędne.
Myślę, że jak najbardziej jest to dobra opcja, która cenowo sporo odbija od np MSI, dając przy tym taki sam FPS w grach.
 • ZALETY:
 • + 36m gwarancji
 • + cicha
 • + półpasywne chłodzenie
 • + zawsze chłodna
 • + dobrze się kręci
 • + kompaktowa konstrukcja
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo swietna karta :) 69-71 stopni max(54% wiatraki pracuja) przy obciazeniu, pracuje z pudelka w Trybie OC - 1900-1950 Mhz GPU/8014 VRAM.
Jestem zadowolony
 • ZALETY:
 • + 6 GB Pamięci(Nowy Wolfenstein pobiera 5400 MB na ustawieniach Mein Leben!) czyli to znaczy ze kupowania tej na 6GB ma duzy sens w 2018
 • + Zadnych problemow ze sterownikami, poniewaz na poczatku 2017 kupowalem RX470 na 4GB, to totalny sh*t był
 • + Fajne taktowanie GPU ta VRAM z pudełka bez żadnego "manual" OC.
 • + Chłodna i cicha
 • WADY:
 • -Kiedys może bedą sterowniki na pendriwach, ponieważ nie ma sensu z tego CD, bo nawet nie miałem nagrywarki xD
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
W tej cenie, najlepsza karta graficzna, jaką możecie dostać :)
Śmiga jak opętana, w odpowiedniej obudowie, niesłyszalna, chyba że odpalicie sobie Wiedźmina na ultra i pogracie 6h (radzi sobie świetnie, na modach 100+ fps, żadnych zrywek) wtedy karta dostaje porządny wycisk ale słyszalność i tak się nie zmienia, kilka decybeli więcej. Bardzo przyjemnie mi się z niej korzysta, nie wymieniłbym jej na inny model w tej cenie.
 • ZALETY:
 • + Wydajność
 • + cena
 • + głośność karty w odpowiedniej normie.
 • + perfekcyjność pracy
 • WADY:
 • - Zbyt duży minimalizm
 • - chociaż dla niektórych to może i plus :)
Posiadam ten produkt Ponad rok
Masz pytania? 
a
as...ia
17.02.2024
Dzień dobry, Zastanawiam się nad dodaniem monitora, i się zastanawiam czy będzie ze sobą działało.
49" Odyssey OLED G9 (G95SC)
a obecnie jest
Coś podstawowego Lenowo 27 cali
PRzez: Plugable Universal Laptop Docking Station, 4K Dual Monitor, Zstosowanie: praca, grafika i filmy, nie gry.
9
998po
04.03.2024
tak powinno działać
Zgłoś nadużycie
Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(700)
Pytania i odpowiedzi
(210)
Inspiracje
(284)
Outlet
(0)

Market

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od  , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.

Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!

Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

Zwykły zakup
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD   DO  
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD  
CZAS NA ZWROT*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
DARMOWY ZWROT
Dla produktów, które można nadać za pomocą Paczkomatu lub DPD pickup point
BRAK
Specjalista Morele | 21:53
Cześć!
Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 1060 Windforce OC 6GB GDDR5 (192 Bit) 2xDVI-D, HDMI, DP, BOX (GV-N1060WF2OC-6GD) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.