Karty graficzne

Karta graficzna Asus TUF GeForce GTX 1650 SUPER Gaming OC 4GB GDDR6 (TUF-GTX1650S-O4G-GAMING)

BESTSELLER!
ID produktu: 6406861
Zobacz produkty podobne
(12)
Zapytaj społeczności 2 pytania
 • Długość karty: 206 mm
 • Ilość pamięci RAM: 4 GB
 • Rodzaj chipsetu: GeForce GTX 1650 Super
 • Taktowanie rdzenia w trybie boost: 1800 MHz
 • Łączenie kart: Nie
Opis
Specyfikacja
Opinie (12)
Inspiracje (7)
Pytania i odpowiedzi (2)
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

Opis produktu

Nowy poziom rozgrywki z kartą GeForce GTX 1650 Super

Układ graficzny GeForce GTX 1650 Super oferuje dobrą wydajność w przystępnej cenie. To jednostka oparta o nowoczesną architekturę Turing i wyposażona w 4 GB pamięci RAM GDDR6, 1280 procesorów strumieniowych, 32 jednostki ROP oraz 80 jednostek teksturujących. Karta o tych parametrach świetnie sprawdzi się w grach, a także w zastosowaniu graficznym i projektowym. Maksymalna obsługiwana rozdzielczość to 7680 x 4320, stąd też do jednostki graficznej GeForce GTX 1650 Super można podłączyć dowolny monitor lub telewizor.

4GB pamięci RAM GDDR6

Zachwyć się wyjątkową jakością wyświetlanego obrazu i przenieś się na zupełnie nowy poziom gamingu. Twórz, edytuj i pracuj efektywniej dzięki karcie graficznej z 4GB pamięci RAM GDDR6. Większa wydajność przy niższym zapotrzebowaniu na energię gwarantuje rozrywkę bez frustrujących zacięć, klatkowania i przerw. Dzięki pamięci RAM GDDR6 możesz liczyć na płynny obraz, mniejsze zużycie energii, a w konsekwencji na jeszcze większe emocje podczas oglądania filmów akcji i grania w topowe produkcje.

Aktywny układ chłodzenia

Układ aktywnego chłodzenia karty graficznej składa się z zestawu radiatora oraz wentylatora (jednego lub więcej). Radiator odbiera ciepło z rdzenia graficznego oraz rozprasza je dzięki dziesiątkom cienkich blaszek. Z kolei wentylator ma za zadanie skutecznie schłodzić radiator. Taki zestaw idealnie się uzupełnia i w większości przypadków oferuje najbardziej optymalne chłodzenie karty graficznej. Zapewnia dobry kompromis między niską emisją hałasu, a wysoką wydajnością, ponieważ prędkość wentylatora jest zależna od aktualnego obciążenia układu graficznego: kiedy jest ono niskie wentylator obraca się niemal bezgłośnie. W momencie wzrostu obciążenia prędkość wentylatora również wzrasta, zapewniając wydajne chłodzenie całego układu.

Alternatywą dla chłodzenia aktywnego jest całkowicie bezgłośny układ pasywny, gdzie stosowany jest sam radiator bez wentylatora. Znajduje on jednak zastosowanie jedynie w mało wydajnych kartach graficznych z niższego segmentu, które nie generują wiele ciepła.

Nieliczne, najwydajniejsze jednostki mają także konstrukcję fabrycznie przystosowaną do chłodzenia wodnego. Jest to rozwiązanie droższe i bardziej skomplikowane od chłodzenia aktywnego czy pasywnego, jednak zapewnia najwyższą wydajność.

VR Ready

Zachwyć się możliwościami oferowanymi przez technologię Virtual Reality (VR). Zmień sposób grania i stań się pełnoprawnym uczestnikiem toczonej batalii, trafiając w sam środek akcji dzięki prawdziwemu 3D. Poruszaj głową, aby zmienić widziany obraz, nawiązuj interakcje za pomocą gestów, oddaj się niezapomnianej rozrywce na najwyższym poziomie. Dzięki technologi VR Ready otrzymujesz doskonałą jakość obrazu, płynność i dynamikę, o jakiej niedawno można było jedynie marzyć.

