Kable i konwertery AV

Kabel Roline HDMI - HDMI, 2, Czarny

ID produktu: 5287654
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość kabla [m]: 2
  • Kabel: HDMI - HDMI
  • Konwerter: Nie dotyczy
  • Wtyczka kątowa: Nie
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Wysokiej jakości przewód HDMI zapewniający wysoką rozdzielczość, który umożliwia cyfrową transmisję sygnału wideo i audio. Do łączenia urządzeń o wysokiej rozdzielczości (do 4K).

 

Specyfikacja

Kabel
HDMI - HDMI
Konwerter
Nie dotyczy
Czarny
Ekranowanie
Tak
Obsługa sygnału
2K
3D
4K
FullHD
WUXGA
Wtyk
Pozłacany
Zastosowane technologie

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Omega 1M USB-MicroUSB zielony (41858), Gembird miniDisplayPort na HDMI Czarny (A-MDPM-HDMIF-01), HP Szary wkład atramentowy HP 727 DesignJet 300 ml - F9J80A, VivoLink DVI HDMI, 0.2, Czarny (PROHDMIADAPDVI), StarTech Organizer kabli 19" (CABLMANAGER2), Forever MiniJack 3.5 mm - MiniJack 3.5 mm, 0.9, Zielony (T_0009895), Dingo smycz pojedyncza "energy" , szer. 2,0 cm dł.120 cm, z taśmy polipropylenowej Pomarańczowa, Dingo Kantar rozmiar XXL szerokość 20 mm, AZURI Multi Black (AZUHMULTI), Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - FC/UPC SM 9/125 G652D 5m (54046), MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.6 S/FTP Zielony 3m (SSTP603G), Ami Play Smycz Cotton Shine S 140 x 1.5cm Granatowy, GRANDE FINALE PELERYNA CZARNA ODBLASKOWA 1 H10, Argo GRZBIET 32 MM CZARNY 50SZT. - 405322, Lanberg DisplayPort D-Sub (VGA), 0.1, Czarny (AD-0002-BK), Hama album laugh memo 10x15/200 (2465), nemo ETUI POCKET SPLIT NOTE2/NOTE3 BRĄZ, Reebok Worek Reebok Sport Royal Gymsack AJ6470 uniw, Pelikan Pióro kulkowe Twist R457 Petrol