Kable i konwertery AV

Kabel Valueline RCA (Cinch) x3 - RCA (Cinch) x3, 5, Czarny (VLVP24300B50)

ID produktu: 1082632
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość kabla [m]: 5
  • Kabel: RCA (Cinch) x3 - RCA (Cinch) x3
  • Konwerter: Nie dotyczy
  • Wtyczka kątowa: Nie
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Wykonany z wysokiej jakości materiałów.
Złącze: 3x RCA
Złącze: 3x RCA
Zapewnia wysokiej klasy, stabilny przesył sygnału.

Specyfikacja

Kabel
RCA (Cinch) x3 - RCA (Cinch) x3
Konwerter
Nie dotyczy
Czarny

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: GamersWear Bluza LOL czarna (M) ( 5046-M ), Buffalo MiniStation Thunderbolt, 2TB (HD-PA2.0TU3-EU), Verbatim Filament ABS Czarny 1.75mm (55010), LevelOne 10/100BASE-TX-100BASE-FX MMF, Digitus Patch Cord światłowodowy 1m, OM3 - DK-2532-01/3, VRS Design etui Thor Samsung Galaxy S6 Edge (V903895), FRESH N REBEL ROCKBOX CUBE FABRIQ EDITION BUTTERCUP (001575460000), Fiskars Tarka do warzyw (1014416), NoName Patchcord światłowodowy, wielomodowy, 62,5/125, LC - LC, 2m, Mercury Etui JellyCase do Iphone 7 (BRA004058), Pilot Cienkopis Fineliner czerwony (WIKR-954018), Pelikan Atrament 30ml brązowy (215066), Segregator A4/50 turkusowy (076/S7/05), ROYAL ROYAL PIES 1,5kg MINI AGEING +12, Victoria Sport hantla żeliwna Kettlebell czarno-różowa 14 kg , Parker Długopis automatyczny + pióro wieczne Vector (2055854) , Waterman Długopis Expert Deluxe Black M Blau, Orink Toner CRG719X do drukarek Canon LBP6300 / MF5840 / 5940 | Black | 6500str. LCRG719X TP uniwersalny, JetWorld Toner Lexmark C522 C524 C530 C532 C534 / 00C5220MS / Magenta / 3000 stron / zamiennik refabrykowany / JetWorld uniwersalny