NVIDIA Ansel

Dzięki technologii Ansel będącej odpowiedzią na niewielkie możliwości dostępnych narzędzi do przechwytywania zrzutów ekranu z gier komputerowych możesz swobodnie wykonywać screeny z dowolnej perspektywy. Swobodna kamera, filtry przetwarzania końcowego, obsługa trybu EXR, superrozdzielczość i przechwytywanie w 360-stopniowym zakresie widzenia to tylko niektóre z funkcji oferowanych przez NVIDIA. Technologia Ansel daje możliwość edycji obrazu widocznego podczas rozgrywki poprzez zmianę położenia kamery i kąta widzenia. Rób zrzuty ekranu z zupełnie innej perspektywy, przechwytuj znacznie szerszy krajobraz, edytuj i poprawiaj kolory.

Nowy interfejs Vulkan

Pracuj, baw się, oglądaj – wygodnie i komfortowo dzięki bibliotece Vulkan API zapewniającej większą kontrolę nad kartą graficzną i niższe obciążenie GPU. Vulkan API ma obniżony narzut sterowania, a więc wymaga mniejszej mocy obliczeniowej procesora głównego do wykonania tych samych zadań, posiada też lepsze skalowanie w wielordzeniowych procesorach. Już dziś zachwyć się znacznie lepszą grafiką w grach i możliwościami drzemiącymi w bibliotece Vulkan.

Złącze HDMI

Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Złącze DisplayPort

Kartę wyposażono w jedno złącze Display Port – to uniwersalny interfejs cyfrowy, który umożliwia podłączenie do konfiguracji monitora, systemu kina domowego, projektora i innych kompatybilnych urządzeń. Pojedyncze złącze Display Port będzie w pełni wystarczające do podstawowej konfiguracji komputerowej z jednym wyświetlaczem lub do rozbudowanych zestawów, w których kolejne monitory podłącza się do innego rodzaju złącz na karcie graficznej.

Złącze DVI

Na tej karcie graficznej znajdziesz sprawdzone złącze DVI, które możesz wykorzystać do podłączenia kompatybilnego monitora. Standard ten umożliwia przesyłanie obrazu w wysokiej jakości i rozdzielczości bez opóźnień i przycinania, co jest zasługą optymalnej przepustowości złącza i wysokiej częstotliwości odświeżania. Karta z pojedynczym złączem DVI sprawdzi się w podstawowych konfiguracjach z jednym monitorem albo w bardziej rozbudowanych, w których dodatkowe ekrany są podłączone do innych złącz na karcie.

Doświadcz nowego poziomu rozgrywki

Ten model karty wyposażono w złącze PCI Express 3.0 x16, co zapewniło zarówno świetną kompatybilność z licznymi płytami głównymi, jak również bardzo wysoką przepustowość. Zdecydowana większość kart graficznych z różnych przedziałów cenowych dysponuje właśnie tym typem złącza. Będzie to więc odpowiedni wybór praktycznie do każdej konfiguracji.

ASUS TUF

TUF Gaming GTX 1650 Super zapewnia niezawodną moc dla ekosystemu TUF Gaming. Każda karta jest zbudowana przy użyciu technologii Auto-Extreme, chroniona sztywną płytą, która zapobiega wygięciu karty. 

Zgodna z komponentami TUF

Produkty ASUS TUF Gaming i TUF Gaming Alliance poddawane są rygorystycznym testom weryfikacyjnym, aby zapewnić bezproblemową obsługę plug-and-play. Wszystkie produkty mają również wspólny język projektowania, co ułatwia zbudowanie całej stacji bojowej o jednolitej estetyce.

Shadery oparte na architekturze Turing

Wraz z możliwością jednoczesnego przeprowadzania operacji na liczbach zmiennoprzecinkowych i całkowitych, adaptacyjną technologią cieniowania i nową ujednoliconą architekturą pamięci z dwukrotnie większą pamięcią podręczną w porównaniu do poprzedniej architektury, shadery oparte na architekturze Turing zapewniają niesamowity wzrost wydajności we współczesnych grach. Ciesz się 1,4-krotnie wyższą energooszczędnością w porównaniu do osiągów modeli z poprzedniej generacji, a także wyższą wydajnością w grach, cichszą pracą i sprawniejszym systemem chłodzenia układu GPU.

GeForce Experience

Rejestruj i udostępniaj znajomym materiały wideo i zrzuty ekranowe ze swoich gier oraz transmituj przebieg swoich rozgrywek. Aktualizuj sterowniki i optymalizuj ustawienia w swoich grach. Wszystko to jest możliwe dzięki oprogramowaniu GeForce Experience™, co sprawia, że jest ono niezbędną aplikacją towarzyszącą Twojej karcie graficznej GeForce.

