Kable AV

Kabel Roline HDMI - DVI-D 2m czarny (11.04.5522)

ID produktu: 739121
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość kabla: 2m
  • Rodzaj wtyków: Wtyk - Wtyk
  • Rodzaj złącz: HDMI - DVI-D
  • Wtyczka kątowa: Nie
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Obszar uzycia: zewnętrzny
Kolor: czarny
Ręcznie skręcany śrubkami: częściowo
Ochrona kabla: ekranowany
Długość: 2m
Złącza: DVI - D 18+1 męskie / HDMI 19

Specyfikacja

Rodzaj złącz
HDMI - DVI-D
Rodzaj wtyków
Wtyk - Wtyk
Kolor
czarny

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Digitus Patch cord U/UTP kat.5e PVC 3m Zielony, AC Ryan Wtyk AUX 6Pin żeński, UV czerwony (ACR-CB8041), Kenwood Przystawka do robota - kostkarka krojąca (KAX400PL), Hama RC200 (000926300000), Forever M02 czarna (T_0014874), Whirlpool FWSD71283WS EU, Dell prywatności Ultra-thin 13.3 cali (461AAGL), Anne Klein Swarovski Ceramic Rose Gold and Navy Blue (AK/2388RGNV), Pilot Długopis żelowy G2 Mika czarny, Polaroid Etui Polaroid soft bumper Samsung S3 róż, MSVII Etui iPhone X MSVII Simple ultracienki pokrowiec czerwony, Hurtel Etui Samsung Galaxy J5 2017 J530 360 Protection pokrowiec na przód + tył różowy, Roline ROLINE LWL- Cable Duplex, Single Mode 9/125µm OS2, LC/LC, yellow, 3,0 m (21.15.8783), Mocco Szkło hartowane do iaomi Redmi S2 (MOC-T-G-XIA-RE-S2), Cartridge Web Toner 593-10125 Magenta , Flik Flak Zegarek dla dziecka Flik Flak FBNP016, DJI Care Refresh Mavic 2