Nvidia Ansel

NVIDIA Ansel to potężne narzędzie, które umożliwia Ci wykonywanie profesjonalnych zrzutów ekranowych ze swoich gier. Możesz teraz przechwytywać i dzielić się swymi najwspanialszymi momentami rozgrywki z wykorzystaniem obrazów w superrozdzielczości, o 360-stopniowym zakresie pola widzenia, w trybie HDR i stereoskopowym.

Strumieniuj jak profesjonalista

Tylko to, co najlepsze. Karty GeForce GTX® z serii 16 SUPER™ posiadają dedykowany koder sprzętowy, dzięki któremu możesz prowadzić rozgrywkę i jednocześnie strumieniować jej przebieg z najwyższą jakością. Karty graficzne z serii SUPER są zoptymalizowane pod kątem Twoich ulubionych aplikacji do strumieniowania, aby zapewniać Ci maksymalną wydajność podczas transmitowania na żywo.

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
TUF-GTX1650S-O4G-GAMING
EAN
4718017556699
Chipset
Producent chipsetu
NVIDIA
Rodzaj chipsetu
Taktowanie rdzenia
1530 MHz
Jednostki przetwarzania
Techniczne
Długość karty
206 mm
Łączenie kart
Nie
Rozdzielczość
7680 x 4320
Rekomendowana moc zasilacza
350 W
Pamięć RAM
Ilość pamięci RAM
Rodzaj pamięci RAM
Chłodzenie
Typ chłodzenia
Ilość wentylatorów
2
Złącza
D-Sub
Brak
Brak
Złącza zasilania
6-pin
Zawartość pudełka
Wersja opakowania
BOX

Opinie

(12)
(12)
5/5
(12)
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
dobra karta
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Działa bez zarzutu
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Cicha. Dobra karta.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
jestem bardzo zadowolony
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Dobra jakość w stosunku do ceny
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
bardzo dobra karta w swojej cenie
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Świetny stosunek ceny do jakości.
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Świetna cena, za wydajność.
 • ZALETY:
 • + Cena
 • + Wydajność
 • + Wygląd
 • + Temperatury
 • WADY:
 • - A co to są?
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Karta spełnia oczekiwania jest cicha pomimo dwóch wentylatorów.
 • ZALETY:
 • + Dodatkowy naklejany radiator
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Inspiracje
(7)

Pytania i odpowiedzi

(2)
Czy to normalne, że te ciepłowody mają taką „pomarszczoną” fakturę?
tak, normalne

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Jeżeli chcesz wysłać sprzęt do serwisu, skorzystaj ze strony http://asus-serwis.pl/
Usługi
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(12)
Pytania i odpowiedzi
(2)
Inspiracje
(7)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Hama Uchwyt ULTRASLIM FULLMOTION XL 37"-65", Activejet toner Black do drukarki Samsung (ATS-1660AN), V7 do laptopa Dell Latitude E5400, 10.8v, 5200mAh, 6 komorowa (V7ED-KM742), Avinity Jack 3.5mm - Jack 3.5mm 1.2m czarny (001270200000), Electronic Arts The Sims 4 Zestaw 2 (1032043), Ugreen HDMI Mini - HDMI 0.15m czarny (PT-UG-0184), Avocent MPUIQ-VMCHD, Mitsu do Dell Latitude E5420, E6420, 6600 mAh, 11.1 V (BC/DE-E5420H), Everki ContemPRO Sleeve 13,3 (EKF861S13), MyScreen Protector MS Diamond Glass SAM Tablet Tab S 10,5" Tempered Glass, KingHoff KINGHOFF CZAJNIK 3.0L KH-3262, nemo PILLOW CASE NOK C1-01, Qoltec Filtr prywatyzujący RODO do MacBook Pro TouchBar (2016-2018) | 15,5'', La Pajarita Farba Eggshell 175 ml Delikatny Kamień, Newstar TV SET ACC WALL MOUNT BLACK/42-70" FPMA-W460BLACK NEWSTAR, OtterBox Etui OTTERBOX SYMMETRY APPLE IPHONE/11 PRO MAX SAPPHIRE SECRET BLUE, Radeon HD6570